Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αναρωτιέμαι τι scriptακια χρησιμοποιούν μερικοί καθηγητές για τους random βαθμούς που βάζουν. Είναι για γέλια, η καλύτερα για κλάματα...

 

Edit: Σε 5 άτομα / φίλους έχει βάλει σε όλους 3. Και στην προηγούμενη εξεταστική το Excel γεμάτο τριάρια ήταν.

Και να πεις ότι δε γράφουμε ρε γαμώτο, πάει στο καλό. Αλλά όχι να κάθεσαι να του γράφεις μιάμιση σελίδα σαν έκθεση και να βάζει 3...

Ο άλλος μας είπε ότι του έγραφε βλακείες και του έβαλε 8!

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μια και εγώ δεν έχω αυτοκίνητο,μήπως μπορούμε να μάθουμε τι ζημιές έχουν κάνει άλλοι;

π.χ ο αστροκατ :p

 

είμαι σίγουρος ότι ο ατζαμής γάτος έχει πολλά να κρύψει   :hehe:

BG5AaBJCYAAB23T.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

[5:43:24 μ.μ.] SoF{GR}@workgamo

[5:44:46 μ.μ.] SoF{GR}@work2111034220

[5:44:54 μ.μ.] SoF{GR}@work2 anapantites tinimera

[5:44:55 μ.μ.] SoF{GR}@workkathe mera

[5:45:17 μ.μ.] SoF{GR}@workκάνουν αναπάντητες για να καλέσεις πίσω και να χρεωθείς!ΠΡΟΣΟΧΗ!

[5:45:32 μ.μ.] SoF{GR}@workNova Forthnet πρεπει να ειναι μιας και λιγα λεπτα νωριτερα μου ειχε ερθει sms απο τους συγκεκριμενους. Ζητημα να χτυπησε 3 φορες ομως και εκλεισε.

[5:45:44 μ.μ.] SoF{GR}@workΓια να σε κάνει να καλέσεις εσύ πίσω,να σε χρεώσει σαν κανά χοτ λάιν και να μβν έχεις δικαιολογία άρνησης της χρέωσης.Προφανής λαμογιά.

[5:45:53 μ.μ.] SoF{GR}@workkarkino se oti agapane.

Link to comment
Share on other sites

Ουφ. Τώρα καταλαβαίνω γιατί έφαγε πακέτο ο Τσίπρας. Όσες φορές πάω να το παίξω πρώτη φορά αριστερά μου κάνουν invade οι γιανκηδες. Γι αυτό μνημονιακι και ξερό ψωμί.

#playing_tropico #el_coño #ostia_puta

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

 

[5:43:24 μ.μ.] SoF{GR}@workgamo
[5:44:46 μ.μ.] SoF{GR}@work2111034220
[5:44:54 μ.μ.] SoF{GR}@work2 anapantites tinimera
[5:44:55 μ.μ.] SoF{GR}@workkathe mera
[5:45:17 μ.μ.] SoF{GR}@workκάνουν αναπάντητες για να καλέσεις πίσω και να χρεωθείς!ΠΡΟΣΟΧΗ!
[5:45:32 μ.μ.] SoF{GR}@workNova Forthnet πρεπει να ειναι μιας και λιγα λεπτα νωριτερα μου ειχε ερθει sms απο τους συγκεκριμενους. Ζητημα να χτυπησε 3 φορες ομως και εκλεισε.
[5:45:44 μ.μ.] SoF{GR}@workΓια να σε κάνει να καλέσεις εσύ πίσω,να σε χρεώσει σαν κανά χοτ λάιν και να μβν έχεις δικαιολογία άρνησης της χρέωσης.Προφανής λαμογιά.
[5:45:53 μ.μ.] SoF{GR}@workkarkino se oti agapane.

 

Πάντως τα 2xxxxxxxxx είναι υποχρεωτικά εθνικά σταθερά, με την αντίστοιχη χρέωση. Εάν ισχυριστούν ότι καλώντας εγγράφηκες σε κάποια υπηρεσία και σε χρεώνουν με πλάγιο τρόπο είναι άλλο θέμα...

Link to comment
Share on other sites

μου σκανε αναπαντητες στιγμιαιες ή το κλεινουν αμεσως αφου χτυπησει πρωτα 2-3 φορες, αυτο το νουμερο ειναι στο ιστορικο του κινητου μου απο τον Ιουνιο

 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.