Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εγώ τις έκαιγα με AXE+αναπτήρα :hehe:

Μιας και το ανέφερες, μου είπαν ότι το Noxzema stick είναι ίδιο με το καταργηθέν Old Spice.

Επίσης μια συνταγή για χειροποίητο αποσμητικό:

Αρωμα Ικαριας: φυσικα καλλυντικα

Link to comment
Share on other sites

^^

10 τσαγιού σταγόνες λάδι δέντρο ???

2 + κουταλιές της σούπας (30 g), λάδι καρύδας, λιωμένο ???

. Λεβάντα, τριαντάφυλλο, ευκάλυπτος ή σανταλόξυλο είναι καλές επιλογές, επειδή διαθέτουν τις αντιβακτηριακές ιδιότητες του πετρελαίου δέντρων τσαγιού.

τι αυτοί ρε γράφουν ? google όλο από translate ?

Link to comment
Share on other sites

Γιατί μια παντόφλα δεν είναι ποτέ αρκετή.

Ο Πολωνός είναι ο τύπος που έχει τα κλειδιά του σπιτιού αλλά θα ανοίξει την πόρτα με 12 κιλά ΤΝΤ ή με κλωτσιά Μπρους-Λι.

Where's the fun in that ρε θειο :p. Εχω και γω ενα ανειπωτο μισος για τις βρωμες, τα τελευταια χρονια τις σκοτωνω με σουαζ. Δε πεθαινουν ακαριαια, αλλα δωστε της μερικα δευτερολεπτα και δε θα μεινει χριστουγεννο :D. Come to think of it, δε ξερω τι σκεφτομουν την πρωτη φορα που το δοκιμασα, αλλα προφανως πετυχε :p.

Link to comment
Share on other sites

πάντως το ηλεκτρικό σκουπάκι της κουζίνας δεν κάνει (δοκιμασμένο)

η σκούπα τις πιάνει αλλά δεν ξέρω αν μπορούν να βγουν μετά (ο κάδος της είναι one way πάντως)

θα αγοράσω φλογοβόλο :p

Link to comment
Share on other sites

H καλύτερη λύση για οτιδήποτε έντομο:

Glister%20Sweetshot%20Mint.jpg

Αποσμητικό στόματος που περιέχει λίγο οινόπνευμα και δεν ψεκάζει συνεχόμενα, αλλά στιγμιαία. Ανάβεις αναπτήρα, σημαδεύεις και φσστ. Τέλος. Το καλύτερο είναι, πως δεν τα σκοτώνει, αλλά τους καίει φτερά, πόδια, κεραίες, κλπ και τα καθιστά ανάπηρα.

ΕΚΔΙΚΗΣΗ! :devil:

Link to comment
Share on other sites

φοιτητής στη θεσσαλονίκη βρήκα μία κατσαριδούλα μεγέθους το πολύ ένα εκατοστό μέσα σε ένα καθαρό ποτήρι. το καπάκωσα με μεμβράνη, πέρασα ένα καλαμάκι μέσα της και την θανάτωσα με καπνό τσιγάρου!:triniti::triniti::triniti::triniti:

Link to comment
Share on other sites

φοιτητής στη θεσσαλονίκη βρήκα μία κατσαριδούλα μεγέθους το πολύ ένα εκατοστό μέσα σε ένα καθαρό ποτήρι. το καπάκωσα με μεμβράνη, πέρασα ένα καλαμάκι μέσα της και την θανάτωσα με καπνό τσιγάρου!:triniti::triniti::triniti::triniti:

ηθικο διδαγμα ?

Το τσιγαρο σκοτωνει...

Μπατσοι γουρουνια δολοφονοι

:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Nootrop ειναι το 1200? Μακάρι να το προλαβες ,δεν το πρόλαβα και έχω ένα μόνιμο σφύριγμα και 15db κάτω στη συχνότητα του σφυρίγματος αλλά έμενα είναι stereo.

ναι nootrop των 1200mg είναι.... το σφύριγμα το είχα και πιο παλιά από 13 χρονών stereo (όπου τώρα έμαθα είχαν μαζέψει υγρό τότε) τώρα είμαι 20 και είμαι στην άλλη κατηγορία .....

τώρα θα δείξει αν το πρόλαβα η όχι την άλλη εβδομάδα στο ακουστόγραμμα .... ακολουθάμε πιστά με τον γιατρό - είναι και χειρούργος και εντάξει παλικάρι - τα βιβλία ότι λένε κάνουμε , καλό μου κουράγιο θα σου στείλω αυριο το ακουστόγραμμα @ThorLite

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Πως γίνεται εγώ να έχω σχεδόν μαστουρώσει από το αντικουνουπικό και το μαμημένο το κουνούπι να το βλέπω να πετάει πάνω στην οθόνη, να ξαναπέφτει, να ξαναπετάει στην οθόνη, να ξαναπέφτει....????????

Link to comment
Share on other sites

Δεν προλάβαινα.. και δεν ήθελα να λερώσω την οθόνη ή το χέρι μου...

Άνοιξα το φωτιστικό που έχω δίπλα στο αντικουνουπικό! Οπότε αν πάει εκεί, (ελπίζω) να ζαλιστεί και να πέσει μια και καλή..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.