Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

Οι πολίτες που κλέβουν το κράτος γίνεται να αντιμετωπιστούν με το εξής μέτρο. Ή δηλώνεις όσο αδικαιολόγητο πλούτο έχεις στην εφορία και πληρώνεις φόρο-πρόστιμο ή αν σε πιάσει έλεγχος σου δημεύουν τα αδήλωτα.

Πρόβλημα υπάρχει στην περίπτωση ύπαρξης φοροφυγάδων με αγαστές σχέσεις με την κυβέρνηση των "τιμωρών της αδικίας".

Θυμάσαι κάτι που πήγε να ξεκινήσει με τον Παπακωνσταντίνου και τις λίστες και που μετά τα "κατάπιαν" όλα;

Δυστυχώς αν πέφτουν τηλέφωνα σε υπουργούς(ντρέπεται ο colt να πει ότι εκεί είναι το μεγάλο πρόβλημα) από επιχειρηματίες ο εφοριακός δεν μπορεί να κάνει σωστά τη δουλεία του.

Το παράδειγμα που επέκτεινα ως απάντηση, αφορούσε εναν φούρναρη. Απο που ακριβώς σου προέκυψε ότι ντρέπομαι να πω πως τα μεγαλύτερα ψάρια, έχουν μεγαλύτερους προστάτες ?????

Όμως η κλοπή είναι κλοπή, και έχω σιχαθεί πλέον να της δίνεται συγχωροχάρτι όταν αυτή είναι μικρή, ή να την εξηγούμε ''ένεκα της κρίσης'' (λές και προ κρίσης κανείς δεν έκλεβε την εφορία, παρα μόνο οι μεγάλοι).

Αλλά έτσι είναι: ''βρίζει ο χέστης τον κλανιά'' και περιμένει ο ένας απο τον άλλον να πάψει να κλέβει, προκειμένου να πάψει και αυτός. Και όλο αυτό το σύνολο, ''απαιτεί'' έντιμους πολιτικούς ... ή μήπως όχι ??

Λένε «ψωμί» και καταλαβαίνουν «χώμα» | Χρῆστος Γιανναρᾶς

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα δεν ειναι να την στηρίξει ο ΣΥΡΙΖΑ, είναι να την στηρίξουν οι ίδιοι, και να πάρουν και άλλο κόσμο μαζί τους.

Ε ναι γιατι ο συριζα ειναι για να κανει πασαρελα στην τηλεοραση, ενταξει myralis δεν χρειαζεται να συνεχισουμε τη κουβεντα, καταλαβα περι τινος προκειται. Ας συμφωνησουμε οτι διαφωνουμε.

Link to comment
Share on other sites

Το μονο που δεν εχει αγγιχτει ειναι οι καταθεσεις, και οταν γινει και αυτο παλι οι μικρομεσαιοι θα την πληρωσουνε, αυτοι με τα εκατομμυρια τα εχουνε βγαλει εξω.

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να τρωγόταν το δίκιο, τα οχτώ ευρώ μπορεί και να του έφταναν. : (

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να τρωγόταν το δίκιο, τα οχτώ ευρώ μπορεί και να του έφταναν. : (

ΟΙ ασφαλιστικές εισφορές αφαιρούνται από το εισόδημα

Υπεξαίρεσες Εκατομμύρια ;..Κάνε ένα πάρτυ στη Μύκονο…τα γίδια πληρώνουν !

bsxvndjcuaaxbfj-1.jpg

myko1b.jpg

05ECE269262ECCF94DFB8C52FC5E3E9E-602x335.jpg

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
Link to comment
Share on other sites

Στην Κίνα κάποιοι θα είχαν ήδη περάσει από εκτελεστικό απόσπασμα. Με συνοπτικές διαδικασίες.

Είμαι περίεργος να μάθω πως υπεξαίρεσαν τα εκατομμύρια. Αν ήταν κανονικό κλέψιμο ή κανένα loophole δηλαδή.

