Jump to content




DJD

Recommended Posts

TheLab.gr - Forum Rules

Και πιο συγκεκριμένα:

Επιπροσθέτως απαγορεύεται ρητά η η δημοσίευση υλικού, που προσβάλει τις υπηρεσίες του TheLab.gr και τα μέλη του, είναι αναληθές ή δυσφημιστικό, ανακριβές, απειλητικό, καταχρηστικό, πρόστυχο, άσεμνο, προσβλητικό, ρατσιστικό ή αντίθετο με την ελληνική νομοθεσία.

Και πριν συνεχίσεις το δράμα, να σε ενημερώσω ότι η κίτρινη κάρτα είναι επίσημη επίπληξη και όχι ποινή.

Α, επίσης απαγορεύονται τα refferals στην υπογραφή. Βγάλε την εικόνα και το link σε παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

Tι να πω ρε γμτ... Ας ειμαι ουδετερος και ας πω οτι οπουδηποτε υπαρχει τετοιος κοσμος και τετοια φαινομενα, ειναι λογικο (και υγιες σημαδι πιστευω) να ανατπυσσεται αντιστοιχα μεγαλη κοινοτητα haters τριγυρω...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=rRwcIumf-mI]The Dark Side of the iPhone 5S Lines - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Tι να πω ρε γμτ... Ας ειμαι ουδετερος και ας πω οτι οπουδηποτε υπαρχει τετοιος κοσμος και τετοια φαινομενα, ειναι λογικο (και υγιες σημαδι πιστευω) να ανατπυσσεται αντιστοιχα μεγαλη κοινοτητα haters τριγυρω...

Το έκλεισα στα 3 λεπτά όταν είδα τον τραγικό τύπο πακεταρισμένο σε σελοφάν.. Δεν περίμενα στην ουρά ούτε τζάμπα να ήταν, οχι iphone, ούτε android ούτε τίποτα.

Ίσως περίμενα μια υπογεγραμμένη κόπια classic Doom σε original συσκευασία από τα χέρια του John Carmack. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

εδώ μόλις φανήκανε οι πρώτοι 2 κεραυνοί μαζεύτηκε φούλ σύννεφο, άρχισε να ρίχνει καρέκλες, ορατότης 0, no photos

Ζηλευωωωωωω.... 7αρη νοτια πανω απο 9 ωρες ασταματιτα + ειναι 8 το πρωι και εχει 26.5 βαθμους!! Δλδ 12 ποσο θα εχει???? 30 + νοτια??? :suicide2::suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εριξα μια διπλη βαρβατη μουτζα σε εναν ηλιθιο γιατι περασε διπλα μου και με εκανε σκατα. Αν ειχα κατι βαρι στο χερι μου θα το πεταγα !

Και φυσικα οδηγουσε μαυρη SLK 350 στην πενα...

Link to comment
Share on other sites

Το έκλεισα στα 3 λεπτά όταν είδα τον τραγικό τύπο πακεταρισμένο σε σελοφάν.. Δεν περίμενα στην ουρά ούτε τζάμπα να ήταν, οχι iphone, ούτε android ούτε τίποτα.

Ίσως περίμενα μια υπογεγραμμένη κόπια classic Doom σε original συσκευασία από τα χέρια του John Carmack. :hehe:

Έχασες το ποιο ωραίο στο 5:37-5:39

Link to comment
Share on other sites

Το έκλεισα στα 3 λεπτά όταν είδα τον τραγικό τύπο πακεταρισμένο σε σελοφάν.. Δεν περίμενα στην ουρά ούτε τζάμπα να ήταν, οχι iphone, ούτε android ούτε τίποτα.

Ίσως περίμενα μια υπογεγραμμένη κόπια classic Doom σε original συσκευασία από τα χέρια του John Carmack. :hehe:

Κοιτα, ολο το βιντεο ειναι ο αδερφος στην αρχη (που λεει οτι ειναι 8 μερες στην ουρα) και μετα το κανεις ffw στο 4:29 για τον επιλογο του δραματος που τους ρωταει "τι χρωμα θα το παρετε?"

Επισης στην Ελλαδα της κρισης και της ανεργιας κανεις δεν επιασε του 2 αδερφους που δηλωνουν... professional line-sitters???

Link to comment
Share on other sites

Επισης στην Ελλαδα της κρισης και της ανεργιας κανεις δεν επιασε του 2 αδερφους που δηλωνουν... professional line-sitters??? δεν είχε την υπομονή και την όρεξη να δει το video χωρίς να πατήσει FF

fixed

Άσχετο.

Pacific rim WEB στο γνωστό Video club για τους ανυπόμονους.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Επισης στην Ελλαδα της κρισης και της ανεργιας κανεις δεν επιασε του 2 αδερφους που δηλωνουν... professional line-sitters???

Εγω το επιασα!!

Και θα γενω επιχειρηματιας.:p

Θα νοικιαζω line-sitters σε οσους δεν θελουν περιμενουν στην ουρα.

Δοξα το θεο ...τραπεζες εφοριες ικα εχουμε μπολικα..θα παει καλα πιστευω.

Στον κοπριτη θα κανω ειδικη τιμη :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.