Jump to content



Cyberpunk 2077: An Open World Sci-Fi Epic


Shaman

Recommended Posts

πριν 10 ώρες, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

Νέος οδηγός επιβίωσης στη Night City...

 

Κατι τέτοια και η παλαιότητα της δικιάς μου, με οδήγησαν στο να κάνω μια έρευνα για την κατάσταση της αγοράς τώρα, τιμές, δυνατότητες κλπα

 

Τι μπάχαλο είναι αυτό ρε παιδιά, τι υπερτίμηση :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, honda22 said:

Αξίζει το παιχνίδι; Να το κ-αγοράσω; 

 

δοκίμασε το και αν σου αρέσει πάρτο

 

edit καλό είναι εμένα μου αρέσει, let's burn the city !

δεν υπάρχει και τίποτα άλλο !

τέλος τα bugs θα τα διωρθώσουν γρήγορα έχω αναφορά από έναν φίλο σε xbox X δεν έχει δει bugs και του λέω αποκλείεται στο πισί γίνεται χαμούλης (έχω δει αρκετά)

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραίο το παιχνίδι, απειρα να κάνεις, η αισθηση ειναι πολύ ωραία και ναι ειναι βαρύ. 60fps με ολα ανοικτά και RTX . DLSS στο auto.

 

Aν βάλω native, πεφτει στα 30, οκ η ανάλυση ειναι μεγάλη (5120χ1440) οποτε δε το αδικώ. Παντως δειχνει πολύ ωραίο με DLSS δε βλεπω διαφορά.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 ώρες, το μέλος honda22 έγραψε:

Αξίζει το παιχνίδι; Να το κ-αγοράσω; 

Δεν το έχω παίξει, αλλά διαβάζω θετικά πράγματα για τα γραφικά και την ατμόσφαιρά του. Βέβαια, θα χρειαστείς μια αρκετά καλή κάρτα γραφικών, διότι το παιχνίδι είναι ''βαρύ''.

Από την άλλη, φαίνεται ότι υπάρχει πρόβλημα με το A.I. (χάλια μαύρα) και τον άδειο κόσμο της Night City (έχουν βάλει χιλιάδες npc's, τα οποία, όμως, δεν κάνουν τίποτα).

Αν μείνεις στο main quest+side missions, πρέπει να είναι πολύ καλό. Αν αρχίσεις την εξερεύνηση, μάλλον θ' απογοητευθείς.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Cyberpunk-2077-2.jpg
VIDEOCARDZ.COM

Cyberpunk 2077 appears not to support AMD SMT? Users and reviewers noticed that Cyberpunk 2077 has problems utilizing the full potential of the AMD Ryzen CPUs, in particular the SMT...

 

  • Like 3
  • Haha 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτό χρειάζεται περισσότερη διευρεύνηση. Κάποιοι δεν βλέπουν βελτίωση απόδοσης και κάποιοι βλέπουν επιδείνωση με την χρήση παραπάνω cores:

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17253
WWW.GURU3D.COM

The launch of Cyberpunk 2077 just before the weekend has been the topic of much debate. Surely we look at the game from a PC perspective solely, and even with a 1500 USD graphics card you...

 

Τελικά, δεν έχω καταλάβει, θέλουμε ή δεν θέλουμε next gen;

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Σε 60 ωρες gameplay παντως, εκτος απο 1-2 φορες που bugαρε το παιχνιδι σε secondary quest, δεν εχω αντιμετωπισει κανενα αλλο προβλημα. Ολα ultra-high χωρις rtx με DLSS στο quality εχω σταθερα 60+ fps σε 3440x1440. 

 

Ειμαι ηδη στο 2ο playthrough και το εχω κατα-ευχαριστηθει. 

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόλις τέλειωσα το tutorial. Μια χαρά τα πάει η 5700XT (φτου-φτου) σε 1200P αν και δεν έχω μπει στην πόλη ακόμα.

Τα περίμενα χειρότερα τα πράγματα όσο αφορά την απόδοση της είναι η αλήθεια αλλά δεν με απογοήτευσε.

 

Τώρα όσο αφορά το παιχνίδι. Φαίνεται κουκλί και αρκετά ενδιαφέρον.

Οκ, παρατήρησα κάτι χαζά όπως οι κατσαρίδες στην αρχή στο σπίτι να εξαφανίζονται στο πάτωμα, διάφορα εφέ να μετακινούνται ελαφρά σε σταθερά σημεία όταν κουνάς την κάμερα και άλλα τέτοια χαζά αλλά τίποτα το σπουδαίο για το μέγεθος του.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Δεν επρεπε να κυκλοφορισει σε ps4 xbox. Μιλαμε για κονσολες 7ετιας, ουτε καν pc. 
Δεν καταλαβαινω τι περιμεναν οι gamers, τι αλλο να βγαλεις απο πανω για να το κανεις να παει καλυτερα? Εγω το μονο που βλεπω ειναι συμμαζεμα του loading και καθαρισμα απο bugs και τελος. Δεν τραβανε αυτα τα μηχανηματα πλεον.
Και για οσους λενε γιατι το εβγαλαν τωρα, να θυμισω τι κραξιμο επεφτε καθε φορα που γινοταν αλλαγη στην ημερομηνια. Αποφασιστε παιδια...

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Tελικα οσοι λεμε οτι το παιχνιδι δεν εχει ΑΙ ειμαστε βλακες :p

Στο 5:20 μεχρι 5:40 αποδεικνυει το αντιθετο. Εγω παντωςε ελιωσα... :D

 

Έγινε επεξεργασία από panoc
  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.