Όπως και να είναι, προσωπικά δεν είμαι τόσο ανόητος για να "ενημερωθώ" από το olympia.gr

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι οι αριθμοί είναι σαν τα γράμματα και τις λέξεις. Μπορούν να σου πουν μια ιστορία. Όπως μια ορθή έκθεση μπορεί να σου δείξει μια ολοκληρωμένη εικόνα μιας κατάστασης, έτσι μπορούν και οι αριθμοί.

[MENTION=3917]Petrossortep[/MENTION]

Στην απάντηση του πρώτου quote, πολλά μπορούμε να πούμε για το πως ο πολίτης να σταματήσει να κλέβει το κράτος ή το πως το τελευταίο να γίνει πιο αποτελεσματικό. Προσωπικά είμαι της γνώμης ότι για να μειωθεί δραματικά η φοροδιαφυγή, πρέπει να κυριαρχήσει πλαστικό χρήμα (με ό,τι αυτό συνεπάγεται).

Όσον αφορά την δεύτερη παράγραφο. Αυτό που βλέπω είναι μια άσχετη απάντηση σε αυτό που περιέγραψα. Εγώ είπα ότι αν τους αυξήσεις φορολογία και μπορούν να φύγουν, τότε (ως κράτος) θα πάρεις 0 έδοσα σε σύγκριση με το πριν. Αντιθέτως εσύ μου λες για πειρατείες, προγράμματα εξόντωσης, εκβιασμούς, καρτελς και (κλασικο-ειπωμενη ατάκα) τα αλλότρια συμφέροντα.

Η ερώτηση σωτηρίας δεν έχει μία απάντηση.

Αν ο λαός ψηφίζει, για παράδειγμα, Γιωργάκηδες (που υπόσχονται λεφτά υπάρχουν) μπας και να ανοίξουν θέσεις εργασίας στο δημόσιο αλλά οι ίδιοι οι Γιωργάκηδες είναι ανίκανοι να αντιμετωπίσουν με επιτυχία ένα καρτελ τότε ποιος φταίει? Η έλλειψη παιδείας φταίει.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να μάθω πως υπεξαίρεσαν τα εκατομμύρια. Αν ήταν κανονικό κλέψιμο ή κανένα loophole δηλαδή.

Όπως και να είναι, προσωπικά δεν είμαι τόσο ανόητος για να "ενημερωθώ" από το olympia.gr

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι οι αριθμοί είναι σαν τα γράμματα και τις λέξεις. Μπορούν να σου πουν μια ιστορία. Όπως μια ορθή έκθεση μπορεί να σου δείξει μια ολοκληρωμένη εικόνα μιας κατάστασης, έτσι μπορούν και οι αριθμοί.

[MENTION=3917]Petrossortep[/MENTION]

Στην απάντηση του πρώτου quote, πολλά μπορούμε να πούμε για το πως ο πολίτης να σταματήσει να κλέβει το κράτος ή το πως το τελευταίο να γίνει πιο αποτελεσματικό. Προσωπικά είμαι της γνώμης ότι για να μειωθεί δραματικά η φοροδιαφυγή, πρέπει να κυριαρχήσει πλαστικό χρήμα (με ό,τι αυτό συνεπάγεται).

Όσον αφορά την δεύτερη παράγραφο. Αυτό που βλέπω είναι μια άσχετη απάντηση σε αυτό που περιέγραψα. Εγώ είπα ότι αν τους αυξήσεις φορολογία και μπορούν να φύγουν, τότε (ως κράτος) θα πάρεις 0 έδοσα σε σύγκριση με το πριν. Αντιθέτως εσύ μου λες για πειρατείες, προγράμματα εξόντωσης, εκβιασμούς, καρτελς και (κλασικο-ειπωμενη ατάκα) τα αλλότρια συμφέροντα.

Η ερώτηση σωτηρίας δεν έχει μία απάντηση.

Αν ο λαός ψηφίζει, για παράδειγμα, Γιωργάκηδες (που υπόσχονται λεφτά υπάρχουν) μπας και να ανοίξουν θέσεις εργασίας στο δημόσιο αλλά οι ίδιοι οι Γιωργάκηδες είναι ανίκανοι να αντιμετωπίσουν με επιτυχία ένα καρτελ τότε ποιος φταίει? Η έλλειψη παιδείας φταίει.

