Jump to content



Mousepad Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

ευχαριστω πολυ παιδια για τις απαντησεις.αλλα οι επιλογες ειναι περιορισμενες λογω χωρου οποτε αναγκαστικα παω σε κατι με μεγιστο μηκος 30 εκατοστα και το μονο αξιοπρεπες που βρισκω ειναι αυτο http://www.plaisio.gr/Furntiture/Desktop-Furnishing/Mouse-Pads/Steel-Series-Gaming-4D-63000.htm Kαλα πραγματα διαβασα στο νετ.Tωρα αμα μου βγει μουφα θα κλαιω ενα 20αρι που πηγε για ενα κομματι πλαστικο.GruntGr,αμα βρεθω να βλεπω το πατωμα ενω παιζω θα φαει ενα πεταμα στον τοιχο που θα ειναι ολο δικο του.Δεν θα παθει τπτ βεβαια αλλα θα ειναι προσωπικη ευχαριστηση...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

ΟΧΙ 4D, εχω ενα απτο 2005 αχρηστο τελειως, μεσα σε 1 μηνα και οι 2 επιφανειες γινανε καθρεφτης, ειδικα η "smooth" εφυγε ακλαφτη σε μιση ωρα χρησης, αμα θες πλαστικο και steelpad παρε S&S και SP, ειδικα το 2ο δεν θα το μετανιωσεις και ας ειναι λιγο ακριβο, απτα γρηγοροτερα και πιο ανθεκτικα πλαστικα που εχω παρει. γενικα μην κοιταζεις τυχαια forums και review sites για pads, οι χρηστες ειναι με περιορισμενη εμπειρια συνηθως ή απλα νουμπαδες :p

Link to comment
Share on other sites

πωωωωωωωωωω...πολυ το κουραζουν τα mousepad μου φενεται.40 ευρω δν δινω για mousepad.θα ψαξω να βρω αυτο που ανεφερει πιο πανω ο sirdiman,και αν δν το βρω δν πειραζει.το αφηνω το g9 ετσι.παιρνω και δυο σετ ποδαρακια απο το site που ανεφερες και ολα οκ.ευχαριστω πολυ και παλι

Link to comment
Share on other sites

και εγω αυτο εχω εδω και 5μηνες http://www.plaisio.gr/Furntiture/Desktop-Furnishing/Mouse-Pads/Steel-Series-Gaming-S-S-Case-63001.htm :T::yes4: σπεσιαλ!!

Είναι κορυφή, καμία σχέση με το παλιό mousepad που είχα. (αν και ο OP έχει θέσει max ποσό τα 20 ευρώ...)

Link to comment
Share on other sites

Βασικά και κάτω από το πληκτρολόγιο να πάει, δεν θα έχεις πρόβλημα. Είναι πολύ λεπτό (2mm με το μάτι). Αν το πατήσει κ το πληκτρολόγιο θα γίνει τελείως πίτα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κορυφή, καμία σχέση με το παλιό mousepad που είχα. (αν και ο OP έχει θέσει max ποσό τα 20 ευρώ...)

To Mouse Pad Steel series S&S είναι το πιο δημοφιλές gaming mouse pad με νέα εξελιγμένη επιφάνεια, φτιαγμένη από textured hard plastics η οποία προσφέρει απίστευτη ακρίβεια κινήσεων σε κάθε παιχνίδι.

καλημερα παιδια. από

37,90 €

μόνο

29,90 € εχει τωρα. Ας παει λιγο παραπανω στα λεφτα μια φορα θα το παρει και θα ειναι οκ :T: και εγω απο κατω το εχω βαλει στο g19 δεν υπαρχει προβλημα δεν παει πουθενα!!! τι να λεμε ειναι κορυφη! θα παρω αλλο ενα και για την γυναικα μου :sarcastic::man_in_love::sarcastic::haha:

Link to comment
Share on other sites

To Mouse Pad Steel series S&S είναι το πιο δημοφιλές gaming mouse pad με νέα εξελιγμένη επιφάνεια, φτιαγμένη από textured hard plastics η οποία προσφέρει απίστευτη ακρίβεια κινήσεων σε κάθε παιχνίδι.

καλημερα παιδια. από

37,90 €

μόνο

29,90 € εχει τωρα. Ας παει λιγο παραπανω στα λεφτα μια φορα θα το παρει και θα ειναι οκ :T: και εγω απο κατω το εχω βαλει στο g19 δεν υπαρχει προβλημα δεν παει πουθενα!!! τι να λεμε ειναι κορυφη! θα παρω αλλο ενα και για την γυναικα μου :sarcastic::man_in_love::sarcastic::haha:

