Jump to content



Θελετε να κάνω worklog απο το καινούριο μου 200SX;


LevelOne

Θέλετε να δείτε worklog απο το καινούριο 200SX μου;  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ειμαι σε φάση αναζήτησης, του καινούριου μου 200SX... Το παλιό οσοι γνωρίζουν ειχε τραγικό τέλος...

Ετσι, θα πάρω ενα νεο, και θα το κάνω overhaul απο την αρχή. Αναρτήσεις - μοτέρ - βαψιματα κλπ.

Ο στόχος είναι να γίνει όλο ανακατασκευή και να φτάσει τα 400+ άλογα.

Το ερώτημα είναι: ξερω οτι ειναι παντελώς άσχετο το θεματολόγιο του site μας αλλα υπάρχουν αρκετοι που γουστάρετε κάτι τέτοιο. Ετσι, θέλετε να κάνω ενα worklog εδω στο offtopic;

Αντε και για να το συσχετίσω και λίγο με τον Λαμπη, θα εγκατασταθεί In-Car-PC το οποίο πέραν απο την κλασική ηχητικη διασκέδαση κλπ θα αναλαμβάνει και πλήρως data-logging και engine-management. Χάρις σε εναν άγραφο εγκέφαλο της Link που θα αναλάβει την χαρτογράφηση του κινητήρα... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Sky's the limit... Οσο πάει. Δεν θα λυπηθώ κανενα έξοδο. Το μονο που με ενδιαφέρει ειναι να γινει το αμάξι τέλειο.

Οχι τιποτε άλλο, αλλα οποτε εβαζα budget πάντα το ξεπερναγα, οποτε εδω δεν βάζω οριο για να μην στραβωσω στον απολογισμό...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.