Jump to content



Θελετε να κάνω worklog απο το καινούριο μου 200SX;


LevelOne

Θέλετε να δείτε worklog απο το καινούριο 200SX μου;  

51 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 151
  • Created
  • Last Reply

Μητσο θα προτεινα οχι περλες και χαμαιλεων γιατι σε περιπτωση γρατζουνιας ή τοπικης διορθωσης

τα πραγματα ειναι απο δυσκολα εως αδυνατα

δεν ταιριαζεις ευκολα τετοια χρωματα

κοιτα κι αυτα που ειπαμε

λευκο με μαυρη ζαντα

μαυρο ματ/σατινε stealth με ασορτι βαφη στις ζαντες

μωβ-μπλε ελεκτρικ με διχρωμη ζαντα (νικελ στεφανι, χρυσες ακτινες)

ασημι αλουμινιου με gun metal ζαντες..

Link to comment
Share on other sites

Μητσο θα προτεινα οχι περλες και χαμαιλεων γιατι σε περιπτωση γρατζουνιας ή τοπικης διορθωσης

Αν γίνει γρατζουνιά δεν νομίζω να τον ενδιαφέρει το Μήτσο πως θα φτιαχτεί, μιας και θα είναι αυτος που του έκανε τη γρατζουνιά στο χώμα και ο Μήτσος φυλακή:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς οχι... περιμένω ποτε θα ανοιχτεί χώρος στο φαναρτζη μου (θείος) γιατι θα παει για ολικη βαφη η καρότσα και θα του εχω κλειστή τη μια ραμπα για κανα 20ημερο στανταρ. Κατεβασμα-ανεβασμα μοτερ, ξηλωμα ταπετσαριες κλπ κλπ...

Link to comment
Share on other sites

ένα έχω να πω.........είναι πυραυλάκι.....και ακόμα δεν άλλαξε τουρμπίνα και δεν έχει ούτε πρόγραμμα

μόλις μπουν και αυτά πάνω δεν ξέρω εάν θα πιάνει το λάστιχο ακόμα και με 3η:neo:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Τα νέα εχουν ως εξής: Μπήκε η 28αρα επάνω, αλλα η μαμά πολλαπλή ήταν πολύ κουρασμένη και παρέδωσε πνεύμα απο την πίεση. Ετσι μιας και αυριο μπαίνει πανω η καινούρια ανοξείδωτη και είχα και την τουρμπινα στα χέρια μου, λεω "δεν την σκαλίζω λιγο;"

Πηγε στον αγαπητό φίλο Turbo Dynamic, και ξεχείλωσε λιγάκι.. Απο GT28RS, έγινε GT2835RS... Αντιγράφηκαν τα .AR απο HKS DBB... Τουτ' εστιν πωπό 28άρας για γρήγορο σπουλάρισμα, και μουτρα 3.5άρας για ΠΟΛΥΥΥΥΥΥ αέρα... Για μέτρο σύγκρισης ο αερας που δίνει η GT28RS @ 1.0bar ειναι σχεδόν ισοδύναμος με αυτον που δίνει η 3.5αρα στο ~0.65bar... :happy2: Και το καλύτερο;; Αδιάκοπη παροχή αέρα μεχρι 2.5bar & περίπου 600άλογα... :happy2:

Αντε να δούμε αύριο.

gt28rsgs7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οταν θα παω δυναμομετρο θα σε φωναξω να παμε παρεα... :p

Θα δούμε μολις πατησει με το καλό, να το ποτίσουμε μειγμα 100αρα & avgas και παμε για 400...

@jpcupra τουρμπινα πολλαπλη κλπ μεχρι στιγμης μηχανικό δεν εχω αναγκαστει να αγορασω κατι, τα είχα απο το παλιο 200αρι. Το ανοιγμα της τουρμπινας πηγε @ 300 ευρώ, και εγκατασταση αλλο ενα 300αρι.

Α, μη ξεχάσω, αυριο μπαινει και το διαφορικό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.