Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

σε μεγάλη απόσταση έχουν πάντα standby κάποιον, ενημερωμένο για την ακριβή διαδρομή με συμφωνημένες ώρες τηλεφωνήματος κι αν δεν τηλεφωνήσει ο οδηγός την ώρα που πρέπει ενημερώνουν συνεργεία διάσωσης να βγουν να τον ψάχνουν. Seek hoping they 'll find him alive.

Μόνο έτσι ραντεβού με τον άισυ, κινδυνεύει όποιος με gpu τον πλησιάσει μέχρι να παραλάβει την δική του. Μην κάνεις καμιά τρέλα Τζέισον. Μακρυά από τον άισυ και που γράφουμε εδώ κινδυνεύουμε.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 ώρες, το μέλος GoMaR έγραψε:

παιδια μεχρι να μπει bios απλα ζεσταθηκε και το εκλεισα αφου ειδα οτι αναψε..
Δεν ειναι η πρωτη φορα που γινεται κατι τετοιο. Σιγα.

Πολύ σκληρός μεθανιώτης?..

Είχες κάνει uv και γι' αυτό δεν έβαλες ψύκτρα πάνω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Ποστσ ήρθε τόσο γρήγορα? ? 

Είναι αρκετά e-shop που δεν συνεργάζονται με τις κλασικές γνωστές κούριερ, αλλά με κάποιες μικρότερες που προφανώς ξεκίνησαν τη λειτουργία τους λόγω κορονοϊού και συνεργάζονται αποκλειστικά με e-shops. Επομένως είναι πιο ευέλικτες και γρήγορες. Η οθόνη ήταν ετοιμοπαράδοτη και έτυχε το συγκεκριμένο κατάστημα -χωρίς να το γνωρίζω- να συνεργάζεται με μια τέτοια εταιρεία courier. Γράφανε μάλιστα στην παραγγελία "εγγύηση παράδοσης την επόμενη μέρα", ενώ είχε και "αυθημερόν παράδοση" με μια μικρή παραπάνω χρέωση, που δεν το επέλεξα όμως.

 

Μου έκανε και εμένα εντύπωση και ρώτησα τον οδηγό αν είναι εταιρεία κούριερ ή του καταστήματος και μου είπε ότι είναι εταιρία κούριερ που συνεργάζεται με 6 e-shops. Καλή φάση... Αν ήταν με τους γνωστούς "μεγάλους" ποιος ξέρει πότε θα παραλάμβανα...

Έγινε επεξεργασία από gdp77
  • Like 8
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, gdp77 said:

Είναι αρκετά e-shop που δεν συνεργάζονται με τις κλασικές γνωστές κούριερ, αλλά με κάποιες μικρότερες που προφανώς ξεκίνησαν τη λειτουργία τους λόγω κορονοϊού και συνεργάζονται αποκλειστικά με e-shops. Επομένως είναι πιο ευέλικτες και γρήγορες. Η οθόνη ήταν ετοιμοπαράδοτη και έτυχε το συγκεκριμένο κατάστημα -χωρίς να το γνωρίζω- να συνεργάζεται με μια τέτοια εταιρεία courier. Γράφανε μάλιστα στην παραγγελία "εγγύηση παράδοσης την επόμενη μέρα", ενώ είχε και "αυθημερόν παράδοση" με μια μικρή παραπάνω χρέωση, που δεν το επέλεξα όμως.

 

Μου έκανε και εμένα εντύπωση και ρώτησα τον οδηγό αν είναι εταιρεία κούριερ ή του καταστήματος και μου είπε ότι είναι εταιρία κούριερ που συνεργάζεται με 6 e-shops. Καλή φάση... Αν ήταν με τους γνωστούς "μεγάλους" ποιος ξέρει πότε θα παραλάμβανα...


Οι νέοι χαλάνε την πιάτσα μου φαίνεται....

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, tommybertsen said:

Καλησπέρα. Πήρα κι εγώ το κατιτίς.

 

Ο εκτυπωτής το Νοέμβριο (τα έφτυσε ο 11ετίας Epson SX210 και ο HP ήταν σε προσφορά), το πληκτρολόγιο τώρα. 

 

MVIMG_20201222_160517.jpg

 

Ink tank ή απλός γιατί δεν καταλαβαίνω από τη φωτό;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος paxman έγραψε:

Ink tank ή απλός γιατί δεν καταλαβαίνω από τη φωτό;

Inkjet/officejet , δεν ξέρω αν βγαίνει ink tank το μοντέλο αυτό. Δεν ξέρω και τα οφέλη ποια είναι, περιστασιακή εκτύπωση κάνουμε, πολύ καλός για αυτό που θέλαμε ο παραπάνω (90€, -15€ ένα "voucher" που έτρεχε από την HP, ουσιαστικά βγήκε 75€)

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, tommybertsen said:

Inkjet/officejet , δεν ξέρω αν βγαίνει ink tank το μοντέλο αυτό. Δεν ξέρω και τα οφέλη ποια είναι, περιστασιακή εκτύπωση κάνουμε, πολύ καλός για αυτό που θέλαμε ο παραπάνω (90€, -15€ ένα "voucher" που έτρεχε από την HP, ουσιαστικά βγήκε 75€)

Μια χαρά, καλοδούλευτος.

Ανησύχησα λίγο γιατί έναν ink tank  HP που είχε πάρει ο κουμπάρος μου επιστράφηκε σε μια βδομάδα γιατί τύπωνε τα χρώματα ότι να'ναι.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.