Jump to content



Δείξτε το κουτί σας...


kbilly13

Recommended Posts

πριν 2 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

μονο το δικο μου κουτι ειναι μπουρδελο ;

Η αληθεια ειναι οτι δεν θα κερδισεις και τιποτα τρελο αν το συμμαζεψεις (το λεω χωρις να το'χω δει). Ο αλλος εχωνε μεσα κουτια και ρουχα και δε χαλουσε το airflow ιδιαιτερα. Ειναι για προσωπικη ικανοποιηση, να κερδισεις και καναδυο βαθμους ξερωγω (και αν) , και για θεματα οπτικα κυριως. Εγω που θελω να εχω το κουτι μου στο γραφειο πανω, θελω να ειναι ομορφο ;) 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
22 hours ago, tommybertsen said:

Υπαρχει κινδυνος να κουτουλησεις; :hehe::p 

 

Πολυ ωραιο :T: 

 

21 hours ago, Lazy Dog said:

@tommybertsen εύκολα :gyro:

Παιζαμε assetto corsa..Βγαινει εκτος παιχνιδιου(disconnect)...βλεπουμε μετα τον αγωνα στο φορουμ, οτι ειχε σπασει την καρεκλα, χτυπησε το κεφαλι του στο τιμονι...και μαλλον παει για νοσοκομειο..

Μονο το "do not try this at home" λειπει απο το παιχνιδι :hehe::hehe:

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Άκου να σου πω πόσο όρεξη έχω να κάνω το παραπάνω. Όταν πήρα τα καλώδια κατάλαβα πως έχω κάνει λάθος στην παραγγελία. Το ΑΤΧ που είχα πάρει ήταν για το ΑΧ860 της Corsair. Αντί μα αλλάξω το καλώδιο και να μπω στη διαδικασία επιστροφής, πήρα άλλο τροφοδοτικό. Το οποίο το είχα περίπου ένα μήνα στη συσκευασία πριν το βάλω στο κουτί. Πως με κόβεις, να έχω πολύ όρεξη να πλέκω τα cables?

 

@Lazy Dog

Έγινε επεξεργασία από jax7480
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.