Jump to content



Προβληματισμοί για την υπερθέρμανση του TAGAN 480W μου


kaynd

Recommended Posts

  • Replies 135
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Spartiatis [Χθες, στις 23:29]

Ειδατε που και ο καυγας εχει αποτελεσματα??

Αμα δεν το ειχαμε κανει τοσο μεγαλο θεμα δεν θα τα μαθαιναμε αυτα...:p

Τουλαχιστον ειχαμε καλο τελος...

Νομιζω πως ο καυγας που εγινε εδω, δεν ειχε καμμια σχεση με το θεμα...αυτο που εδωσε τη λυση, ηταν η αναφορα και απο αλλους χρηστες για το ιδιο προβλημα. Και αυτο θα επρεπε να εχει γινει απο την αρχη , παρα να τσακωνεστε σε ξενο αχυρωνα.

Συμφωνουμε παντως στο καλο τελος.;)

Link to comment
Share on other sites

Είμαστε σοβαροί ρε παιδιά; Χρήσιμοι οι καυγάδες;

Οι καυγάδες είναι χρήσιμοι όταν μιλάμε για τον Παναθηναϊκό και τον Ολυμπιακό, για τη ΝΔ και το ΠΑΣΟΚ, όταν βρίζω τους αντίχριστους που λένε ότι η Μπελούτσι έχει κάνει ανόρθωση στήθους (ελπίζω να νοιώσετε την εσωτερική ανάγκη να πάτε για ανόρθωση γλουτών λίαν συντόμως παλιο-άντε να μην πω). Μέχρι εκεί. Κοινώς για να σπάμε και λίγη πλάκα. Όταν στη συζήτηση εμπλέκονται χρήματα και πιστέψτε με για πολλούς 120 ευρώ είναι σεβαστό ποσό ακι σκέφτονται αρκετό καιρό να το διαθέσουν, τότε οι τσακωμοί και οι καυγάδες σταματάνε και πρέπει να θυμόμαστε ότι είμαστε ενήλικα άτομα, ικανά να αναπτύξουν διάλογο.

Link to comment
Share on other sites

Μη το παίρνετε έτσι ρε παιδία.

Δεν εννοούσα ότι ο καυγάς ανάμεσα στον Σπαρτιάτη και την Grace βοήθησαν τα πράγματα. Αφού για λίγο καιρό νόμιζα ότι θα καταστραφεί θέμα μου καθώς μετατρεπόταν σε παλαίστρα.

Το καυγάς βαλτέ το σε εισαγωγικά γιατί δεν ήταν σωστή η υιοθέτηση αυτής της λέξης από εμένα.

Απλά δεν έβρισκα με άλλον τρόπο να περιγράψω τον ρυθμό και τον χαρακτήρα των μηνυμάτων

Τέλος πάντων ας μπει ένα τέλος εδώ γιατί στο θέμα έχει δοθεί η λύση.

Link to comment
Share on other sites

ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

Καλα ρε παιδια εχετε τοσο μεγαλη προδιαθεση για καυγα???

Πλακα εκανα με το σχολιο και αρχισατε τα ιδια ?? το smiley :p για οσους δεν ξερουν το βαζουμε οταν κοροιδευουμε .......

Τι διαλο.....

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Stratos

@Vag: Ναι, το HAC εχει επισημη διανομη των TAGAN.

Χεχε , ;)

Αρα αλλαζω την προταση μου στο : Το χακ ειναι η επισιμη αντιπροσωπεια , βεβαια ισως μπορει να θερωρηθει και η Λιον .....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis [Σήμερα, στις 12:56]

Χεχε , ;)

Αρα αλλαζω την προταση μου στο : Το χακ ειναι η επισιμη αντιπροσωπεια , βεβαια ισως μπορει να θερωρηθει και η Λιον .....

Νομίζω ότι το "επίσιμη αντιπροσωπεία" δεν ταιριάζει στην περίπτωση μας αφού προαπαιτεί και αρκετά άλλα πράγματα ώστε να υφίσταται. Μάλλον αυτό που είπε ο Στράτος είναι το σωστότερο "επίσημος διανομέας".

Link to comment
Share on other sites

Quote:

"Nα δω ποτε θα κανεις ενα χρησιμο ποστ"

Αυτό νομίζω πως είναι εντελώς υποκειμενικό.

Επίσης χρήσιμα πόστ έχω αρκετά.

Βεβαίως αν θέλει κανείς τα βλέπει.

Δεν πρόκειται να δημιουργήσω καμία φασαρία , οπότε μην περιμένεις απάντηση σε ότι και να ειπωθεί.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.