Jump to content



Mousepad Thread.


Nephiλiμ

Recommended Posts

Razer Goliathus Is Dead

Long Live the King

ΑΥΡΙΟ μαλλον παω για καινουριο.

Φιλος μου χει ζαλισει για δαυτο http://eworld.com.gr/front/details/807

Εντυπωσεις?Εορταζων Grunt εχεις να προσθεσεις κατι?

edit: ΤΩΡΑ διαβασα και τις προηγουμενες 2-3 σελιδες.

Εξακολουθω να ΘΕΛΩ αποψεις ομωsch.

μακρια...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 298
  • Created
  • Last Reply

Χαχα,ε οχι ρε συ και αυτο... ειχα και εγω ενα απο τα Jumbo παλια,τελειως μουφα.

Εγω εχω το Razer Sphex now,φτηνο και ειμαι ικανοποιημενος,αλλα απο ατομα που ξερω και εχουν δοκιμασει και το Sphex και καποια αλλα,θεωρουν μονοδρομο τα Steelseries qck !!!!

Aν χωρουσαν στο γραφειο,θα χα και εγω :D

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παίδες "μακριά"???Αιτιολογίστε κιόλας αλλιώς μην ποστάρετε στο έτσι.Δεν έχει νόημα.(φιλικά)

γτ ειναι σαν πλαστικο τραπεζομαντυλο και τελειως αθλια ποιοτητα μπροστα στα της steelseries... εχω αυτο εδω κ αρκετα χρονακια κ τον τελευταιο χρονο εψαχνα αντικαταστατη, πηρα sphex,goliathus k sense κ απλα ηταν πολυ λιγα ολα τους κ φυσικα ειμαι ακομα με αυτο αν κ τωρα ζαχαρωνω ενα 9HD αλλα πανακριβω το ατοιμο...

Link to comment
Share on other sites

Man το Roccat Sense το έχω και δεν είναι καθόλου σαν τραπεζομάντηλο και πλαστηκούρα!Είναι πολύ άνετο και "αθεόφοβο".Για εμένα είναι από τα καλύτερα και ότι πρέπει για Gaming.Και έχουν περάσει αρκετά από τα χέρια μου,πίστεψέ με.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και δύομιση χρόνια κάτοχος QCK+, σε κάνα χρόνο που θα αλλάξω πάλι αυτό θα πάρω!

Πολύ καλής ποιότητας και αντιολισθητικό από κάτω, σε fps games έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος.

Μετά από τόσο καιρό το μόνο που έχει πάθει είναι το γεγονός ότι ξέφτυσε λίγο το υλικό στο σημείο που ακουμπά ο καρπός μου από τον ιδρώτα και μόνο. Ακόμα μπένει και πλένεται στο πλυντήριο αν γουστάρετε ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Και γω αυτο εχω. Μονο θετικες εντυπωσεις μου εχει αφησει.

Στα αρνητικα θα ελεγα οτι πιανει σκονη ευκολα, αλλα αυτο επειδη ειναι υφασματινο.

Επισης το εχω πλυνει 2 φορες στο χερι με πρασινο σαπουνι, δεν εχει παθει τιποτα.

Οι πλευρες ειναι πολυ-πολυ ελαφρα ξεφτισμενες, δηλαδη δεν προεξεχει/κοπει τιποτα, απλα φαινεται οτι εχει χρησιμοποιηθει.

Θα ξαναγοραζα ανετα. Η τιμη του αλλωστε ειναι πολυ χαμηλη.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.