Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Παίδες δοκιμάστε ο π ω σ δ ή π ο τ ε το νέο Donington και την Corvette C6R beta 3.

H c6r έχει ενεργοποιημένο traction control, οπότε όποιος θέλει να το αλλάξει πρέπει να πατήσει ctrl+t μέσα στην πίστα.

Αν σηκώσεις τον αδερφό απο το pc που παίζει lol απο χτες που ήρθε απο τις διακοπές εγω δοκιμάζω οτι θέλεις, ακόμα δεν εχω τσεκάρει αυτο που είπες με την ανάρτηση στο Xbow.

Link to comment
Share on other sites

Εγινε αλλαγη του ανταλλακτικου απο Ταυλανδη....και η G25 "δειχνει" να δουλευει τελεια....

10557562_10152561488867696_5836411452992158450_o.jpg

Εφτασε μεσα σε 7 μερες...η παραγγελεια εγινε 15 Αυγουστου...και σημερα το παρελαβα....απιστευτη ταχυτητα!!!

Έγινε επεξεργασία από Maximvs
Link to comment
Share on other sites

Αυτο παιδες μπαινει και στην G27;

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αναλογα ποια εκδοση εχεις υπαρχει και το αντιστοιχο optical disk.

Brass Optical Encoder Info | Chiang Mai Laser Service | Glenn Baucom

Link to comment
Share on other sites

Γύρισα από διακοπές κ βρήκα το τροφοδοτικό να με περιμένει. Συνδέω , για να δούμε.

edit : Μετά από 1 ώρα στο Nord με την υπέροχη Corvette C6R beta 3 , το τροφοδοτικό ούτε που ζεστάθηκε.

Άρα είμαι κ πάλι BOL για κανά event.

Υ.Γ. Για όποιον ενδιαφέρεται το τροφοδοτικό είναι αυτό http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0.H0&_nkw=Universal+Laptop+Power+Supply+110-220v+AC+To+DC+12V%2F16V%2F20V%2F24V+Adapter+96W&_sacat=0

Μόνο 6€. Άρα προτείνω αγορά για αμοιβό. Προσοχή ήθελε μοντίφα : το βύσμα είναι σε 90 μοίρες άρα δεν βολεύει. Το έκοψα κ του έβαλα του παλιού και όλα jet.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Την Τετάρτη έχουμε mixed event (F40 - 458 - KTM - 2Eleven - MP412 @ Mugello) στο Racedepartment.

Για να συμμετέχετε πρέπει να είστε γραμμένοι στο rd και να έχετε ενεργό licence.

rd-event-wed-jpg.62326

Μην ανησυχείτε για laptimes. Ο αγώνας γίνεται καθαρά για διασκέδαση, οπότε χωθείτε χωρίς ενδοιασμούς!

Το μόνο που χρειάζεται είναι να έχετε διάθεση για clean racing.

Link to comment
Share on other sites

Πόσα lol για αυτό το αμάξι ? http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/vaz-2106.13171/

Απλά θεικό. @Άκη θέλω event!!!

World record στην Magione (σίγουρα πέφτει πολύ ακόμα , μόνο 4-5 γύρους έκανα κ πολύ sloppy)

post-15353-1416078731,5918_thumb.jpg

post-15353-1416078731,6889_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

To lada mod έχει ανεπανάληπτα αποτυχημένη ανάρτηση. Η φάση είναι ότι εκτός των άλλων έχει και τελειωμένο συμπλέκτη με αποτέλεσμα να πατινάρει στις αλλαγές. :hehe:

Είναι must η δοκιμή του και συμφωνώ με τον jim ότι πρέπει να το βάλουμε στο επόμενο gathering!

Μετά από πολλούς γύρους στη Magione:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=hrVTCFB7QNU]Assetto Corsa hotlap - Lada 2106 at Magione - YouTube[/ame]

Bonus υλικό:

[ame]

[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Μολις μπηκα κι εγω στο club σας. Για πειτε που γραφομαστε για να συγκρινουμε χρονους, αν χρειαζεται κανα plug in. Τοσο καιρο επαιζα με την εκδοση του θειου αλλα η ευχαριστηση ηταν μιση...

Link to comment
Share on other sites

Μολις μπηκα κι εγω στο club σας. Για πειτε που γραφομαστε για να συγκρινουμε χρονους, αν χρειαζεται κανα plug in. Τοσο καιρο επαιζα με την εκδοση του θειου αλλα η ευχαριστηση ηταν μιση...

Εδω εισαι.... http://rivalitempo-softgrip.rhcloud.com/download/rivali-ov1info-v3.1.zip

και μπορεις να δεις εδω πως λειτουργει και πως γινεται install..

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/rivali-ov1-info-app-v3-1.3219/

Για δες εδώ...

Έγινε επεξεργασία από lgalkis
Link to comment
Share on other sites

+1,000 FB LIKES ACHIEVEMENT

Assetto Corsa – TOYOTA MOTOR CORPORATION License officially revealed!

With more than 10 milions vehicles produced per year, Toyota Motor Corporation is one of the most popular car brands in the world.

It is also one of the most wanted car brands for racing games: drift lovers and race enthusiasts know very well many of its most iconic models, like the Supra MK IV, the Celica, as well as the modern GT-86.

Therefore we are so glad to announce that Assetto Corsa will include in future, as officially licensed contents the following Toyota car models:

Production:

GT-86

SUPRA MK IV

CELICA

AE-86

Racing models:

GT-86 GT4

TS040 HYBRID

Το +1000 likes achievement μου άρεσε που ούτε σε 2 ώρες καταρρίφθηκε.

Άρα τώρα πάμε για 2ο dlc, ή για 3ο?

Link to comment
Share on other sites

αντε παμε και audi σιγα σιγα

και εγώ αυτό περιμένω kyr, από τα audi αυτό είχα ψηφίσει στα poll μιας και gt3 είχαν μαζευτεί πολλά ενώ lmp1 τίποτα

Έγινε επεξεργασία από D4rkst3EL
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.