Jump to content



Assetto Corsa


racer

Recommended Posts

Πόσο στεναχωριέμαι που έχω δίκιο http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/early-access-update-0-22.13873/#post-238224 :tomato::tomato::tomato:

Αλλά overall πολύ καλό update (δεν είναι ακόμα live)

-> κατεβαίνει!!!!!!!!:jump1::jump1::jump1:

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

edit -> Την SLS την περίμενα πιο γρήγορη. Εκτός κ αν κάνω καμιά πατάτα μου φαίνεται πχ 3-4 δευτερόλεπτα πιο αργή από την MP4 στην Mugelo. Περιμένω επιβεβαίωση από τα aliens.

Link to comment
Share on other sites

edit -> Την SLS την περίμενα πιο γρήγορη. Εκτός κ αν κάνω καμιά πατάτα μου φαίνεται πχ 3-4 δευτερόλεπτα πιο αργή από την MP4 στην Mugelo. Περιμένω επιβεβαίωση από τα aliens.

Δεν ξέρω αν είναι αργή :happy: πάντως είναι πολύ driftάμαξο!!

Τρομερό fun car!! :clap:

[MENTION=12324]PolomanGR[/MENTION] Σβήσε όλον τον φάκελο με τα apps και μετά πήγαινε στο Steam και κάνε Verify integrity of game cache.

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

Για τα περισσότερα κατεβάζεις το νέο siminfo από εδώ και αντικαθιστάς το παλιό στον φάκελο του κάθε app!

Edit: Φαίνεται υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τις γραφικές απεικονίσεις στα apps, αν είστε από τους άτυχους απλά περιμένετε να βγεί κάποιο fix.

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

βγάλανε update http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/rivali-ov1-info-app-v4-0.3219/

αν κάνεται τα βήματα και δεν σας το έχει βγάλει πηγαίνετε Settings--> Generals και ενεργοποιήστετο απο εκεί !

Link to comment
Share on other sites

Εγώ την βάζω στα αγαπημένα μου αυτοκίνητα κι ας μην ήταν όπως την περίμενα. Πολύ διασκεδαστική. Ξεχνάς τους χρόνους και οδηγείς!

(Καλά εγώ τους χρόνους τους ξεχνάω γενικότερα)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.