Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Στις επιλογές που έχεις για την πίστα τα βοηθήματα και την ωρα που θες να ειναι ο αγώνας υπάρχει και ρύθμιση για τις συνθήκες. Ήλιο,ς βροχή και θερμοκρασία, εκει βάλτε ολοι 26.

Εκεί πρεπει ο καθένας να το ρυθμίσει ξεχωριστα;δεν είναι κοινές λόγω server;

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε το αυτο κύριοι.

Basic online racing tips (Assetto Corsa) - YouTube

Ειναι βιντεο απο το πρωτο μαζεμα που καναμε,θελω credits. :p

Και ενα video και απο εμενα...Lotus Evora GTC @ Imola , 1.48.760

Μπηκα να δοκιμασω να κανω χρονο εγω πριν δω το βιντεο,κανω καμια 15αρια γυρους,με καλυτερο χρονο ~1,51.

Βλεπω το βιντεο,ο γυρος σου ειναι μακρια απο το να ειναι αψογος (πατησες και εξω σε καποια φαση),και παλι ειμαι 3 δευτερα πισω,κανω κατι πολυ λαθος,θα ανεβασω ενα βιντεο οταν γυρισω θεσσαλονικη να μου δωσετε καμια συμβουλη οι guru.

Επισης απο σεπτεβρη θα αρχισω να μπαινω στα μαζεματα και στο TS.

Link to comment
Share on other sites

Ειναι βιντεο απο το πρωτο μαζεμα που καναμε,θελω credits. :p

Μπηκα να δοκιμασω να κανω χρονο εγω πριν δω το βιντεο,κανω καμια 15αρια γυρους,με καλυτερο χρονο ~1,51.

Βλεπω το βιντεο,ο γυρος σου ειναι μακρια απο το να ειναι αψογος (πατησες και εξω σε καποια φαση),και παλι ειμαι 3 δευτερα πισω,κανω κατι πολυ λαθος,θα ανεβασω ενα βιντεο οταν γυρισω θεσσαλονικη να μου δωσετε καμια συμβουλη οι guru.

Επισης απο σεπτεβρη θα αρχισω να μπαινω στα μαζεματα και στο TS.

Με το Assetto ασχολουμαι 10 μερες καπως πιο συχνα..Ο γυρος μου εχει παρα πολλα λαθη...και οχι μονο σε πατηματα αλλα και σε σχεσεις,ταχυτητα και αλλα....το προσπαθω ομως....δεν εχω καθολου εμπειρια απο GT αυτοκινητα...:(

Link to comment
Share on other sites

Εκτός δεν είναι και τόσο δύσκολο να το χεις φιλέ μου...[emoji12][emoji12]

Όντως Β16 βρίσκεις με 1000-1500.

Β18 όμως με 4000+

2 ερωτήσεις .

Τί ειναι το eg;

HONDA CIVIC EG6 VTI

Περί Άκη και magione αν δεν ξέρεις είσαι τυχερός!!

Link to comment
Share on other sites

Όντως Β16 βρίσκεις με 1000-1500.

Β18 όμως με 4000+

HONDA CIVIC EG6 VTI

Περί Άκη και magione αν δεν ξέρεις είσαι τυχερός!!

Γνήσιο με 1500€ δεν βρίσκεις που να μην έχει μπουγάτσα.γύρω στο 3000 χοντρικά.Β18 δεν νομιζω οτι αξίζει.πας σε καρότσα 1300 και βάζεις Κ20 ή Β16 τουρμπακι και τελειωνεις[emoji12][emoji12]

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.