Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ρεεε μου έσκασε στα χερια το φραπεδοχτυπητηρι του ΙΚΕΑ. Αυτό που κάνει 0,99.

Δε διαλύθηκε βέβαια, απλά έπιασε φωτιά το μοτόρι. Καλά που είχα πάρει 3-4.

Μεταχείρω από καφετέρια που έκλεισε με 45€. Δεν υπάρχει καμία σύγκριση... (προφανώς, είναι 45 φορές ακριβότερο :p)

ΦΡΑΠΙΕΡΑ ΑΚ/2-2Τ

Link to comment
Share on other sites

Μεταχείρω από καφετέρια που έκλεισε με 45€. Δεν υπάρχει καμία σύγκριση... (προφανώς, είναι 45 φορές ακριβότερο :p)

ΦΡΑΠΙΕΡΑ ΑΚ/2-2Τ

Δε παιρνω τετοιο ρε. Εδω στην εστια οταν μάθουν όλοι οι κάφροι οτι έχω τέτοιο εργαλείο θα με ζαλίσουνε...:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

report για spam στο ΠΟΘ???

omg! Και ρουφιανος του αστρομπαλου και ακυρος! Το τερματισες!! :rofl:

όχι βρε report εδώ μέσα αλλά στην διεύθυνση της σελίδας γενικά

(αν υπήρχε κάπου δεξιά στις σελίδες το κουμπί report σίγουρα θα την έκανα)

Link to comment
Share on other sites

Επειδή θαύμασα και ζήλεψα την ενεργητικότητα του Λάκιςςςςςςςς είπα να ξεθάψω κάτι OPA 134 και κάτι σχέδια που είχα, να κάτσω να διαβάσω και τώρα είμαι έτοιμος να ξεκινήσω την κατασκευή ενός DIY headphone amplifier (CMoy design, για όποιον ενδιαφέρεται).

Επειδή δεν μπορούσα να περιμένω την άφιξη των κενών PCB από το εξωτερικό, σήμερα έκατσα και μόνταρα το ένα κανάλι.

Έπαιξε με την πρώτη! Μόνο το Gain θα αυξήσω, γιατί το επέλεξα 6,6 αλλά χρειάζομαι* περισσότερο. Θα το κάνω 11. Ίσως καταργήσω και τον κόκκινο πυκνωτή στην είσοδο.

*τα Sennheiser HD-600 χρειάζονται

Να το!

Amp_zpsfd8bc3e6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν μπορούσα να περιμένω την άφιξη των κενών PCB από το εξωτερικό, σήμερα έκατσα και μόνταρα το ένα κανάλι.

Έπαιξε με την πρώτη! Μόνο το Gain θα αυξήσω, γιατί το επέλεξα 6,6 αλλά χρειάζομαι* περισσότερο. Θα το κάνω 11. Ίσως καταργήσω και τον κόκκινο πυκνωτή στην είσοδο.

*τα Sennheiser HD-600 χρειάζονται

Να το!

Amp_zpsfd8bc3e6.jpg

Πετρο στειλε και απο εδω το κύκλωμα να δω τι παίζει

Απο εδω και κατω κανω τεστ τιποτα το σπουδαίο και γιατί το κινητό μου τα παίζει και δεν βάζει γιατι ειναι χαζό εεε βασει οποτε του αρέσει καλα οτι να νε θα το πετάξω απο το παράθυρο .....

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.