Απο το πρωτο θεμα ειναι το αρθρο.

Επισης ενα στοιχειο που μετα δεν χρειαζεται να κοιταξεις κατι αλλο ειναι οτι καπου μεσα σε ολο αυτο επαιξε και ο τιγρης μπαλιτσα.

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να είναι, προσωπικά δεν είμαι τόσο ανόητος για να "ενημερωθώ" από το olympia.gr

Υπάρχουν δύο σημαντικές λεπτομέρειες όσον αφορά το παραπάνω τις οποίες μάλλον έχει στο μυαλό του ο κάθε ανόητος. Η ζημιά που υπέστη το δημόσιο από την όλη ιστορία των Energa και Hellas Power και οι φωτογραφίες που δημοσιεύονται. Εσύ πέτα τα αυτά στα σκουπίδια και μείνε στο όνομα του site, ώστε να μην νιώθεις τόσο ανόητος. :whistling

Έλα πάρε και λίγο Θέμα

http://www.protothema.gr/greece/article/394897/trello-parti-mias-evdomadas-gia-ta-genethlia-tou-vasili-milioni/

Είναι άλλο ένα site όπου ενημερώνονται ανόητοι (διότι ενδεχομένως σου ξέφυγε και το watermark).

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Απο το πρωτο θεμα ειναι το αρθρο.

Επισης ενα στοιχειο που μετα δεν χρειαζεται να κοιταξεις κατι αλλο ειναι οτι καπου μεσα σε ολο αυτο επαιξε και ο τιγρης μπαλιτσα.

Έλα ρε. Γράφει πρώτο θέμα στις φωτογραφίες αλλά στους άνδρες δεν πολυφαίνεται ρε συ.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν δύο σημαντικές λεπτομέρειες όσον αφορά το παραπάνω τις οποίες μάλλον έχει στο μυαλό του ο κάθε ανόητος. Η ζημιά που υπέστη το δημόσιο από την όλη ιστορία των Energa και Hellas Power και οι φωτογραφίες που δημοσιεύονται. Εσύ πέτα τα αυτά στα σκουπίδια και μείνε στο όνομα του site, ώστε να μην νιώθεις τόσο ανόητος. :whistling

Έλα πάρε και λίγο Θέμα

Τρελό πάρτι μιας... εβδομάδας για τα γενέθλια του Βασίλη Μηλιώνη

Είναι άλλο ένα site όπου ενημερώνονται ανόητοι (διότι ενδεχομένως σου ξέφυγε και το watermark).

Έχεις πάρει πρέφα ότι σε παραπλανεί συναισθηματικά το άρθρο?

ή πιστεύεις ότι τίτλοι όπως:

- Το φορτηγό με τις σαμπάνιες

- Τα τζιπ των 300 ευρώ τη μέρα

- Οι ρεζερβέ- ξαπλώστρες

- Η ξανθιά καλλονή

- Το χρυσό ρολόι

σου δίνουν άμεσα μια απάντηση στο αν τα έκλεψαν ή αν τα απόκτησαν έξυπνα με ένα νόμιμο loophole?

Μην μου δώσεις άλλο λινκ, ούτε μην μου πεις "το point είναι που τα έκαναν μπύρες και γκομενάκια". Απλά απάντησε μου στην παραπάνω ερώτηση (την δεύτερη).

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάρει πρέφα ότι σε παραπλανεί συναισθηματικά το άρθρο?

ή πιστεύεις ότι τίτλοι όπως:

- Το φορτηγό με τις σαμπάνιες

- Τα τζιπ των 300 ευρώ τη μέρα

- Οι ρεζερβέ- ξαπλώστρες

- Η ξανθιά καλλονή

- Το χρυσό ρολόι

σου δίνουν άμεσα μια απάντηση στο αν τα έκλεψαν ή αν τα απόκτησαν έξυπνα με ένα νόμιμο loophole?

Μην μου δώσεις άλλο λινκ, ούτε μην μου πεις "το point είναι που τα έκαναν μπύρες και γκομενάκια". Απλά απάντησε μου στην παραπάνω ερώτηση (την δεύτερη).

