Jump to content



Need For Speed : Hot Pursuit


Evan

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply

κλασικά πράματα.έβαλα δυο πιστες,τσίτα nitro από την αρχή του παιχνιδιού,παίρνεις την μπαριέρα αγκαζέ και πας..από γραφικά πολύ όμορφα τα αμάξια μέτρια προς καλά στο περιβάλλον γύρο.δεν με ενθουσίασε,το περίμενα καλύτερο.

edit:δεν υπάρχει εσωτερική κάμερα.

Link to comment
Share on other sites

Οντως με τις καμερες δεν ασχοληθηκαν αλλα ειναι ωραιο περιβαλλον και η εναλλαγες μερας-νυχτας μου αρεσουν και τα αμαξια καλοσχεδιασμενα. Μου αρεσει η επιλογη του free ride, και πιστευω πως θα βγουν καποια fix. Arcade στην οδηγηση με τασεις drift οταν τσιμπας χειροφρενο αλλα ευτυχως δεν μπορεις να κανεις drift με 200kmh γιατι κοβει πολυ ταχυτητα. Θα του δωσω μια ευκαιρια να με κερδισει περισσοτερο!

Link to comment
Share on other sites

είναι η παλιά καλή συνταγή του nfs

μπορείς να παίξεις είτε σαν παράνομος είτε σαν αστυνομικός

καλη φαση.αυριο το δοκιμαζω και εγω.μακαρι να παιξουμε λιγο nfs γιατι απο το carbon εχω να το χαρω λιγο

Link to comment
Share on other sites

Το έβαλα στο HTPC μου και έπαιξα λίγο με το pad. Μάλλον είναι το χειρότερο NFS που έχω παίξει. Υπερβολικά arcade, unplayable με το pad. Το μόνο που κρατάω είναι ότι έπαιζε μια χαρά σε 1920x1080 με όλα full.

ΥΓ. Έχω παίξει το ΗΡ2 και μου άρεσε πολύ -τότε-.

Link to comment
Share on other sites

Μου φαινεται η δεν φτιαχνεις το αυτοκινητο?δεν αλλαζεις ζαντικα τουρμπο κτλ κτλ?μονο ξεκλειδωνεις αυτοκινητα?παντως νερο παιζει σε μενα σε 1080Ρ με ολα φουλ.καλο φαινεται...με χαλασε λιγο που δεν εχει μια πολη και ολος ο χαρτης ειναι επαρχιακος δρομος.

Link to comment
Share on other sites

Το εβαλα στον δισκο μου και εφαγα μεγαλη πατατα...

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑRCADE RACING MOYΦΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΑ ΓΙΑ 10ΧΡΟΝΑ ΚΑΙ 15ΧΡΟΝΑ :wall:

Η συμπεριφορα των αμαξιων μεσα στο παιχνιδι ειναι το λιγοτερο αστεια ιδιαιτερα το drifting ειναι αντιρεαλιστικο. Στο μεταξυ απο οτι καταλαβα δεν εχει ουτε car costumizations αλλα ουτε καν story και γενοκοτερα το single player κομματι του ειναι φτωχο

Το εχω αφησει στον σκληρο για το 10χρονο ανηψακι μου που οταν περναει απο το σπιτι καμια φορα παιζει κατι τεταια αλλιως θα ειχε φαει uninstall

ΤΗΝ ΚΑΤΑΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ EA ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΣ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ NFS !!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατηθηκα αλλο και εκανα instal το παλιο αλλα καλο Test Drive Unlimited(hardcore mode) τουλαχιστον εκει στριβουν τα αμαξια:dance3:

Στο θεμα μας τωρα, οσο και αν ενθουσιαστηκα που εχει αρκετες Porsche το Hot Pursuit τοσο αλλο νοσταλγω το All Time Classic NFS Porsche Unleashed:shout:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.