Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

16 minutes ago, evolution said:

Τωρα το ειδα στο skroutz  η τιμη του τραγικη σε σχεση με το x9

 

Aμα εισαι θεσσαλονικη κερναω καφε να ερθεις να το δεις μηπως και παρεις το μεγαλο παιδι:P

Δεν θα χρειαστεί. Μόλις είδα πως το Χ9 σε λευκό, έχει 30€ λιγότερα εδώ. Οπότε κλίνω προς τα εκεί περισσότερο.

 

 

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 4/5/2016 at 10:53 PM, evolution said:

IMG_20160402_135959.jpg

Ψάχνω εδώ και καιρό για κουτάκι, έτσι για την αλλαγή και ήθελα κάτι με "διαμερίσματα". Κοιτούσα το Caselabs MAGNUM THW10, αλλά ξεφεύγει υπερβολικά στην τιμή. Όταν είχα δει τα Core της TT, νόμιζα ότι ήταν μικρά, κατηγορία BitFenix Prodigy δηλαδή και λίγο μεγαλύτερα. Τώρα που το είδα στημένο κατάλαβα ότι είναι αρκετά μεγάλο και ψήνομαι :)

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος Wizard! έγραψε:

Ψάχνω εδώ και καιρό για κουτάκι, έτσι για την αλλαγή και ήθελα κάτι με "διαμερίσματα". Κοιτούσα το Caselabs MAGNUM THW10, αλλά ξεφεύγει υπερβολικά στην τιμή. Όταν είχα δει τα Core της TT, νόμιζα ότι ήταν μικρά, κατηγορία BitFenix Prodigy δηλαδή και λίγο μεγαλύτερα. Τώρα που το είδα στημένο κατάλαβα ότι είναι αρκετά μεγάλο και ψήνομαι :)

Εχει διαφορες εκδοσεις (core x1/x2 Που ειναι τα itx/matx αντοιστιχα) και μετα παει core x5 και χ9 και τα 2 περνουν μεχρι eatx απλα το χ5 περνει 3πλα ψυγεια ενω το x9 δεχετε και 4πλα , αν καποιος θελει συγκεκριμενες φωτογραφιες η μετρησεις απο το χ9 μου λεει και τα βγαζω/μετραω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 4/7/2016 at 10:15 PM, evolution said:

Εχει διαφορες εκδοσεις (core x1/x2 Που ειναι τα itx/matx αντοιστιχα) και μετα παει core x5 και χ9 και τα 2 περνουν μεχρι eatx απλα το χ5 περνει 3πλα ψυγεια ενω το x9 δεχετε και 4πλα , αν καποιος θελει συγκεκριμενες φωτογραφιες η μετρησεις απο το χ9 μου λεει και τα βγαζω/μετραω

Πες More info. Ψήνομαι για το X2. 
Είμαι ανάμεσα στο X2 στο fractal 804 και στο Air 540 και δεν ξέρω. Το Χ2 με καλύπτει απο τεχνικά κλπ αλλά με χαλάει ότι είναι διάτριτο όλο και θα βάζει σκόνη από παντού και θα ήθελα να ήταν ποιο Minimal όπως το 804 πχ.

Δεν ξέρω, δεν μπορώ να πάρω απόφαση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πριν 7 ώρες, το μέλος eleozz έγραψε:
Spoiler

 

οι φωτογραφιες δεν ειναι πολυ ποιοτικες καθως επρεπε να το ξεστησω (πουλήθηκε :p), ερχεται version 2 με πιο ποιοτικες φωτο.

 

DSCN1335.jpg

DSCN1340.jpg

DSCN1342.jpg

DSCN1344.jpg

DSCN1350.jpg

 

 

Ενυδρειοψυξη; :p 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος eleozz έγραψε:

οι φωτογραφιες δεν ειναι πολυ ποιοτικες καθως επρεπε να το ξεστησω (πουλήθηκε :p), ερχεται version 2 με πιο ποιοτικες φωτο.

 

 

Αυτοκόλλητο είναι το γύρω γύρω σαν κύκλωμα?

Link to comment
Share on other sites

@evolution

 

ειναι αυτοκόλλητο βινυλίου και χρησιμοποιείται σε επιφανειες που πλενονται πχ. ενυδρεία.

 

πηγα σε μαγαζι που βγαζει διαφημιστικα ειδη (μπλουζακια,κουπες,επαγγελματικες καρτες etc) του εδωσα ενα wallpaper (δεν το εχω κρατημενο αλλα αν θες στο βρισκω) και μου το εκτύπωσε / έκοψε στις διαστασεις που του ζητησα (σε λωριδες)

 

κολλαει πολυ ωραια και ευκολα σε γυαλί, αλλα αν προεξέχει σιλικόνη θα πρεπει να την κανεις ευθεια επιφανεια γιατι αλλιως θα σε δυσκολέψει.

 

ενα tip, αν δεις οτι χρειαζεσαι πχ. 10 λωριδες παρε 1-2 παραπανω ωστε αν δεν σου κατσει καμια σωστα να εχεις στην ακρη extra

Έγινε επεξεργασία από eleozz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος eleozz έγραψε:

@evolution

 

ειναι αυτοκόλλητο βινυλίου και χρησιμοποιείται σε επιφανειες που πλενονται πχ. ενυδρεία.

 

πηγα σε μαγαζι που βγαζει διαφημιστικα ειδη (μπλουζακια,κουπες,επαγγελματικες καρτες etc) του εδωσα ενα wallpaper (δεν το εχω κρατημενο αλλα αν θες στο βρισκω) και μου το εκτύπωσε / έκοψε στις διαστασεις που του ζητησα (σε λωριδες)

 

κολλαει πολυ ωραια και ευκολα σε γυαλί, αλλα αν προεξέχει σιλικόνη θα πρεπει να την κανεις ευθεια επιφανεια γιατι αλλιως θα σε δυσκολέψει.

 

ενα tip, αν δεις οτι χρειαζεσαι πχ. 10 λωριδες παρε 1-2 παραπανω ωστε αν δεν σου κατσει καμια σωστα να εχεις στην ακρη extra

Aν ειναι ευκολο να βρεις κανε ενα κοπο (εγω το σκεφτομουν σε μαυρο φοντο κοκκινες οι γραμμες απο τα κυκλωματα )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.