Τα λεφτα που φαγανε , ειναι το "χαρατσι" που παρακραταγανε για λογαριασμο του ελληνικου δημοσιου και το οποιο δεν το αποδοσανε ποτε.

τα ποστ σου ειναι κλασσικη περιπτωση που διυλιζεται ο κωνωπας και καταπινεται η καμηλος.

Link to comment
Share on other sites

ΟΙ ασφαλιστικές εισφορές αφαιρούνται από το εισόδημα

Υπεξαίρεσες Εκατομμύρια ;..Κάνε ένα πάρτυ στη Μύκονο…τα γίδια πληρώνουν !

bsxvndjcuaaxbfj-1.jpg

myko1b.jpg

05ECE269262ECCF94DFB8C52FC5E3E9E-602x335.jpg

Ε ρε και πει κανείς για τους δικηγόρους που υπερασπίζονται ή για τους βουλευτές που παρίστανται ως μάρτυρες υπεράσπισης για τρομοκράτες τι έχει να γίνει εδώ μέσα. Δικαίωμα στην υπεράσπιση έχουν όλοι μπλα μπλα μπλα. Μόλις όμως δεξιός υπερασπιστεί ως δικηγόρος κάποιον τότε τα κόζα αλλάζουν έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Τα λεφτα που φαγανε , ειναι το "χαρατσι" που παρακραταγανε για λογαριασμο του ελληνικου δημοσιου και το οποιο δεν το αποδοσανε ποτε.

τα ποστ σου ειναι κλασσικη περιπτωση που διυλιζεται ο κωνωπας και καταπινεται η καμηλος.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=nBZH4hL1YXY]AMAN - Athinaikes pinakides - YouTube[/ame]

Ε ρε και πει κανείς για τους δικηγόρους που υπερασπίζονται ή για τους βουλευτές που παρίστανται ως μάρτυρες υπεράσπισης για τρομοκράτες τι έχει να γίνει εδώ μέσα. Δικαίωμα στην υπεράσπιση έχουν όλοι μπλα μπλα μπλα. Μόλις όμως δεξιός υπερασπιστεί ως δικηγόρος κάποιον τότε τα κόζα αλλάζουν έτσι;

Πάντα!

Btw, εσύ με ξέχασες δίπλα.

Για να σε προλάβω, σκοπός μου δεν είναι να δω αν το 25% που λες είναι ακριβώς τόσο και όχι 26% ή 1/3 ή "δεν-είναι-ακριβώς-στη-λεπτομέρεια-που-το-είπες-άρα-μας-λες-ψέμματα" και λοιπά. Αλλά μου κάνει εντύπωση που μπορεί να δει κάποιος online ποια έχουν πχ ελληνική σημαία και ποια όχι

Link to comment
Share on other sites

Είμαι περίεργος να μάθω πως υπεξαίρεσαν τα εκατομμύρια. Αν ήταν κανονικό κλέψιμο ή κανένα loophole δηλαδή.

Aυτό που σου είπε ο Γιώργος_Μ, πήραν το χαράτσι από τους πολίτες, και δεν το έδωσαν στο κράτος.

Δεν καταλαβαίνω γιατί έβαλες το βιντεάκι του ΑΜΑΝ.

[MENTION=2868]Myralis[/MENTION]

Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι οι αριθμοί είναι σαν τα γράμματα και τις λέξεις. Μπορούν να σου πουν μια ιστορία. Όπως μια ορθή έκθεση μπορεί να σου δείξει μια ολοκληρωμένη εικόνα μιας κατάστασης, έτσι μπορούν και οι αριθμοί.

Και αυτό που ήθελα να πω εγώ είναι ότι δεν λένε όλη την αλήθεια πάντα. Μπορεί να δείχνουν ότι η επιχείρηση μπήκε μέσα, μήπως όμως παρήγαγε και πολύ περισσότερα? Μήπως έγινε κάτι άλλο που ανέβηκαν τα έξοδα?.

