Jump to content



Κατάστημα MrSmith.gr. Τι λέει με αυτό;


suboy

Recommended Posts

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply

Ρε παιδια σε αυτη την τιμη παρελαβα,τι να κανω? ελεος πια..σας λεω τα ΠΑΡΕΛΑΒΑ και θα βαλω φωτογραφιες απο τις αποδειξεις και τα προιοντα να τα δειτε.Τι αλλο να κανω δηλαδη? ψεμματα σας λεω? ή μηπως κοιμαμαι ακομα? ελεος πια!

Link to comment
Share on other sites

Δεν αναφερθηκαν ποτε σε μεταφορικα,απλα οτι τελικη τιμη θα ηταν στα 232 ευρω μετα την εκπτωση του κουπονιου spring20 που μου ειχαν στειλει σε mail για 20% εκπτωση..Αφου το εβαλα τον κωδικο μετα την παραγγελια μου η τιμη ηταν 232 οπως γραφει και το mail που μου εστειλαν και που ανεβασα φωτο.Επειτα επαθα για το ινσομνια -12% και πηρα τηλ.Ειπα της κοπελας οτι ειμαι μελος στο ινσομνια και οπως αναφερεται εχω μια 12% εκπτωση,ισχυει κατι τετοιο? μου λεει ναι,και κανει ενημερωση στην παραγγελια και μου βγαζει τελικη τιμη 204 ευρω.Μου λεει οτι θα παραλαβω τεταρτη αλλα επειδη τελικα δεν ηρθαν τα πραγματα μου εστειλε μονο τον επεξεργαστη πρωτο και μονο του στην τιμη των 130 ευρω.Και την επομενη μερα,πεμπτη παραλαμβανω την μητρικη και τις ραμ στη ντιμη των 74 ευρω και κατι ψιλα με αντικαταβολη παλι.Συνολο 204 και κατι.Ετσι εγινε..Οποιος θελει με πιστευει,οποιος δεν θελει,οκ δικαιωμα του.Και εγω το site το εμαθα απο τις προσφορες στο ινσομνια,δεν ειμαι ουτε μελος του μαγαζιου ουτε εχω καμια σχεση με αυτους και με οποιοδηποτε αλλο καταστημα.Απλα επειδη πολλοι ζητανε απο ατομα που παρελαβαν ειτε οχι,και γενικα τις γνωμες τους απο το συγκεκριμενο μαγαζι ετσι ειπα και εγω να πω το δικια μου εμπειρια απο το εν λογω καταστημα

Link to comment
Share on other sites

Δε γνωρίζω τί κάνει ΤΩΡΑ το κατάστημα.

Εγώ τα πρόλαβα ένα βράδυ 10' πριν πέσει για συντήρηση.

Την παραγγελία την έκανα καθαρά λόγω τιμών και τελικά μου έκατσε.

Δε γνωρίζω τους όρους τώρα οπότε ή τσέκαρε το site ή email ή τηλέφωνο!

Αυτά θα έκανα εγώ.

τη φωτογραφία την έβγαλα για όσους είναι δύσπιστοι και ζηλιάρηδες :hug:

Link to comment
Share on other sites

Τοτε που επεσε το site για συντηρηση και εγω τοτε εκανα παραγγελια..Βασικα την ειχα κανει καμια ωρα πριν πεσει το site.Φαντασου πως ειχα κανει εγγραφη στο site και μετα αφου ανοιξε παλι το site με ενημερωσαν οτι πρεπει να ξανακανω εγγραφη γιατι λογω συντηρησεων στον server σβηστηκαν οι λογαριασμοι

Link to comment
Share on other sites

με χαλαει πολυ η αποδειξη παντως ουτε το ονομα της εταιρια φενεται

και γραμμενα με το χερι τα ποσα

Να μου πεις δεν και τερμα σημαντικο

αλλα σε rma δεν ξερουμε τι παιξει καθλου

Link to comment
Share on other sites

με χαλαει πολυ η αποδειξη παντως ουτε το ονομα της εταιρια φενεται

και γραμμενα με το χερι τα ποσα

Να μου πεις δεν και τερμα σημαντικο

αλλα σε rma δεν ξερουμε τι παιξει καθλου

Κάτσει να τύχει κανενός η στραβή, να δούμε από εγγύηση τί λέν.

Εγώ θέλω έναν σκληρό, βέβαια θέλω Samsung. Οψόμεθα, προς το παρόν τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

με χαλαει πολυ η αποδειξη παντως ουτε το ονομα της εταιρια φενεται

και γραμμενα με το χερι τα ποσα

Να μου πεις δεν και τερμα σημαντικο

αλλα σε rma δεν ξερουμε τι παιξει καθλου

τα πράγματα έχουν εγγύηση πρωτίστως απο τον κατασκευαστή τους

οπότε αφού δε ξέρουμε τίποτα για το κατάστημα στο after-sales

θεώρησε ότι αγοράζεις μεταχειρισμένο σε κατάσταση 100% καινούργιου με απόδειξη (μπορεί και μούφα) χωρίς εγγύηση καταστήματος

για να είσαι καλυμμένος ψυχολογικά αν τύχει κάτι

Link to comment
Share on other sites

τα πράγματα έχουν εγγύηση πρωτίστως απο τον κατασκευαστή τους

οπότε αφού δε ξέρουμε τίποτα για το κατάστημα στο after-sales

θεώρησε ότι αγοράζεις μεταχειρισμένο σε κατάσταση 100% καινούργιου με απόδειξη (μπορεί και μούφα) χωρίς εγγύηση καταστήματος

για να είσαι καλυμμένος ψυχολογικά αν τύχει κάτι

Ναιιι ειδικα με την Intel δεν νομιζω να υπαρξει προβλημα..!!Τον δικο μου τον 2320 τον εστειλα μια βδομαδα πριν το πασχα μου ηρθε μεσα σε 10μερες..!!! Αλλα το Rma εγινε μεσω τοπικου καταστηματος δεν το εκανα μονος μου και απο οτι μου ελεγε ηταν ολοκληρη διαδικασια...Ελπιζω εαν μου τυχει κατι να βρεθει καποιος απο εδω περα να με βοηθησει.!!

(φτου φτου) ..!! :p :P

Link to comment
Share on other sites

ένα 10% να κάνουν για ανθρώπους που στηρίξανε το μαγαζί τον πρώτο του μήνα,και να το έχουν πάντα ως VIP MEMBERS μιας και με -10% από την φθηνότερη στο skroutz και άλλα 10% για κάποιους ή όλους τέλος πάντων είναι μια χαρά.Προσωπική μου άποψη είναι πως η κατανάλωση φέρνει το κέρδος,τι να το κάνω να παίρνω 30Ε από ένα κομμάτι και να πουλάω 10 ενώ μπορώ να παίρνω 5Ε ανά κομμάτι και να μην προλαβαίνω να παραγγέλνω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.