Jump to content



Need For Speed : Hot Pursuit


Evan

Recommended Posts

  • Replies 97
  • Created
  • Last Reply
http://www.youtube.com/watch?v=bIk3ET4aGj0

Για δείτε και gameplay.

Need for Speed από τα παλιά και η αίσθηση φωνάζει Criterion και Bournout...Το ελπίζω η οδήγηση να είναι φρενήρης και η δράση καταιγιστική.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν είναι κάπως ρεαλιστικό σε φάση NFS Shift η οδήγηση θα είναι μεγάλο σπάσιμο.

(όπως σπάσιμο είναι και το ότι δεν έβγαλαν το Ferrari & Exotic Cars pack του Shift για το PC :()

Edit:μόλις είδα το video... κατάλαβα,πάλι εντελώς arcade driving model...

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ξαμολύσουν τις Porsche ξανά, δεν παίζω NFS... 10 χρόνια βλακείες βγάζουν.. βαρεθήκαμε..

EDIT: Και δεν εννοώ sony και καλά Porsche, αλλά μιλάω για την γενικότερη ποιότητα του παιχνιδιού..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Αν έχω πάρει καινούργιο PC θα το τσιμπήσω!

Αλλά δεν μπορώ να πω ότι δεν μου φαίνεται αστείο το ότι ο κλέφτης μπορεί να έχει Porche ή Ferrari, και η αστυνομία Lamborgini ή Buccati Veyron (αξία 1.000.000 € νομίζω) και να τρακάρουνε πάνω στο κυνήγι...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει most wanted δεν ειναι αλλα συμπαθητικο φαινεται...και ενταξει αυτο με τις λαμπο των αστυνομικων δεν ειναι ρεαλιστικο αλλα τουλαχιστον να σε προσπερναει η λαμπο,οχι το σαπιο ντατσουν ασχετα αν εχεις το καρα φτιαγμενο αυτοκινητο με 899 ιππους οπως γινοταν...

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει most wanted δεν ειναι αλλα συμπαθητικο φαινεται...και ενταξει αυτο με τις λαμπο των αστυνομικων δεν ειναι ρεαλιστικο αλλα τουλαχιστον να σε προσπερναει η λαμπο,οχι το σαπιο ντατσουν ασχετα αν εχεις το καρα φτιαγμενο αυτοκινητο με 899 ιππους οπως γινοταν...

Έχεις δίκιο

Link to comment
Share on other sites

A Π Ο Γ Ο Η Τ Ε Υ Σ Η....Ουτε σε στο NFS 30 δεν προκειται να πετυχουν τετοια fysics σε αυτη τη ρημαδοσειρα που για εμενα σταματησε στα porsche unleashed και high stakes...Δειτε ποσο γλυκα και περιτεχνα γλυστρανε τα αυτοκινητα αναμεσα απο τη απο τη διερχομενη κινηση και τι μανουβρες καταφερνουν σε ταχυτητες που υπολογιζω εγω δεν ξεπερνανε τα 80 χιλιομετρα....Η πραγματικη ομως εκδοση θα ειναι να γλυστρας με 380 χιλ να χτυπας σε ολη τη διερχομενη κινηση να αγοραζεις 30 καδους 50 κολωνακια καμοια σταση λεοφωρειου...να μαζευεις και καμοια δυσμηρη γρια για το σπιτι και να γλυτωνεις απο τον μπατσικο που θα οδηγαει ποιος αλλος...ο Σουμαχερ με παρεα το Chuck Norris στο ελικοπτερο...

Προσωπικες αποψεις...Επειηκεια στο flame!!!

Εdit:Στο 1:23 o Chuck φτερνιστηκε...μονο κατι τετοιο δικαιολογει το κωλοτουμπιασμα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.