Ε ρε και πει κανείς για τους δικηγόρους που υπερασπίζονται ή για τους βουλευτές που παρίστανται ως μάρτυρες υπεράσπισης για τρομοκράτες τι έχει να γίνει εδώ μέσα. Δικαίωμα στην υπεράσπιση έχουν όλοι μπλα μπλα μπλα. Μόλις όμως δεξιός υπερασπιστεί ως δικηγόρος κάποιον τότε τα κόζα αλλάζουν έτσι;

Ωραίο να μπλέκεις τις περιπτώσεις.

Στην μία, το αδίκημα ήταν κατά του κράτους και έχουμε δικηγόρο (όχι μάρτυρα υπεράσπισης) κυβερνητικό στέλεχος, ενώ η πολιτική αγωγή (πάλι κυβερνητικά στελέχη) δεν εμφανίζοντε.

Δεν βλέπεις τίποτα περίεργο στην υπόθεση?

Στην άλλη δεν έχουμε καν αδίκημα, ή μάλλον έχουμε, το κράτος κατά την ανθρώπινης ζωής και αξιοπρέπειας και μάρτυρες υπεράσπισης βουλευτές της Αριστεράς / αντιπολίτευσης.

Link to comment
Share on other sites

Έχεις πάρει πρέφα ότι σε παραπλανεί συναισθηματικά το άρθρο?

Έχεις πάρει πρέφα ότι ίσως δεν διαβάζουν όλοι τα άρθρα full στο συναίσθημα, όπως ίσως τα διαβάζεις εσύ ή όπως οι κοπελίτσες διαβάζουν τα Αρλεκιν?

ή πιστεύεις ότι τίτλοι όπως:

- Το φορτηγό με τις σαμπάνιες

- Τα τζιπ των 300 ευρώ τη μέρα

- Οι ρεζερβέ- ξαπλώστρες

- Η ξανθιά καλλονή

- Το χρυσό ρολόι

σου δίνουν άμεσα μια απάντηση στο αν τα έκλεψαν ή αν τα απόκτησαν έξυπνα με ένα νόμιμο loophole?

Εσύ όταν διαβάζεις ένα άρθρο διαβάζεις μόνο τον τίτλο; Ή ο τίτλος σε επηρεάζει σε βαθμό που αδυνατείς να βρεις την όποια ουσία μπορεί να υπάρχει μέσα στο άρθρο;

Από εκεί και πέρα αντί να προσπαθείς να κατευθύνεις την κουβέντα εκεί που θέλεις εσύ και όπως θέλεις εσύ, η ουσία είναι ότι κόσμος και κράτος έχασε λεφτά από την όλη υπόθεση. Το κράτος παρίσταται ως κατήγορος(Καμίνης, Στουρνάρας) και συνήγορος(Βορίδης) ταυτόχρονα, που είναι ο παραλογισμός ο ίδιος, αν όχι απλά κοροϊδία και οι κατηγορούμενοι το γιορτάζουν στην Μύκονο λες και ξέρουν ήδη το αποτέλεσμα της δίκης για λόγους που οι ίδιοι γνωρίζουν.

Μην μου δώσεις άλλο λινκ, ούτε μην μου πεις "το point είναι που τα έκαναν μπύρες και γκομενάκια". Απλά απάντησε μου στην παραπάνω ερώτηση (την δεύτερη).

Αντί να μας αποκαλείς με κάθε έμμεσο τρόπο, που εσφαλμένα ίσως τον θεωρείς και έξυπνο, "ανόητους που βγάζουν επιφανειακά συμπεράσματα, επηρεαζόμενοι ψυχολογικά από τον τίτλο ενός άρθρου" δεν μας λες λιγάκι γιατί θα πρέπει να προσπεράσουμε το εν λόγω θέμα ως "ενημέρωση για ανόητους"? Επίσης αν ξέρεις ποιο είναι το "νόμιμο loophole" που σου επιτρέπει να εισπράττεις για το δημόσιο, χωρίς στο τέλος να αποδίδεις αυτά που εισέπραξες στο δημόσιο, εγώ και πολλοί άλλοι θα θέλαμε να μάθουμε.

Link to comment
Share on other sites

Aυτό που σου είπε ο Γιώργος_Μ, πήραν το χαράτσι από τους πολίτες, και δεν το έδωσαν στο κράτος.

