Jump to content



Recommended Posts

Έχει multilanguage packs αλλά δεν ξέρω αν έχει και ελληνικά μέσα...

Τα ελληνικά είναι διαθέσιμα και υπάρχουν και στο DVD που δείχνει η εικόνα του Delijohn :)

Έγινε επεξεργασία από nickstamat
Link to comment
Share on other sites

Έχει multilanguage packs αλλά δεν ξέρω αν έχει και ελληνικά μέσα...

Επειδή σε εμάς, έχει μόνο με cd-checkout και δεν μπορώ να το κατεβάσω, θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να κατεβάσω οποιαδήποτε Professional έκδοση και να βάλω το δικό μου key. Υπάρχει δυνατότητα να κατεβάσω από άλλο Παν/μιο την έκδοση και πάλι να βάλω δικό μου key;:...:

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να ισχύει το username σου σε άλλο msdnaa.

Αλλά, αν βρεις από άλλου το cd...λογικά θα παίζει το serial σου.

Edit: To upatras, στο MUI που δίνει έχει τις εξείς γλώσσες

Use this language pack with Windows 7 and take advantage of the Multilingual User Interface (MUI).

Languages:

* Arabic

* Brazilian Portuguese

* Bulgarian

* Croatian

* Czech

* Danish

* Dutch

* Estonianm

* Finnish

* French

* German

* Greek

* Hebrew

* Hong Kong Chinese

* Hungarian

* Italian

* Japanese

* Korean

* Latvian

* Lithuanian

* Norwegian

* Polish

* Portuguese

* Romanian

* Russian

* Serbian or Latin

* Simplified Chinese

* Slovak

* Slovenian

* Spanish

* Swedish

* Thai

* Traditional Chinese

* Turkish

* Ukrainian

Έγινε επεξεργασία από mech5107
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μιας και το παράθυρο του Windows Live Messenger στη γραμμή εργασίων για μένα ήταν αρκετά ενοχλητικό, έψαξα στο Google και βρήκα εδώ πως γίνεται να επαναφέρουμε το εικονίδιο που εμφανιζόταν σε όλες τις προηγούμενες εκδόσεις των Windows.

Πριν την εφαρμογή του Compatibility mode

msn_before740.jpg

και μετά

msn_after365.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε στα 7 Professional (όχι ultimate) να βάλουμε και άλλες γλώσσες; Πάντως εδώ στο MSDNAA (Αριστοτέλειο) δεν έχουν βάλει αυτά τα MUI.

Νόμιζα μόνο στα Ultimate γίνεται, γιατί στα Vista με πατέντα έβαζες άλλες γλώσσες. Κανά τόρρεντ να κατεβάσουμε την ελληνική pro να τελειώνουμε;

Link to comment
Share on other sites

Για Asus μητρικές και drivers κάντε το εξής:

Πήγαινε στις νέες μητρικές για Intel X58 και εκεί θα βρεις

για Windows 7 64 bit νεότερους οδηγούς.

Αυτό έχω κάνει εγώ για Maximus Formula.

Και ήχου και chipset.

π.χ. Ρ6Τ Deluxe V2

http://www.asus.com/product.aspx?P_I...aZx&templete=2

chipset:Intel Chipset Inf Update Program V9.1.1.1014

audio:SoundMAX 2000B Audio Driver V6.10.1.6585

Αν θες για Ethernet κατευθείαν Marvell : http://www.marvell.com/drivers/search.do

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε στα 7 Professional (όχι ultimate) να βάλουμε και άλλες γλώσσες; Πάντως εδώ στο MSDNAA (Αριστοτέλειο) δεν έχουν βάλει αυτά τα MUI.

Νόμιζα μόνο στα Ultimate γίνεται, γιατί στα Vista με πατέντα έβαζες άλλες γλώσσες. Κανά τόρρεντ να κατεβάσουμε την ελληνική pro να τελειώνουμε;

Μάλλον πρέπει να μπαίνουν αν υποθέσω πως υπάρχει στο msdnaa του παπει με μόνο professional win 7 εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Μπορούμε στα 7 Professional (όχι ultimate) να βάλουμε και άλλες γλώσσες; Πάντως εδώ στο MSDNAA (Αριστοτέλειο) δεν έχουν βάλει αυτά τα MUI.

Νόμιζα μόνο στα Ultimate γίνεται, γιατί στα Vista με πατέντα έβαζες άλλες γλώσσες. Κανά τόρρεντ να κατεβάσουμε την ελληνική pro να τελειώνουμε;

Στα Professional περνάς MUI με την νέα v.2.30 beta του Vistalizator που υποστηρίζει και τα Windows 7. Θα το βρεις εδώ: http://www.froggie.sk

Δίνω και το direct link για την beta για να μην ψάχνεις :)

Link to comment
Share on other sites

Για τις audigy, να αναφερω οτι οι καπως παλιοι (2008) modded drivers του daniel_k παιζουν αψογα στα 7!! :D Καλυτερα απο τους official, καθως εχουν τα γνωστα "ξεκλειδωματα"

Επιτελους παιζει surround mp3 απο ολα τα ηχεια

Link to comment
Share on other sites

Για τις audigy, να αναφερω οτι οι καπως παλιοι (2008) modded drivers του daniel_k παιζουν αψογα στα 7!! :D Καλυτερα απο τους official, καθως εχουν τα γνωστα "ξεκλειδωματα"

Επιτελους παιζει surround mp3 απο ολα τα ηχεια

Δώσε περισσότερες πληροφορίες και link πλζζ !
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο επιπλεον ψαξιμο βρηκα πακετο απο τον daniel_k με τους τελευταιους driver για windows 7 !!

http://nomoregoatsoup.wordpress.com/2009/08/23/daniel_ks-creative-sb-audigy-series-support-pack-2-5/

Δουλευουν επισης αψογα, μαζι και με το alchemy..

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.