Jump to content



Οι αγορές μας..!!


Recommended Posts

Μεγειά το tablet!

Πιστεύεις είναι μεγάλη η διάφορα από το 1+1; Πιο μεγάλη ήταν από το galaxy s3 -> 1+1. Το μέγεθος δεν είναι το θέμα. Θα ήθελα φετινό κινητό αλλά δεν βρήκα κάτι να με συναρπάζει εκτός του meizu 5 pro.

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις είναι μεγάλη η διάφορα από το 1+1; Πιο μεγάλη ήταν από το galaxy s3 -> 1+1. Το μέγεθος δεν είναι το θέμα. Θα ήθελα φετινό κινητό αλλά δεν βρήκα κάτι να με συναρπάζει εκτός του meizu 5 pro.

Όχι βρε, το είπα για να σε πειράξω γιατί σαν τηλέφωνο είναι αρκετά μεγάλο :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αυτή ήταν η προσφορά;

(απλά ρίξε ένα λάικ για επιβεβαίωση)

Σκέτο το κινητό 350€ (349) 18 ατόλες κιόλας. Γι αυτό δεν περίμενα το meizu. Ή οθόνη είναι αυτή που κλέβει την παράσταση. (Φαν της αμολεντ)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκέτο το κινητό 350€ (349) 18 ατόλες κιόλας. Γι αυτό δεν περίμενα το meizu. Ή οθόνη είναι αυτή που κλέβει την παράσταση. (Φαν της αμολεντ)

Όντως πολύ καλή προσφορά. Για κάνε κάνα θέμα με πρεζεντάτσιο και σύγκριση με τον κινέζο :T:

Πήραμε και με MX Brown, πάω να παραγγείλω ένα με κινέζικους blue να δω τι λένε, παρέα με PBT's. Σε 1.5 μήνα αυτά όμως.

 

MfCXsrM.jpg

 

Πριν τι είχες; Πώς σου φαίνονται οι καφέ; Εγώ με κόκκινους είμαι αλλά λιμπίζομαι και εγώ καφέ διακόπτες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ποιο blue κινεζικο παρρειγγειλες?

 

KKmoon TKL με τον εμετό φωτισμό (τον παρδαλό που αλλάζει ανά row). Το φτηνότερο βασικά, μόνο για να δω τους switches.

 

edit:

 

το παρακάτω:

 

nqi5xjf.jpg

 

 

Όντως πολύ καλή προσφορά. Για κάνε κάνα θέμα με πρεζεντάτσιο και σύγκριση με τον κινέζο :T:

 

Πριν τι είχες; Πώς σου φαίνονται οι καφέ; Εγώ με κόκκινους είμαι αλλά λιμπίζομαι και εγώ καφέ διακόπτες!

 

 

Δεν έχω παίξει με linear να σου πω γνώμη VS reds. Πετάξου σε κάνα Κωτσόβολο, μπορεί να έχει κάνα rapid με browns ανοιχτό. Εγώ εκεί πήγα και τους δοκίμασα και το πήρα απευθείας. Νομίζω και μερικά public έχουν roccat με browns σε display. Επειδή παίζει να έχουν και τα 710+, μη σχηματίσεις γνώμη από αυτά για τους browns. Τα o-rings αλλάζουν τελείως την αίσθηση, προσωπικά δε μου άρεσαν ιδιαίτερα.

Έγινε επεξεργασία από Volrath
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.