Δεν καταλαβαίνω γιατί έβαλες το βιντεάκι του ΑΜΑΝ.

Το κράτος δεν πήρε το χαράτσι? Ποιος το πήρε? Εγώ?

Και αυτό που ήθελα να πω εγώ είναι ότι δεν λένε όλη την αλήθεια πάντα. Μπορεί να δείχνουν ότι η επιχείρηση μπήκε μέσα, μήπως όμως παρήγαγε και πολύ περισσότερα? Μήπως έγινε κάτι άλλο που ανέβηκαν τα έξοδα?.

Δεκτές οι ερωτήσεις. Πρώτα απάντησε μου πως μπορείς να τα δεις αυτά διαβάζοντας τα παρακάτω:

- Το φορτηγό με τις σαμπάνιες

- Τα τζιπ των 300 ευρώ τη μέρα

- Οι ρεζερβέ- ξαπλώστρες

- Η ξανθιά καλλονή

- Το χρυσό ρολόι

και ανάμεσά τους 100 εικόνες βγαλμένες για gossip magazines.

Αν ακόμα δεν καταλαβαίνεις την διαφορά, τότε για ποιο λόγο να μπούμε στη διαδικασία να συζητήσουμε πιο σύνθετα ζητήματα όπως αυτά που περιέγραψες?

Ωραίο να μπλέκεις τις περιπτώσεις.

Στην μία, το αδίκημα ήταν κατά του κράτους και έχουμε δικηγόρο (όχι μάρτυρα υπεράσπισης) κυβερνητικό στέλεχος, ενώ η πολιτική αγωγή (πάλι κυβερνητικά στελέχη) δεν εμφανίζοντε.

Δεν βλέπεις τίποτα περίεργο στην υπόθεση?

Ο πολιτικός απαγορεύεται να ασκήσει το επάγγελμα του δικηγόρου?

Δεν ξέρω, ρωτάω

Στην άλλη δεν έχουμε καν αδίκημα, ή μάλλον έχουμε, το κράτος κατά την ανθρώπινης ζωής και αξιοπρέπειας και μάρτυρες υπεράσπισης βουλευτές της Αριστεράς / αντιπολίτευσης.

Σορρυ ρε παιδιά αλλά το κράτος τι ακριβώς είναι? Ανώτερη ύπαρξη, θεός ή κάποιο πρόσωπο που δεν επιδέχεται κριτικής? Από ανθρώπους δεν αποτελείται?

Όταν έκανε ψηφοθηρικές τακτικές, το καταπίνουμε?

Όταν καθυστερεί τη μηχανοργάνωση, το ρουφάμε?

Όταν παπαρολογεί και αργεί να δράσει, το δαγκώνουμε?

Γιατί να δεχτώ ότι το κράτος είναι πιο τίμιο από έναν μέσο άνθρωπο?

Επειδή ονομάζεται "κράτος"?

[MENTION=188]yanni[/MENTION]

Ένα skim έκανα το άρθρο, μου δημιουργήθηκε η ειλικρινής απορία (αν τα έκλεψαν ή αν καταχράστηκαν το ποσό που η επιχείρηση τους δικαιούται), την έγραψα εδώ αλλά ως απάντηση πήρα άλλο link που πάλι δείχνει βυζιά, πωπούς, θάλασσα και "πως αυτοί καλοπερνάνε ενώ οι υπόλοιποι πληρώνουν χαράτσια και φόρους".

Ξέρω λάθος μου που απαντάω γιατί τα παραπάνω απαιτούν μια στοιχειώδη λογική αλλά ξέρεις κάτι?

Θυμήθηκα ένα μικρό σωστό πράγμα που είπε ο (τρόμπας μεν) νικοκ στο thread με τις γυμναστικές και τις πρωτείνες.

ΥΓ. Α και που σαι. Από το λίγο που με διαβάζεις εδώ μέσα, θα έπρεπε ήδη να γνωρίζεις ότι προσβάλλω χύμα αν θέλω να αποκαλέσω κάποιον.

Για την ιστορία όμως, το άρθρο χαρακτήρισα όχι εσένα.

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.