Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

1 hour ago, bill123 said:

στο discord  πρεπει να συνδεθω σε καποιον server λογικα οταν χρειαστει, αυτος ποιος ειναι ή θα δινεται την ημερα του αγωνα?

Αυτός που είναι!! Το μόνο που πρέπει να κάνεις είναι να τρέξεις μερικούς καθαρούς αγώνες ώστε να πάρεις minorating (μια βαθμολογία που καθορίζει πόσο καθαρός οδηγός είσαι), όχι τιποτα για να μην αλλάζουμε τα settings του server :)

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος bill123 έγραψε:

γεια σε ολους ειμαι νεο μελος και θα ηθελα αρχισω να συμμετεχω στους αγωνες που γινονται, την κυριακη γινεται αγωνας ? τι ωρα?

Όπως είπε και ο @liakjim αυτή τη στιγμή επειδή μετά από ψηφοφορία οι αγώνες που γίνονται στο σέρβερ του thelab μετατέθηκαν την Πέμπτη, κάποιοι από μας που δεν μπορούμε καθημερινές αποφασίσαμε να τρέχουμε το ίδιο η άλλο κόμπο της αρεσκείας μας την Κυριακή, ο σέρβερ που θα χρησιμοποιούμε δεν έχει σημασία, θα δίνεται πάντως το όνομα και το password από εδώ. 

Για την Κυριακή λέμε να τρέξουμε αυτό που έχω αναρτήσει λίγο πριν το ποστ σου εκεί θα δεις τα στοιχεία του σέρβερ, όσο για το discord θα σου στείλει κάποιος @liakjim?  το invitation link για να μπεις.

Ο αγώνας  ξεκινά με practice 2 ώρες στις 20:00 qualify στις 22:00 επί 15 min και μετά αγώνας γύρω στους 30 laps αυτό το τελευταίο ενδέχεται να αλλάξει. Παρασκευή Σάββατο μετά τις 22:30 κ ως τις 23:00 θα είμαι μέσα για προπόνηση αν θέλεις έρχεσαι. 

Το μόνο που χρειάζεται να ξέρεις προς το παρόν είναι server: faust 

Password: vitas  

Από την επόμενη Κυριακή ίσως χρησιμοποιούμε τον κανονικό σέρβερ του thelab αυτό συζητιέται.

Ο σέρβερ που θα τρέξουμε αυτή την Κυριακή δεν έχει minorating οπότε δεν θα χεις πρόβλημα να μπεις. 

@liakjim στείλε κ στον orgio το link του discord που χρησιμοποιεί ο thelab. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες @bill123 Θα χαρουμε να σε βλεπουμε στους σερβερς.


Ριξε μια ματια στους κανονες εδω αν δε το εχεις κανει: 

 

Τωρα με την αλλαγη της ημερας, θα πρεπει να τους σενιαρω παλι.Απλα παιδια θα επανελθω ετσι οπως το κοβω απο μεσα Φλεβαρη.Μακαρι για νωριτερα.

Οπως επισης οι κανονες ειναι για να αλλαζουν συμφωνα με την πλειοψηφια της κοινοτητας.Να περασει λιγος καιρος και θα δουμε πως θα συνδιασουμε και τους 2 αγωνες μεσοβδομαδα αφου με χαρα βλεπω τον φιλο μας @panosdimp πιο ενεργο :) 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, panosdimp said:

Όπως είπε και ο @liakjim αυτή τη στιγμή επειδή μετά από ψηφοφορία οι αγώνες που γίνονται στο σέρβερ του thelab μετατέθηκαν την Πέμπτη, κάποιοι από μας που δεν μπορούμε καθημερινές αποφασίσαμε να τρέχουμε το ίδιο η άλλο κόμπο της αρεσκείας μας την Κυριακή, ο σέρβερ που θα χρησιμοποιούμε δεν έχει σημασία, θα δίνεται πάντως το όνομα και το password από εδώ. 

Για την Κυριακή λέμε να τρέξουμε αυτό που έχω αναρτήσει λίγο πριν το ποστ σου εκεί θα δεις τα στοιχεία του σέρβερ, όσο για το discord θα σου στείλει κάποιος @liakjim?  το invitation link για να μπεις.

