Jump to content



Star Citizen


Shaman

Recommended Posts

On 8/21/2021 at 11:06 AM, Shaman said:

Free fly event. Για μπείτε κι εσείς οι άσχετοι που δεν έχετε επενδύσει στο παιχνίδι ακόμα να δείτε πόσο content χάνετε και να μας γράψετε (μετανιωμένοι) τις εντυπώσεις σας... :p

 

channel_item_full.jpg
ROBERTSSPACEINDUSTRIES.COM

Roberts Space Industries is the official go-to website for all news about Star Citizen and Squadron 42. It also hosts the online store for game items and merch, as well as all the community tools used by...

 

 

Και πόσα έχεις "επενδύσει" μέχρι τώρα κ.Μπάφετ? :hehe: 

  • Haha 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

To μονο που μου αρεσε στο SC σε σχεση με το Elite Dangerous ηταν προφανως το ability του να κανεις βολτες εκτος σκαφων σε ωραιο περιβαλλον

Πλεον με στο ΕD, με το Odyssey expantion το ξεπερασε. Εχει καποια bugs , αλλα τα φτιαχνουν.

 

(Εχω αγορασει Aurora Starter Pack)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, Samael said:

Και πόσα έχεις "επενδύσει" μέχρι τώρα κ.Μπάφετ? :hehe: 

 

32 Ευρώ το 2012, 5 δολλάρια το 2013 να μου στείλουν κάτι βλακείες, και άλλα 8 ευρώ το 2013 να αναθμίσω το σκάφος μου, γιατί δεν ήμουν ευχαριστημένος με το πώς πετούσε (not).. :p

 

Κάτι τέτοιες long term επενδύσεις προσπαθώ να κάνω στα κρασιά συνήθως, κι όχι σε video games - αλλά κι εκεί αποτυγχάνω, αφού αντί για 10 χρόνια τα κρατάω 10 μέρες, το πολύ...

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
On 24/8/2021 at 11:43 ΠΜ, το μέλος YDinopoulos έγραψε:

To μονο που μου αρεσε στο SC σε σχεση με το Elite Dangerous ηταν προφανως το ability του να κανεις βολτες εκτος σκαφων σε ωραιο περιβαλλον

Πλεον με στο ΕD, με το Odyssey expantion το ξεπερασε. Εχει καποια bugs , αλλα τα φτιαχνουν.

 

(Εχω αγορασει Aurora Starter Pack)

Τωρα το πηρα γραμμη. Αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
2022-01-13-ts3_thumbs-e9d.jpg
WWW.TECHSPOT.COM

It was way back in the pre-Covid days of 2018 when Squadron 42 got its all-star trailer showing off the likes of Gillian Anderson, Mark...

μπραβο στους δημιουργους,μιλαμε για τη μεγαλυτερη απατη στη συγχρονη ιστορια που μενει ατιμωρητη

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
1 hour ago, fatalara said:

Πως ακριβως την γλιτωνουν ακομα με 500mil απατη?

Δεν εχει κινηθει κανεις νομικα?

 

Αρκετοί που είχαν ακουμπήσει σεβαστά ποσά τα πήραν πίσω στο παρελθόν -εν μέρει ή εν όλω. Για παράδειγμα:

 

Από την άλλη, οι όροι χρήσης έχουν αλλάξει σημαντικά και απαιτούν την εξωδικαστική επίλυση τέτοιων αιτημάτων, οπότε τα δικαστήρια δηλώνουν αναρμόδια:

sc-760x380.jpg
ARSTECHNICA.COM

Developer defends 30-day refund window for long-delayed game as "very generous."

 

Η ουσία είναι ότι αρχικά στο Kickstarter και στη συνέχεια στη σελίδα τους δεν αγοράζεις ένα προϊόν. Εισφέρεις ένα ποσό με την προσδοκία ότι κάποια στιγμή θα σου δώσουν ένα αντίγραφο του παιχνιδιού. Εφόσον ο κίνδυνος αποτυχίας ήταν πάντα υπαρκτός (ειδικά όταν η κακοδιαχείριση άρχισε να είναι σε κοινή θέα), αδυνατώ να καταλάβω με ποια λογική κάποιοι διαμαρτύρονται για ποσά που εισέφεραν πολύ πρόσφατα. Σε τέτοιου τύπου παραγωγές απλώς δε δίνεις λεφτά που δεν είσαι πρόθυμος να χάσεις.

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Με λιγα λογια την γλιτωνουν γιατι υπαρχουν μεμονομενες περιπτωσεις.

Γιατι αν αρχισουν και μαζευονται πολλοι και μπλεξει καμια επιτροπη που τους βγαλει scam ειναι 20 χρονακια. Αντι για squadron 42 θα δουμε κελι 33.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Star-Citizen-new-feature.jpg
WWW.DSOGAMING.COM

Cloud Imperium has released Star Citizen Alpha 3.17 to all of its backers which adds a number of new...

Going into more details, Star Citizen Alpha 3.17 adds the ability for players to sell inventory items. This includes loot found in derelicts and weapons ‘acquired’ from other players. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

5ukPRcoj6HUAP9jTAxaJpb-1200-80.jpg
WWW.PCGAMER.COM

Cloud Imperium says the tech is important for immersion. Star Citizen players are saying other things.

Δεν υπάρχουν οι άνθρωποι....

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.