Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

alex, απλα φανταστικο! Με εχεις ψησει ασχημα για αναλογο blue version...

Το φιλτρο σκονης το εβγαλες ή το κοκκινο led το διαπερναει;

Το φιλτρο εχει βγει και θα μπούνε 2x120 silverstone dust filters.

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο καλησπέρα υλικό plexiglass

είμαι στα τελειώματα με παιδεύει λίγο ο φωτισμός του

dsc03542r.jpg

dsc03469o.jpg

έχει γίνει καινούργιο παράθυρο πολύ σταθερό και με ένα κλιπ ;)

dsc03541dt.jpg

περιμένω ενα ψυγείο ακόμα και πιστεύω σαββατοκύριακο να είναι έτοιμο

Link to comment
Share on other sites

Μια και μιλάγαμε για σκόνη, δείτε πως είχε καταντήσει το Shinobi μου μέσα σε μόλις δύο μήνες και κάτι λειτουργίας. Πρωτοσυναρμολογήθηκε αρχές Γενάρη, και τέλος Μαρτίου όταν το άνοιξα από μπροστά, ήταν... έτσι! :-O

Shinobifilters1.jpg

Και να φανταστείτε ότι μέχρι εκείνη τη στιγμή, δεν είχε εγκατεστημένους τους δύο 120άρηδες ανεμιστήρες εισαγωγής για την ψύξη των δίσκων! Βάλτε τώρα με το μυαλό σας το πώς θα είναι τώρα!... :p

Link to comment
Share on other sites

Σταύρο καλησπέρα υλικό plexiglass

είμαι στα τελειώματα με παιδεύει λίγο ο φωτισμός του

dsc03541dt.jpg

Ομορφιές!! που να το δω τελειωμένο δλδ....

τελικά το πλαϊνό την παλεύει μόνο με το αριστερό κούμπωμα??

Link to comment
Share on other sites

@Zarko1 Εμενα το shinobi ενα 4μηνο ηταν πεντακαθαρο και δεν εβαλα χερι πανω του.

Προφανώς μένεις σε «αποστειρωμένη» περιοχή από τη σκόνη, όπως είναι τα βόρεια και νότια προάστια. Η περιοχή που μένω στο κέντρο, θυμίζει απλώς... νταμάρι! :p

Επίσης καπνίζω σαν αράπης δίπλα ακριβώς από το Shinobi μου, που είναι επάνω στο γραφείο μου. Δες το μπροστινό αριστερό (όπως το κοιτάς από μπροστά) κάλυμμα του Shinobi μου.

Shinobisidecover.jpg

Αυτή η στάμπα σκόνης προκαλείται από τον πίσω 120άρη που εισάγει αέρα. Αν καθαρίσω το κάλυμμα σήμερα, μετά από μια βδομάδα θα είναι ακριβώς στην ίδια κατάσταση! :suicide2:

Το καθάρισα μια, δυο, τρεις, πέντε φορές, μετά βαρέθηκα! Δεν έχει κανένα νόημα να πολεμάς σε έναν πόλεμο, στον οποίο δεν έχεις καμία ελπίδα να κερδίσεις!... :angry:

Link to comment
Share on other sites

Μενω θεσσαλονικη :p :P :p :P :p :P

Και εγω καπνιζω σαν αραπης αλλα οπως λες πρεπει να ειμαστε αποστειρωμενοι απο σκονη εμεις εδω σαν περιοχη.

Αλλα μου φαινεται λιγακη δυσκολο οταν διπλα μου υπαρχουν ενα σορο εργοστασια και τετοια ειδους μαγαζια.

Link to comment
Share on other sites

Μετά από πολύ καιρό έφτασε η ώρα να τελειώσει ενα κουτί που φτιάχτηκε με πολύ Αγάπη και πολύ κόπο!

