Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] έχεις σκεφτεί να πάρεις αυτοκόλλητο τύπου "ανθρακόνημα" να το κόψεις και μ'αυτό να καλήψεις το πάνω μαύρο μέρος της κάρταγραφικών με το λογότυπο GeforceGTX και το πάνω μέρος της αντλίας της corsair ?

Απίστευτο.... αυτό μου έλεγε φίλος που "στήναμε" μαζί από το πρωί....

Για την κάρτα δε ξέρω μιας και θα στηθεί προσωρινό quad και μετά πραγματικά δε ξέρω τι θα κάνω...

για την αντλία η ιδέα είναι σούπερ καλή!!!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει flexlight ( μπλε αν θυμάμαι καλά ) στα αποθήκας...

υπάρχουν και τα sleev-άκια...

κουράγιο δεν υπάρχει ....

Ο Γιώργης θα με βόλευε να έρθει να συμμαζέψουμε παρά να μου Modάρει τόσο κομμάτια που είμαι ... :lazy:

Link to comment
Share on other sites

Mια λεντοταινια που αλλαζει χρωματακια <3

Ε [MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] ? :kiss:

Σαν και αυτή που έχεις και εσύ, αλλά μας σνομπάρεις και δεν ανεβάζεις ούτε μια φωτογραφία απο το κασόνι σου?

Link to comment
Share on other sites

Mια λεντοταινια που αλλαζει χρωματακια <3

Ε @Κοπρίτης ? :kiss:

i should have seen this coming...

συστηνεις μια πολυχρωμη λυγερη ledoταινια στο Bot

κι αυτο παει και την ερωτευεται με την πρωτη ματια!

σε τι κοσμο θα μονταρουμε τα πισια μας Νικο Τσιαμτσικα...

υπάρχει flexlight ( μπλε αν θυμάμαι καλά ) στα αποθήκας...

υπάρχουν και τα sleev-άκια...

κουράγιο δεν υπάρχει ....

Ο Γιώργης θα με βόλευε να έρθει να συμμαζέψουμε παρά να μου Modάρει τόσο κομμάτια που είμαι ... :lazy:

για αποψε κλεισαμε

αλλα μπορουμε να κανονισουμε cleanup crew για αυριο εαν επιθυμειτε.

Να σας απαλλαξει κι απο κανενα περιττο γομαροcase! :p

Σαν και αυτή που έχεις και εσύ, αλλά μας σνομπάρεις και δεν ανεβάζεις ούτε μια φωτογραφία απο το κασόνι σου?

υποθετω οτι δεν το κανει σκοπιμα βρε

απλα τωρα τελειωσε και το πλαινο του (still in my hands though...)

και μαλλον θελει να το απαθανατισει κομπλε κι οχι καμπριο, δικαιολογημενα θα ελεγα...

Ισως απ'την αλλη, απλα να μην του παει να μοιραστει γυμνες φωτο της ledοταινιας του με τοσο κοσμο

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] Τρομερο μηχανημα και μακαρι να σου ειναι χρησιμο 100% αν και δυσκολα θα το ζορισεις! Τα πηρες απο Ελλαδα η απο εξωτερικο τα κομματια?Ρωταω για να ξερω αν συμφερει γιατι στο μυαλο μου που τα εκανα ξεπερναει τα 3Κ στο χαλαρο:eek:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] Τρομερο μηχανημα και μακαρι να σου ειναι χρησιμο 100% αν και δυσκολα θα το ζορισεις! Τα πηρες απο Ελλαδα η απο εξωτερικο τα κομματια?Ρωταω για να ξερω αν συμφερει γιατι στο μυαλο μου που τα εκανα ξεπερναει τα 3Κ στο χαλαρο:eek:

4+

αν σκεφτεις οτι θελει quad sli

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] Τρομερο μηχανημα και μακαρι να σου ειναι χρησιμο 100% αν και δυσκολα θα το ζορισεις! Τα πηρες απο Ελλαδα η απο εξωτερικο τα κομματια?Ρωταω για να ξερω αν συμφερει γιατι στο μυαλο μου που τα εκανα ξεπερναει τα 3Κ στο χαλαρο:eek:

Οι αγορές έγιναν από Ελλάδα εκτός απο κάτι μικροκοκοκόψια που εκ των πραγμάτων δεν είναι διαθέσιμα εδώ.

