Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Just now, jax7480 said:

 

Οσες Zenith εχω στησει απο την πρώτη μεχρι και την Alpha δεν ειχα κανενα θεμα.

Θα παω στην Aorus TRX40 Extreme για ποιο safe πλεον. Θέλω και το καλύτερο spacing λογω 4 gpu. Η Asus Zenith 2 Extreme μου φανηκε αρκετα buggy σε οτι αφορα memory και IOMMU groups.

Να φανταστείς στο restart χανονταν συσκευες με αποτελεσμα να αλλαζει το mapping στα PCIe devices. Μονο με cold boot εφτιαχνε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, icy20 said:

Ημουν ηδη εδω 1-10

10 κάρτες 3080/3090 βλέπω να έχουν παραληφθεί. Έχεις καμιά ημερομηνία να μας πεις; Παρα τρίχα θα βάλει 3080 κι ο τζιντις. Όταν σε προλάβει, πιστεύεις θα καθαρίσεις με 1-0 και 1-10; Καλά που δεν είχα βάλει στοίχημα ποιος θα βρεθεί πρώτος πρώτος με κάρτα, στον κουβά θα με έστελνες. Αν συνεχίσει έτσι θα μου ζητάς να σου δώσω το ενσωματωμένο από το Ζ77 που έχω, ιντέλ HD 4000. Μεγαλύτερο νούμερο από αόρατο 3080, goes to eleven.Συγκεντρώσου, κοίτα να δεις τι γίνεται με την παραγγελία σου.

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, salde said:

10 κάρτες 3080/3090 βλέπω να έχουν παραληφθεί. Έχεις καμιά ημερομηνία να μας πεις; Παρα τρίχα θα βάλει 3080 κι ο τζιντις. Όταν σε προλάβει, πιστεύεις θα καθαρίσεις με 1-0 και 1-10; Καλά που δεν είχα βάλει στοίχημα ποιος θα βρεθεί πρώτος πρώτος με κάρτα, στον κουβά θα με έστελνες. Αν συνεχίσει έτσι θα μου ζητάς να σου δώσω το ενσωματωμένο από το Ζ77 που έχω, ιντέλ HD 4000. Μεγαλύτερο νούμερο από αόρατο 3080, goes to eleven.Συγκεντρώσου, κοίτα να δεις τι γίνεται με την παραγγελία σου.

Κοιταξα. Στειλανε την δευτερη καρτα της παραγγελιας αλλς οχι τη δικη μου. Η 3070 επισης αγνοείται

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Την πήρα από amazon ελπίζω να μην το μετανιώσω…

WWW.AMAZON.DE


Είχα βάλει στο μάτι 2 m/b η μια δεν υπάρχει πουθενά στην Ελλάδα και σε ευρωπαϊκά καταστήματα που έψαξα μηδέν διαθεσιμότητα παντού 
Μετη δεύτερη στα ελληνικά καταστήματα δεν έβγαλα άκρη έκτος από ένα κατάστημα που έκανα παραγγελία και μετά από λίγα λεπτά με ενημέρωσαν ότι θα παραλάβω αρχές Φεβρουαρίου αν παραγγείλω.
Tα άλλα ζητούσαν να κάνω παραγγελιά να πληρώσω και κάποια στιγμή από το νέο έτος όταν θα είναι διαθέσιμη θα παραλάβω … εν τω μεταξύ μέσα στην εβδομάδα που το έψαχνα η τιμή πήρε καπέλο 50 ευρό…

Έγινε επεξεργασία από Deus
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.