Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 623
  • Created
  • Last Reply

Καδράρεις το θέμα σου στο κέντρο Μήτσο. Αν είχες πάρει πχ ολάκερο το βαρέλι, περίμενες να φύγει ο τύπος με το αθλητικό (ή τον έσβηνες μετά) και το έπαιρνες λίγο πιο δεξιά να μη φαίνεται το άλλο λάστιχο θα ήταν πολύ καλύτερα. ;)

LOL, τώρα πρόσεξα ότι είναι HDR thread. Ρε σεις, δεν πιάνει παντού αυτό το πράγμα, οι 2 τελευταίες που είδα είναι σαν να μην έχουν εφέ. :p

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή προσπάθεια, και μάλιστα (δεν ξέρω αν το έκανες επίτηδες) κινείται και στο στυλ των διαφημίσεων της Nike :p

Τρία πράγματα από εμένα:

α. Το καμμένο χέρι που είπε και ο racer (νομίζω)

β. Το σήμα θα ηθελα να φαίνεται λιγο πιο καθαρά. Τώρα είναι αρκετά σκούρο και δεν φαίνεται έντονα

γ. Έχεις βρώμικο φακό/αισθητήρα :p

Link to comment
Share on other sites

πολύ καλή αν και πιστεύω ότι σε μεγαλύτερη ανάλυση θα υπάρχει λογικά πρόβλημα εκεί που τελειώνει το μπλε του ουρανού και αρχίζει το κιτρινο του ήλιου (ήδη φαίνονται μερικα προβληματικα σημεια με λιγη προσπαθεια).

Παρόλα αυτά η θάλασσα πήρε πανέμορφο χρώμα. :T:

(btw, πρόσεχε όταν έχεις τον ήλιο μεσα στο κάδρο σου γιατι αφενός μπορείς να κάνεις έυκολα ζημια στα ματια σου και αφετέρουν να ρημάξεις και τον αισθητήρα της μηχανής ;) )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.