Jump to content



Κατάστημα MrSmith.gr. Τι λέει με αυτό;


suboy

Recommended Posts

Αυτα δεν κανουν ομως 230 ευρω..!Παναγια μου θα τρελαθουμε??

172 ο ι5

Gigabyte GA-Z68X-UD3H-B3 - Socket LGA1155 - Chipset Z68 - ATX 128 η μητρικη !!

Και κανα 50αρικο οι μνημες..!! Γυρω στα 350-360 και κατεβηκαν 304!!!

απο φθηνοτερα μαγαζια στο skroutz

~200Ε ο επεξεργαστης

~135Ε η μητρικη

~50Ε οι μνημες

~380-390Ε συνολο

ε με το -12 % ειναι που κερδιζεις αρκετα.

αλλιως δεν ειναι μεγαλη η διαφορα

edit:

να μου πεις γιαυτο να σου οκ (σε σχεση παντα με το skroutz)

που αν βαλεις και το -12% μεγαλωνει η διαφορα :)

Αληθεια , πως δικαιουμαστε εκπτωση 12% (τι ζηταμε ; μιας και ειμαστε χρηστες και του ινσομνια)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 577
  • Created
  • Last Reply
Ναι ρε παιδι μου..!!! 12% εχει εκπτωση οχι 40-50% απο 340-350 κατεβηκε τοσο.!!!

Οχι 204.!!Ειπαμεε!!

αυτο λεω ρε συ πιο πανω.

οτι πχ μητρικη και μνημες δεν ειναι αρκετα πιο κατω απο αλλα καταστηματα.

Μονο ο i5 2500K ειναι αρκετα πιο φθηνος

δλδ αν καποιος δε ξερει για το κουπονι της εκπτωσης , δεν κερδιζει και πολλα (αναλογα τα προιοντα)

Link to comment
Share on other sites

130 Τον ειχε τον i5 2500k την δευτερη τριτη μερα οταν ειδα το μαγαζι.. 114 η μητρικη νομιζω και 47 οι μνημες.Στηναρχικη παραγγελια εβαλα εναν κωδικο spring20 που ειχε 20% εκπτωση,και μετα βγηκε ο κωδικος για μελη του ινσομνια με 12%.Τους εστειλα mail οτι ειμαι μελος και στο forum και μου εκαναν αλλα 12%.Θα ανεβασω φωτογραφειες μολις βρω χρονο να δειτε..

Link to comment
Share on other sites

130 Τον ειχε τον i5 2500k την δευτερη τριτη μερα οταν ειδα το μαγαζι.. 114 η μητρικη νομιζω και 47 οι μνημες.Στηναρχικη παραγγελια εβαλα εναν κωδικο spring20 που ειχε 20% εκπτωση,και μετα βγηκε ο κωδικος για μελη του ινσομνια με 12%.Τους εστειλα mail οτι ειμαι μελος και στο forum και μου εκαναν αλλα 12%.Θα ανεβασω φωτογραφειες μολις βρω χρονο να δειτε..

καλο θα μας εκανε να ανεβαζεις φωτογραφιες man

Link to comment
Share on other sites

επειδή σχεδιάζω να παραγγείλω τον 2600κ ...πως βάζω την πρόσθετη έκπτωση ;;; επίσης που στέλνω email να ρωτήσω πραγματάκια;;ευχαριστώ

καλυτερα παρε τηλεφωνο και ρωτα

Link to comment
Share on other sites

επειδή σχεδιάζω να παραγγείλω τον 2600κ ...πως βάζω την πρόσθετη έκπτωση ;;; επίσης που στέλνω email να ρωτήσω πραγματάκια;;ευχαριστώ

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34€ - Insomnia.gr - Σελίδα 34

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβασω παιδια..δεν εχω λογο να μω ψεμματα για την τιμη

Αναμενω τις φοτο με την τιμη του i5 στα 130..!! Εγω την 2-3 μερα που μπηκα 160 κατι εκανε.!!!!Και ελεγε πως δεν ηταν διαθεσιμος!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω τους είπα πως είμαι ο ιδιοκτήτης του BenchZone και μου έκαναν 25% έκπτωση, και με αγορά συνολικά άνω των 1000€ μου δίνουνε δώρο έναν 256άρι SSD επιλογής μου.

Φωτογραφία αργότερα :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν κάνω πλάκα.

Just trollin' baby :D

Τυχαία πράγματα, πήξανε ξαφνικά τα forum με άτομα που πήρανε υπερ-τιμές από τον MrSmith ( στις πόσες παραγγελίες κάνουνε δώρο τους δονητές που έχουνε στο shop ? έμαθε κανείς ? :p ).

Ο άλλος λέει πήρε τηλ στα καλά και καθούμενα, από μόνος του, δίχως να είναι τίποτα, και λέει "είμαι από το insomnia, θέλω να μας κάνετε προσφορά για τα μέλη του forum" :D

Ο άλλος πήρε με 100€ μητρική, 2500K, και μνήμες, άλλος λέει πήρε και άλλη έκπτωση πέρα από τα 12% του "insomnia".

Όλα αυτά με τις τιμές του Mr Smith ( καλύτερο όνομα θα ήτανε το John Doe εν τω μεταξύ με την ανύπαρκτη φυσική παρουσία του shop και το τι λένε για τις εγγυήσεις :D ) να έχουνε πάρει την ανιούσα όλα τα προϊόντα κράχτες που είχε για 3-4 μέρες στις οποίες αυτές 3-4 μέρες γινότανε χαμός στα forum με νέα μέλη, ή μέλη γραμμένα το 2003 με 0 ή 2-3 posts όλα αυτά τα χρόνια να μας λένε τα τρελλά τους :D

Μου γράφει και Made in the UK ( λες και φτιάχνουνε αυτοί προϊόντα :D )

Link to comment
Share on other sites

Αναμενω τις φοτο με την τιμη του i5 στα 130..!! Εγω την 2-3 μερα που μπηκα 160 κατι εκανε.!!!!Και ελεγε πως δεν ηταν διαθεσιμος!!

2-3η μερα που ειδες εσυ το site φιλε μου.Οριστε και ενα mail απαντητικο απο εκεινους για την τελικη τιμη στα 232 ευρω.Μονο που ειναι το mail πριν την επισυναψη του κωδικου insomnia για -12%.Αν βαλεις -12% στην τιμη αυτη θα δεις την τιμη που παρελαβα.Μολις παω σπιτι μου θα βγαλω φωτο με την τιμη των προιοντων.Και μαλιστα επειδη τον επεξεργαστη τον παρελαβα πρωτο και μονο του γιατι εκεινος ηρθε πιο γρηγορα απο τον προμυθευτη τους,το εστειλαν μονο του στην τιμη 130 ευρω αντικαταβολη..Την επομενη μερα παρελαβα με αντικαταβολη την μητρικη και τις ram στα 74 ευρω μαζι.Και μια σημειωση λογο λαθους,η μητρικη ειναι αυτη Gigabyte Z77X-D3Η ειχα κανει λαθος εγω.Θα ανεβασω φωτο συντομα

http://www.thelab.gr/attachment.php?attachmentid=50541&stc=1&d=1338730274

post-20143-1416076284,6879_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.