Jump to content



Cyberpunk 2077: An Open World Sci-Fi Epic


Shaman

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Περιμενω το 1.05 για να ξεκινησω το 3ο playthrough...Αυτη τη φορα θα επιλεξω θυληκο χαρακτηρα, Judy γαρ :hehe:

Hello friend!

iTqlWfl.jpg

Την αδικεί η φωτο, πρέπει να της βγάλω καμία καλύτερη!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν εχω ιδεα απο παιχνιδια. 
Δε ξερω αν μου αρεσει. Τι στυλ ειναι; Μη μου πειτε σαν αυτο το παιχνιδι πχ γιατι δε θα το ξερω.

Μη σκασω 60Ε μονο και μονο για τα γραφικα του. 

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 ώρες, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

Τελειωσε και το 2ο playthrough(ξεκινησα και τελειωσα nomad). Δεν ξερω τι γινεται με τις κονσολες αλλά στο pc τρεχει νερακι.

Φανταστικο παιχνιδι που θα εχει την πορεια του Witcher 3 στο μελλον. Καταπληκτικη ιστορια, side stories και quests που αλλοι θα τα χρεωναν σαν ξεχωριστα dlc's και soundtrack απο τα λιγα.

 

Περιμενω το 1.05 για να ξεκινησω το 3ο playthrough...Αυτη τη φορα θα επιλεξω θυληκο χαρακτηρα, Judy γαρ :hehe:

Χτες μιλουσα με ενα παιδι και μου ελεγε δεν μου αρεσουν τα side quests, το περιμενα καλυτερο. Τελικα δεν ηξερε τι ειναι τα side qs, νομιζε οτι ηταν αυτα τα μπλε στο χαρτη...

@GoMaR  Δυσκολη ερωτηση. Εχεις δει τπτ στο youtube?

  • Like 3
  • Haha 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 35 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

επειδη δεν εχω ιδεα απο παιχνιδια. 
Δε ξερω αν μου αρεσει. Τι στυλ ειναι; Μη μου πειτε σαν αυτο το παιχνιδι πχ γιατι δε θα το ξερω.

Μη σκασω 60Ε μονο και μονο για τα γραφικα του. 

 

Μην σκάσεις 60€ μόνο για τα γραφικά του. Το επόμενο διάστημα θα διορθωθούν προβλήματα, θα βελτιωθούν τα γραφικά και θα πέσει και η τιμή του.

Για το στυλ δεν ξέρω τι να σου πω χωρίς μέτρο σύγκρισης. Κάποια από τα Assassin's Creed, Witcher, Grand Theft Auto, Fallout, Elder Scrolls, σου λένε κάτι;

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, GoMaR said:

επειδη δεν εχω ιδεα απο παιχνιδια. 
Δε ξερω αν μου αρεσει. Τι στυλ ειναι; Μη μου πειτε σαν αυτο το παιχνιδι πχ γιατι δε θα το ξερω.

Μη σκασω 60Ε μονο και μονο για τα γραφικα του. 


να μην σκάσεις. Και να ρωτάς τους σωστούς ανθρώπους, δλδ εμένα που δεν έχει ιδέα από τέτοια παιχνίδια.  Διάβασε το gameplay μήπως καταλάβεις αν θα σου άρεσε αυτό το στυλ. Αν είναι να το κάνεις μονάχα για τα γραφικά χωρίς να έχεις ενδιαφέρον για το παιχνίδι, imho κράτα το εξηντάρι.
Ανήκει στην κατηγορία παιχνιδιών action role playing game RPG, δλδ 

Cyberpunk_2077_box_art.jpg
EN.WIKIPEDIA.ORG


Δεύτερον, γιατί είχα την εντύπωση ότι έπαιζες κάποιο με αυτοκίνητα; Σε μπερδεύω με άλλον;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

επειδη δεν εχω ιδεα απο παιχνιδια. 
Δε ξερω αν μου αρεσει. Τι στυλ ειναι; Μη μου πειτε σαν αυτο το παιχνιδι πχ γιατι δε θα το ξερω.

Μη σκασω 60Ε μονο και μονο για τα γραφικα του. 

Δοκίμασε το κάποια στιγμή (και λόγο επαγγέλματος) μόνο και μόνο για τους φωτισμούς του.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, UltraB said:

Δοκίμασε το κάποια στιγμή (και λόγο επαγγέλματος) μόνο και μόνο για τους φωτισμούς του.


Καλα αν το δω απο την σκοπια του επαγγελματος, αστο... λεω ενα απαισια γραφικα, καθολου σωστες σκιες, σωστα υλικα, ψευτικα ολα.. αλλα welcome to gaming industry..
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

Με ψηνεις να το αγορασω με αυτο.. :p

Αμα αρχισω να ποσταρω και αλλα με βλεπω να τα ξαναλεμε του χρονου :hehe:

Η gog εκδοση στα κλειδαδικα ξεκινα απο 36 ευρω.. τωρα το παιχνιδι εχει καποια θεματακια αλλα ηταν αναμενομενα απο πολλες αποψεις

αλλα δεν ειναι παραγοντας για να μην το παρεις και μια βολτα μονο μεσα στο κοσμο του παιχνιδιου για εμενα τα εχει βγαλει τα λεφτα του.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2020 at 10:42 ΠΜ, το μέλος GoMaR έγραψε:

επειδη δεν εχω ιδεα απο παιχνιδια. 
Δε ξερω αν μου αρεσει. Τι στυλ ειναι; Μη μου πειτε σαν αυτο το παιχνιδι πχ γιατι δε θα το ξερω.

Μη σκασω 60Ε μονο και μονο για τα γραφικα του. 

Δώσε λίγο χρόνο να βελτιωθεί. Προς το παρόν, τουλάχιστον για μένα είναι εντελώς αναντίστοιχο του hype που υπήρχε τόσο καιρό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2020 at 3:15 ΜΜ, το μέλος GoMaR έγραψε:

Ναι βρε εγω ημουν.
Assetto corsa. Αλλα εσπασα την τιμονιερα και το παρατησα :p 

Βασικα ενταξει, να ειμαι ειλικρινης, το βαρεθηκα μετα απο τοσα χρονια.
 

Δεν είναι για σένα. Άσε το παιχνίδι αυτό στην ησυχία του.

.&- :hehe: 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.