Πρώτα απο όλα να πω μερικά ευχαριστώ:

[MENTION=20975]karmen1983[/MENTION] Έστησες τα νερά, έκανες τα σχέδια στο corel, τα μπλοκ ειναι δικα σου, οπως και τα ρακορ και και και ...

Σας ευχαριστώ πολυ ωραία μου κύρια :inlove:

[MENTION=15018]Seafalco[/MENTION] Στέλιο η δουλειά που έκανες κρύφτηκε πίσω απο το πλέξι αλλά δεν παύει να είναι το καλύτερο κομμάτι που έχω πάνω στο pc :clap::clap: τίποτε άλλο.

[MENTION=166]Κοπρίτης[/MENTION] Γιώργαρε πολύτιμες οι συμβουλές σου και οι παραγγελίες που μου έκανες. Οποίος μιλά μαζί σου πάντα μα πάντα μαθαίνει πράγματα.

g1eO0.jpg

cKLtL.jpg

CMfmb.jpg

gHtMh.jpg

KdqsE.jpg

WtfEh.jpg

wg1bP.jpg

NPlwv.jpg

Ya9s0.jpg

cyrni.jpg

82M1X.jpg

N0L1s.jpg

Pn4Fb.jpg

Xiy2l.jpg

q3oSc.jpg

am1Rq.jpg

DYXMu.jpg

zYfeB.jpg

Qr3Zv.jpg

αυτή η πλευρά έχει δουλειά ακόμα

p0tgS.jpg

'Οταν βγάλω βραδινές που να φαίνεται καλά το πλαϊνό πλέξη θα της ποστάρω :)

9tmiC.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο το κουτί, καλοδούλευτο και συγχαρητήρια στους συντελεστές!:clap:

Θα ήθελα να προτείνω κάποια πράγματα, αλλά κρατιέμαι να σου πω την αλήθεια....μην σε βάλω σε σκέψεις ακόμα δεν

το πήρες!:p

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη καλοδούλευτο και εύχομαι να το χαρείς........ Μέχρι να το ξαναπάρω στα χεράκια μου για λίίίγο :p

Να πω ότι ο δάσκαλος ([MENTION=15018]Seafalco[/MENTION]) επισκίασε με την λεπτοδουλειά του όλο το κουτί και κρίμα που το μικρό κομμάτι πλέξι κρύβετε. Τον ευχαριστώ και εγώ για την προθυμία του και την άμεση αντίδρασή του.

Κλείνοντας θα σου πω κάτι που στο έχω ξαναπεί. Ξέρεις ότι, ότι έκανα το έκανα με περίσσια αγάπη πραγματικά γιατί είσαι άτομο που αξίζει πολλά περισσότερα. Να θυμίσω σε όλους την συμβολή σου στο True Violet Project. Αυτό που έκανα δεν ήταν τίποτα, μπροστά σε όσα έχεις προσφέρει σε εμένα οπότε

Δεν λένε οι φίλοι ευχαριστώ,

οι φίλοι δε χρωστούνε...

Στα παρε και στα δώσε τους,

τεφτέρια δε κρατούνε...

Εννοώ κάθε λέξη και κάθε τι απο το παραπάνω. Να είσαι καλά και εσύ και η οικογένεια σου:)

Link to comment
Share on other sites

Να πω ότι η δουλειά σου είναι απίστευτη, είναι απλά περιτό!

Από τα ωραιότερα και πιο καλοτακτοποιημένα PC που έχω δεί!

Χαρά στην υπομονή σου, ανταμείφθηκε από ένα εξαιρετικό αποτέλεσμα.

Όσο για την "συνεισφορά" μου, ήταν -κυριολεκτικά- και δική μου ευχαρίστηση!

:clap::clap::clap:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε Αγάπη!!

Δεν λένε οι φίλοι ευχαριστώ,

οι φίλοι δε χρωστούνε...

Στα παρε και στα δώσε τους,

τεφτέρια δε κρατούνε...

Το είπες με τον καλύτερο τρόπο!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.