Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Εδω για μπακαπ κατιτις,

τα φλασακια τα πήρα για τρολιά,  5.40€ το ένα για να τα βαλω πάνω σε κλειδιά.

 

2rp687t.jpg

 

Τα φλασακια θα παιξουν με την υπομονη σου στο Write..πως δεν το εχω κανει λιαατσα με το σφυρι ακομα απορω :p (USB3).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα φλασακια θα παιξουν με την υπομονη σου στο Write..πως δεν το εχω κανει λιαατσα με το σφυρι ακομα απορω :p (USB3).

 

Για μικρά αρχεία τα θέλω pdf, word, etc. Μεχρι 15ΜΒ που πιάνουν καλά είναι. Ταινίες ναι, καλύτερα να την δεις κατευθείαν, πιο λίγη ώρα θα πάρει.

Link to comment
Share on other sites

Για μικρά αρχεία τα θέλω pdf, word, etc. Μεχρι 15ΜΒ που πιάνουν καλά είναι. Ταινίες ναι, καλύτερα να την δεις κατευθείαν, πιο λίγη ώρα θα πάρει.

 

Για να κανει Bootable USB Windows 8.1 iso θελει 35 min :p

 

τι 15? εγω μερικες φορες εχω δει και KB/s

 

Καλοδουλευτα BTW!

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πάρει καμία 100αρια τέτοια flash των 4gb. Έκανε μια συνάδελφος αντιγραφή κάπου στα 80mb pdf κλπ.

Με μεγάλη υπομονή. Αναρωτιέμαι που ένας συνάδελφος έχει και hirens Bootable πάνω του. Δεν πρέπει να το χρησιμοποιεί και πότε γιατί είναι λίγο τραγικό.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχαμε πάρει καμία 100αρια τέτοια flash των 4gb. Έκανε μια συνάδελφος αντιγραφή κάπου στα 80mb pdf κλπ.

Με μεγάλη υπομονή. Αναρωτιέμαι που ένας συνάδελφος έχει και hirens Bootable πάνω του. Δεν πρέπει να το χρησιμοποιεί και πότε γιατί είναι λίγο τραγικό.

 

 

Τα αργά USB πρέπει να χρησιμοποιούνται μόνο για προσαναμμα...

 

....εκτός κι αν αργούν να αρπάξουν, οπότε Miolnir is the way...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

@l2phile, είναι κοντή; Ή η χοντρή ψύκτρα την κάνει να φαίνεται έτσι;;  Με 'γειες!! 

 

Είναι τόσο :p

 

9.3 x 4.96 x 1.46 Dimension /Inch

237.35 x 126.15 x 37 Dimension /mm

 

 

( δεν την λες μακριά, ούτε χοντρή )

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Να και μια απο τις μεγαλύτερες αγορές μου και σημαντική γιατί μου έσπαγε τα νεύρα το οτι γέμιζε σκόνη το κουμπί του κλείστρου.  :p 

 

65y3nq.jpg

 

 

Πάνω στη μηχανή φαίνεται έτσι: 

 

2cqjsxt.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να γράψεις, όταν βρεις ευκαιρία φυσικά (και κρυφά από τη γυναίκα :p ), με 3-4 προτάσεις πόσα ικανοποιημένος είσαι από το σύστημά σου για κάθε part ξεχωριστά. Π.χ για την οθόνη, για το case κλπ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισε λοιπόν και αυτός ο κύκλος αναβάθμισης... :) Με την rog swift και την gtx970 που ήρθαν πριν δυο βδομάδες και τα υπόλοιπα όπως φαίνονται στην φώτο προχθές. Σήμερα παρέλαβα και την H110i GTX, οπότε και στήθηκε ο υπολογιστής... Το μόνο που έμεινε τώρα είναι μία δεύτερη 970 να πάρω στο άμεσο μέλλον. 

 

Ξανά μετά από μια πενταετία τώρα γιατί από εδώ και πέρα οποιαδήποτε κίνηση θα είναι αιτία διαζυγίου... :)

 

 

Πολύ όμορφο και ωραία κομμάτια!!   :T:  Γρήγορη ερώτηση: οι ανεμιστήρες του ψυγείου τραβάνε ή σπρώχνουν αέρα; Ο πίσω ανεμιστήρας;

Έγινε επεξεργασία από and64
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο και ωραία κομμάτια!!   :T:  Γρήγορη ερώτηση: οι ανεμιστήρες του ψυγείου τραβάνε ή σπρώχνουν αέρα; Ο πίσω ανεμιστήρας;

Ο πίσω σίγουρα βγάζει αέρα, αλλά και του ψυγείου έτσι όπως το βλέπω βγάζουν και αυτοί.

Έγινε επεξεργασία από pasjohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.