( όσο μπορούμε στηρίζουμε Ελληνικά... έστω και με απώλειες σημαντικές σε κάποιες περιπτώσεις... )

To quad θα στηθεί ( ήδη είναι στημένο ) για ειδικό σκοπό από τρίτο πρόσωπο...

Μετά το πέρας των εργασιών ευελπιστώ ότι θα μου μείνει μία gtx690 αλλιώς υπάρχει και μια gtx670...

Για να γίνουν οι αγορές "σκοτώθηκαν" αρκετά κομμάτια από άλλα rig και αναμένεται να σκοτωθούν κι άλλα...

Το αν αξίζει είναι σχετικό... ( εγώ δεν είμαι σίγουρος να σου απαντήσω)

Η χαρά του να στήνεις ένα νέο σύστημα είναι απερίγραπτη ακόμα και αν είναι "φθηνό" - "μέτριο" - και πάει λέγοντας

χθές αργά δεν άντεξα και ασχολήθηκα λίγο με f.p.s και diablo... εντυπωσιακά πράγματα...

Παροδικά βέβαια... σε λίγο καιρό θα μιλάμε για νέα προιόντα...

Link to comment
Share on other sites

Οι αγορές έγιναν από Ελλάδα εκτός απο κάτι μικροκοκοκόψια που εκ των πραγμάτων δεν είναι διαθέσιμα εδώ.

( όσο μπορούμε στηρίζουμε Ελληνικά... έστω και με απώλειες σημαντικές σε κάποιες περιπτώσεις... )

To quad θα στηθεί ( ήδη είναι στημένο ) για ειδικό σκοπό από τρίτο πρόσωπο...

Μετά το πέρας των εργασιών ευελπιστώ ότι θα μου μείνει μία gtx690 αλλιώς υπάρχει και μια gtx670...

Για να γίνουν οι αγορές "σκοτώθηκαν" αρκετά κομμάτια από άλλα rig και αναμένεται να σκοτωθούν κι άλλα...

Το αν αξίζει είναι σχετικό... ( εγώ δεν είμαι σίγουρος να σου απαντήσω)

Η χαρά του να στήνεις ένα νέο σύστημα είναι απερίγραπτη ακόμα και αν είναι "φθηνό" - "μέτριο" - και πάει λέγοντας

χθές αργά δεν άντεξα και ασχολήθηκα λίγο με f.p.s και diablo... εντυπωσιακά πράγματα...

Παροδικά βέβαια... σε λίγο καιρό θα μιλάμε για νέα προιόντα...

Πραγματικα ποσο παιζει να ισχυει ρε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=11618]GeoZ[/MENTION] έχεις σκεφτεί να πάρεις αυτοκόλλητο τύπου "ανθρακόνημα" να το κόψεις και μ'αυτό να καλήψεις το πάνω μαύρο μέρος της κάρταγραφικών με το λογότυπο GeforceGTX και το πάνω μέρος της αντλίας της corsair ?
εγω τώρα που ήδη σκέφτομαι το cosmos 2 μου με carbon αυτοκόλλητα σε λευκό η ασήμι κάνω καλά???
Link to comment
Share on other sites

λίγο sleevάρισμα...

:drool::drool::drool::drool: (Δεν νομιζω οτι χρειαζεται να πω κατι αλλο) .!!!! :worship::worship::worship:

Έγινε επεξεργασία από TifoziF1
δεν χρειάζονται ξανά οι φωτογραφίες
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.