LOL:suicide:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα.Εξαρτάται τί ζητάς. Είχα την ίδια σεζόν και το QcK XL και το S&S. Όσο το QcK ήταν σε καλή κατάσταση ήταν το main mousepad που χρησιμοποιούσα. Μαζί με τα skates το MX510 πέταγε. Αλλά μετά από κανα χρόνο που το ύφασμα άρχισε να χάνει την υφή του το σούταρα. Από τότε σκεφτόμουν συνέχεια να το αντικαταστήσω αλλά πρόσφατα πήρε ένας φίλος και δεν έχει καμμία σχέση η επφάνεια του καινούργιου QcK με την επιφάνεια εκείνου που είχα αγοράσει εγώ. Δεν ξέρω αν ήταν ιδέα μου πάντως έχει χάσει σε αίσθηση. Παρόλαυτά επειδή το S&S ακόμα μου πέφτει μικρό μάλλον θα ξαναπάρω ένα εκτός και αν το γυρίσω στο φιδέμπορα (Razer) και τον Γολιάθ του...

Link to comment
Share on other sites

RAZER SPHEX GAMING GRADE DESKTOP SKIN

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.571667&u=RAZER-SPHEX-GAMING-GRADE-DESKTOP-SKIN

RAZER GOLIATHUS SPEED OMEGA SMALL

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.571666&u=RAZER-GOLIATHUS-SPEED-OMEGA-SMALL

Γνωμες για αυτα??Τα αλλα ειναι πολυ μεγαλα για εκει που θα τοποθετηθει...

Link to comment
Share on other sites

RAZER SPHEX GAMING GRADE DESKTOP SKIN

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.571667&u=RAZER-SPHEX-GAMING-GRADE-DESKTOP-SKIN

RAZER GOLIATHUS SPEED OMEGA SMALL

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.571666&u=RAZER-GOLIATHUS-SPEED-OMEGA-SMALL

Γνωμες για αυτα??Τα αλλα ειναι πολυ μεγαλα για εκει που θα τοποθετηθει...

για αυτα δν ξερει κανεις?

Link to comment
Share on other sites

Για πες λεπτομερειες για το roccat sense μαν, παραγγειλα ενα απτο πλαισιο να το εχω φρεσκο φρεσκο για οταν μου ερθει και το mx510 απτο ebay, δεν νομιζω να μου βγει τοσο ανετο combo οσο το explorer 3.0 + puretrak talent αλλα ποτε δεν ξερεις, πλυντηριο σηκωνει ή πεσει καμια μουσταρδα πανω το πλενεις στο χερι ? :p

Link to comment
Share on other sites

RAZER GOLIATHUS SPEED OMEGA SMALL 270 x 215 x 4mm :TD:

Για πες λεπτομερειες για το roccat sense μαν, παραγγειλα ενα απτο πλαισιο να το εχω φρεσκο φρεσκο για οταν μου ερθει και το mx510 απτο ebay, δεν νομιζω να μου βγει τοσο ανετο combo οσο το explorer 3.0 + puretrak talent αλλα ποτε δεν ξερεις, πλυντηριο σηκωνει ή πεσει καμια μουσταρδα πανω το πλενεις στο χερι ? :p

Review

θετικά

1. Πολύ καλή επιφάνεια, μεγάλη και μαλακή 400 x 280mm

2. Μικρο ύψος 1.35mm

3. Σταθερό (όπως όλα μάλλον...)

4. Εδώ λέει οτι μπορείς να το πλύνεις ΔΕΝ ΞΕΡΩ Ο ΙΔΙΟΣ

Αρνητικά

1. θα ξεφτίσει στις άκρες, όπως τα περισσότερα υφασμάτινα mousepad...

Link to comment
Share on other sites

Το sphex το πήρα πρόσφατα , μπορώ να πω ότι είναι ωραία επιφάνεια γλιστράει το ποντίκι αρκετά εύκολα.

Για κάποιον που θέλει μια επιφάνεια σαν χαρτί είναι τέλειο, το έχω πάνω σε γυαλί σαν αυτοκόλλητο.Από ιδρώτα (ιδρώνω τρομερά) δεν έχει πάρει χαμπάρι.:D

Link to comment
Share on other sites

Οντως τωρα διαβαζα review ειναι απιστευτα λεπτο και αυτο ειναι καλο...Καθαριζεται ευκολα απο πανω και απο κατω??Γιατι το ειδα τραβαει απο κατω τα παντα...και δεν ξερω αν θα κατσει καλα σε ξυλο..:/

Link to comment
Share on other sites

Από κάτω είναι περίπου σαν αυτοκόλλητο το "κολλάς" και δεν το κουνάει ρούπι. Για το αν βρομίζει από κάτω δεν νομίζω καθαρίζεις καλά την επιφάνεια που θα κάτσει κ είσαι άρχοντας :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

εγω το παρηγγειλα παρολο που προτιμουσα να παρω κατι αλλο(rocat sense,puretrak).αλλα στις διαστασεις,στην τιμη και στην διαθεσιμοτητα μονο αυτο εβρισκα.τωρα αν ειναι καλο θα δουμε

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.