Ο αγώνας  ξεκινά με practice 2 ώρες στις 20:00 qualify στις 22:00 επί 15 min και μετά αγώνας γύρω στους 30 laps αυτό το τελευταίο ενδέχεται να αλλάξει. Παρασκευή Σάββατο μετά τις 22:30 κ ως τις 23:00 θα είμαι μέσα για προπόνηση αν θέλεις έρχεσαι. 

Το μόνο που χρειάζεται να ξέρεις προς το παρόν είναι server: faust 

Password: vitas  

Από την επόμενη Κυριακή ίσως χρησιμοποιούμε τον κανονικό σέρβερ του thelab αυτό συζητιέται.

Ο σέρβερ που θα τρέξουμε αυτή την Κυριακή δεν έχει minorating οπότε δεν θα χεις πρόβλημα να μπεις. 

@liakjim στείλε κ στον orgio το link του discord που χρησιμοποιεί ο thelab. 

Λογικα θα μπορεσω να ειμαι στη προπονηση. Ο αυριανος αγωνας να υποθεσω ειναι minorating ετσι?

Link to comment
Share on other sites

Λογικα θα μπορεσω να ειμαι στη προπονηση. Ο αυριανος αγωνας να υποθεσω ειναι minorating ετσι?


Ο αυριανός είναι ειδική περίπτωση γιατί είναι cup ( ένας τον μήνα ).
Μπορείς να τρέξεις της Κυριακής όμως και από την άλλη Πέμπτη κανονικά.

Για το discord ας δώσει κάποιος άλλος λινκ γιατί λείπω , αλλιώς αύριο@wolves

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω καταφερα και μπήκα στο discord μετα απο πολυ ψαξιμο (ισως θα επρεπε να ειναι sticky) .  Απο κει και πέρα πολύ γλυστράει η 908 :) τι χρόνους να στοχευω για να είμαι ανταγωνιστικός? (λέμε τωρα χαχα) . Και κάνα tip δωστε έχω καιρο και ειμαι σγουριασμενος...

 

 

Έγινε επεξεργασία από Orgios
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος Orgios έγραψε:

Εγω καταφερα και μπήκα στο discord μετα απο πολυ ψαξιμο (ισως θα επρεπε να ειναι sticky) .  Απο κει και πέρα πολύ γλυστράει η 908 :) τι χρόνους να στοχευω για να είμαι ανταγωνιστικός? (λέμε τωρα χαχα) . Και κάνα tip δωστε έχω καιρο και ειμαι σγουριασμενος...

 

 

Εγώ θα μπορέσω από Παρασκευή έλα να κάνουμε προπόνηση ,μη κάνεις σετάπ γιατί θα τρέξουμε χαλαρά όλοι με default προσπάθησε να μάθεις μόνο το αμάξι και την πίστα.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα!

Το σκέφτομαι να επιστρέψω και εγώ γιατί περνούσα πολύ καλά με όλους σας παλαιότερα. Ο orgios πάντως προσπαθεί να με πείσει :)

Οι Πέμπτες μάλλον με βολεύουν και εμένα... 

Έγινε επεξεργασία από newlynx
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Εγω καταφερα και μπήκα στο discord μετα απο πολυ ψαξιμο (ισως θα επρεπε να ειναι sticky) .  Απο κει και πέρα πολύ γλυστράει η 908 [emoji4] τι χρόνους να στοχευω για να είμαι ανταγωνιστικός? (λέμε τωρα χαχα) . Και κάνα tip δωστε έχω καιρο και ειμαι σγουριασμενος...
 
 


Απλό, φρένα πριν την στροφή, σταδιακό αφημα όσο πλησιάζεις στο apex , στρίβεις και όσο ισιωνεις τιμόνι, τόσο πατάς γκάζι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος bill123 έγραψε:

Για τι χρονους μιλαμε σε αυτο το combo με default setup ?

Ρίξε μια ματιά εδώ για να χεις μια ιδέα.

http://managerdc8.rackservice.org:50299/lapstat

Bέβαια ακόμη δεν έχει μπει κόσμος .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.