Jump to content



Προσφορα για τα μελη του Thelab.gr


MultiramaXtreme

Recommended Posts

Υποθέτω ότι ο τίτλος είναι "προσφορά για τα μέλη του Thelab.gr" επειδή η καταχώρηση έγινε στο thelab - διαφορετικά θα έγραφε "αποκλειστική".

Μπορεί να είναι μαρκετίστικο κόλπο όπως λες αλλά δεν νομίζω ότι βγαίνει κανείς μας ζημιωμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδιά μην γινόμαστε "μίζεροι".Οι άνθρωποι απλώς θέλησαν να μας ενημερώσουν έγκαιρα για να προλάβουμε.Τώρα όσο για τα περί διαφιμιστικών κόλπων δεν νομίζω να συμβαίνει κάτι τέτοιο εξάλλου άμα θες αγοράζεις και αν δεν θες δεν αγοράζεις.Και στο κάτω κάτω πόσοι να πήραν απο το Lab 20-25 άτομα(ίσως και πολλά λέω);Eεε και πάλι δεν ξεπούλησαν.

Φιλικά πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τονιζω οτι για αλλη μια φορα Ελλαδα ειναι μονο η αθηνα και οτι η επαρχια ειναι μονο για να την αρμεγουν. Εξου και παντα του διωχνω πελατες και μαλιστα αρκετους (φετος ο τζιρος που εσπρωξα σε αλλα μαγαζια ειναι πανω απο 8-9 χιλιαρικα) και καλα να παθουν.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τονιζω οτι για αλλη μια φορα Ελλαδα ειναι μονο η αθηνα και οτι η επαρχια ειναι μονο για να την αρμεγουν. Εξου και παντα του διωχνω πελατες και μαλιστα αρκετους (φετος ο τζιρος που εσπρωξα σε αλλα μαγαζια ειναι πανω απο 8-9 χιλιαρικα) και καλα να παθουν.

δε σε πιανω:hmm:

Link to comment
Share on other sites

δε σε πιανω:hmm:

δηλαδη τι δεν ποιανεις? Εχουν κανει ποτε προσφορες στα χανια και δεν το ξερω( εκτος απο μια φορα αν θυμαμε καλα)? Εγω το λεω καταμουτρα και στους πωλητες οτι ειναι πανακριβο μαγαζι και δεν κολαω πιστεψεμε.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν είναι αυτό όμως...

Η προσφορά είναι προσφορά, είτε είναι για όλη την Ελλάδα, είτε όχι, είτε γίνεται λόγο "καλής καρδίας", είτε λόγω ξεστοκαρίσματος...:hm:

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι μάλλον σας αξίζει οι προσφορές να δηλώνονται σε κλειδωμένο forum γιατί η γαϊδουριά και η γκρίνια ορισμένων δεν έχει προηγούμενο!

Προσφορά είναι κύριοι, από τοπικό κατάστημα, όχι από την αλυσίδα. Προσφορά είναι και την δίνουν όπως τους γουστάρει. Έλεος με όσους δεν προλαβαίνουν και γκρινιάζουν πια!

Link to comment
Share on other sites

Το ξερω φιλοι μου και δεν θελω να βγουμε εκτος θεματος απλα ειπα το παραπονο μου μονο, γιατι σπαταλαω πολυ χρημα σε Hardware και σπανια προλαβαίνουμε ( σχεδον ποτε ) προσφορες, απο αυτα τα καταστηματα.

Link to comment
Share on other sites

Σε παρακαλώ όμως τη γκρίνια και τη χολή να την βγάζεις αλλού ΟΚ?

Δεν σου φταίει κανείς που τα καταστήματα στα Χανιά δεν κάνουν κάποια τέτοια προσφορά.

Ξαναλέω, η προσφορά αφορά το Extreme και μόνο και φυσικά με τους δικούς του όρους. Σεβαστείτε τις προσφορές.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια θα πω τι πιστευω δεν γινεται να παω εγω στο καταστημα και να πληρωσω πχ 65ευρω και ο αλλος απο πισω μου να πληρωσει την ιδια καρτα 215ευρω απλως οπως ειπε και αλλος φιλος ειχαμε το προνομιο να το μαθουμε πρωτοι και αυτο ειναι αληθεια μην το αναιρεσει κανεις πρεπει να στηριζουμε αυτες τις προσπαθειες για οποιο λογο και να γινονται το αποτελεσμα ειναι οτι εμεις ειμαστε κερδισμενοι---ο καθενας κρινει με τα δικα του εγω και εαν θελει δεν ψωνιζει---σιγουρα τα παιδια απο την επαρχια ειναι πιο αδικημενα αλλα παλι σιγουρο ειναι οτι δεν φταιει το εκαστοτε καταστημα----(εαν υπαρχει κανενας γνωστος σας απο Αθηνα να παει να σας παρει) Συγνωμη εαν σας κουρασα αλλα μην τσακωνομαστε σαν μικρα παιδακια ειναι κακη εικονα για το καλυτερο forum υπολογιστων to THe Lab MaS!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε για τις προσφορές, όποιος δε θέλει δεν αγοράζει, ειπώθηκε και παραπάνω. Πάρτε για παράδειγμα εμένα. ΔΕΝ παίζω παιχνίδια, με τη 7600 GT που έχω είμαι μια χαρά, ΗΘΕΛΑ και πήγα και πήρα την 8800 GTS, αν δεν ήθελα ή δεν μου περίσσευαν δεν θα την έπαιρνα.

Τελικά το ότι είμαστε μέλη εδώ μας έδωσε το προνόμιο να μάθουμε ΠΡΩΤΟΙ την προσφορά και όποιος θέλει (και μένει ή εργάζεται κοντά βέβαια) ας πάει να αγοράσει, οι υπόλοιποι, υπομονή, θα φτηνήνουν.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ελεος! Μια χαρα επραξε το the lab μαζι με το multirama! Μας ενημερωσαν για το ξεστοκαρισμα και φωναζεται! εδω σε αλλα μαγαζια το ξεστοκαρισμα το κανουν βραδυ!

Link to comment
Share on other sites

Τα παιδια εκεί μου είπαν ότι θα έχει και άλλα ξεστοκαρίσματα με άλλα προϊόντα. Όσοι δεν πρόλαβαν, ας έχουν ανοιχτά τα μάτια τους...

Αν μαθεις κατι εσυ ή καποιος αλλος απο δω μεσα ριχτε κανα ποστ. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.