Jump to content



World of Tanks


deNordic

Recommended Posts

πολύ brutal το T30 με τις εκρηκτικές τις είχα δοκιμάσει μονο σε heavy που δεν τρύπαγαν και εκοβαν γύρο στα 300

 

Πρώτη μάχη σήμερα IΧ Mines είπα να τις δοκιμάσω περισσότερο και τις φόρτωσα από την αρχή ανάβει στον φάρο ένα bulldog βολή και έφυγε ατόφιο 860 στο ίδιο σημείο πίσω από ένα βράχο ήταν και ένα scorpion g που μπαινoέβγαινε τρωει τη δεύτερη 1002 ,

 

Μαζί με το scorpion είχε ανάψει και ένα vk 45.02.B κάτω  από τον φάρο στη παραλια σε μια λακκούβα η πίσω από ένα μικρό αναχωμα προσπαθούσε παίξει πύργο ρίχνω την τρίτη 280 και μέχρι να γεμίσω παλι έκανε το λάθος να κάνει μεταβολή για να φύγει με την τεταρτη τον κέρασα 890 + φωτιά συνολο 1388 μάλλον δεν είχε πυροσβεστήρα και καιγόταν μέχρι να σβήσει

 

Με 4 βολές σύνολο 3.5K! οδοστρωτήρας είναι στις IX μάχες μόλις αρπάξουν την 700-800 και αν δεν πάνε στο γκαράζ κάνουν μεταβολή!

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το καλύτερό μου άρμα είναι το hetzer ... το stug δεν μπορώ να το αγοράσω...το περιμένω σε έκπτωση..

κατι κάναμε λαθος  εξαρχής με τα γερμανικά και γύρισα πίσω στο DW2 ...στα ρώσσικα τώρα τρέχουμε (Τρόπος του λέγειν) με το Τ28 να ξεκλειδώσουμε το ΚV1...αυτα

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, astrolabos said:

arty, hard bass και world of tanks

haha ζήλεψα απο εσενα και ειπα "δε βαζω λιγο hardbass ? " ...μολις έκανα αυτά :p 

χωρίς πλακα νομίζω με hardbass εχω καλύτερο RNG...

 

 

(το τρεμουλο που κάνει στο slow motion ειναι bug στο replay απο οτι φαίνεται - δεν εχω aimbot :p - )

 

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Επαιξα λιγο με T49...

 

οταν εισαι κλικερ και κάθεσαι στα γνωστά σημεία (@ 0:44 , αλλα πριν και μετα εχω αλλα 2 κιλ)  ...QQ :D

 

 

εδω το cdc και το Τ55 την εφαγαν καλα , παραλιγο και το μαυρο σκυλί

 

 

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Rusty_Cookie said:

Δε παίζω συχνά κλίκερ, αλλά όταν παίζω...

 

 

''κλικερ''.....

κλίκερ είναι όταν είσαι αραχτός σε μια γωνία και δεν κουνάς απο εκεί ούτε με σεισμό, και άααμα έρθει κάτι σε σημείο που το βλέπεις, έχει καλώς. Ο επίσκοπος και το σφηνοτουβλάκι έχουν δραστικό 500μέτρα (και shell fly time >3'' ), που σημαίνει ότι πρέπει να πλησιάσεις κοντά στο σημείο της εμπλοκής, με φόβο πάντα να σε φλανκάρουν, να σε σποτάρουν ή να σε κυνηγήσουν. Στο  screenshot του επίσκοπου, το Τ67 που έφαγα ήταν full helath και ερχόταν ντουγρού κατά πάνω μου. πήγε απο το πλάι για να με γλεντήσει, δεν υπολόγισε όμως ότι ήδη σκαρφάλωνε σε βράχο (δεν κοίταγε μπροστά του), και πήρα χρόνο και τον έφαγα εξ επαφής. Μιλάμε για μεγάλες συγκινήσεις...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αυτήν την αποστολή την έβγαλα με το M53/55 αλλά με «κολπάκι». Φόρτωσα AP οπότε με την πρώτη έκανα dmg 1400 και κάτι ψιλά. Ε, από εκεί και μετά απλώς έπρεπε να σκοτώσω 2 heavies για να εκπληρώσω και την δεύτερη προϋπόθεση. :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.