Jump to content



Recommended Posts

Αφού δε του έσπασε το κεφάλι, πολύ ψύχραιμη τη βρίσκω...

 

Άκου εκεί τι έκανε ο .... (δεν το χαρακτηρίζω γιατί θα πέσει κάρτα)!

Αφού δεν της πήρε και τον κινητήρα να τον πουλήσει και να το σπρώχνει η κοπέλα, πάλι καλά.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

12 minutes ago, Wizard! said:

Πες της φίλης σου, να βγάλει την αναφορά στο συνεργείο. Θα φάει μια όμορφη μήνυση κι αγωγή και θα τρέχει.

Τα ίδια έπαθα κι εγώ παλαιότερα.

Κερατάς και δαρμένος που λένε.

Αν τεκμαίρονται όσα γράφει, τσάμπα θα πληρώνει δικαστικά έξοδα. Και μετά θα τον περιλάβει και η εφορία.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, acct said:

Αν τεκμαίρονται όσα γράφει...

Φράση κλειδί.

Το γελοίο της υπόθεσης είναι πως ο νόμος είναι σαφής.

Θεωρείται ότι ο πελάτης έχει δίκιο και ο καταστηματάρχης πρέπει να αποδείξει ότι λέει αλήθεια.

Αυτά σε ένα παράλληλο δικαστικό σύστημα όμως.

 

Επίσης, δεύτερο φάουλ στη δική μου περίπτωση, είναι πως ο θιγόμενος πρέπει να μιλήσει με τον διαχειριστή της σελίδας (aka Facebook εδώ) να κατεβάσει το σχόλιο, πριν προβεί σε οποιαδήποτε έγκληση.

Περισσότερα εδώ: http://elawyer.blogspot.co.uk/2011/04/blog-post_05.html?spref=fb

Σε εμένα ναι μεν κατέβασαν το σχόλιο εντός ολίγου, αλλά η μήνυση προχώρησε κανονικά. Το αστείο δε, αυτός που του το "σφύριξε", ήταν "φίλος" μου.

Link to comment
Share on other sites

Συγκινούμαι κάθε χρόνο τέτοιες μέρες, που ο χάνος πλεύρης (βουλευτής με κώμα του δημοκρατικού τόξου) βγάζει το χρυσαυγίτη που κρύβει μέσα του τον υπόλοιπο χρόνο.

ΥΓ Μας μαθαίνει και ορθογραφία.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

βλάκας γενικά ο συγκεκριμένος. Αντιπαθητικός για εμένα και ο Άδωνις, αλλά βλάκα δεν μπορώ να τον πω. Αυτόν, που έχει τελειώσει και Νομική Αθήνας, βλάκα με Μ κεφαλαίο τον λέω :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωραία μέρα για ταξίδι σήμερα... Κοίταγα μία εφαρμογή που έχω, κάτι "Σαν σήμερα" και στις 31/8 έχουν γίνει 4 αεροπορικά δυστυχήματα και 1 ναυάγιο με 423 άτομα..., επίσης, σε συγκέντρωη, άνοιξε μια γέφυρα και σκότωσε 1200 άτομα... :o

 

Quote

1940 – Pennsylvania Central Airlines Trip 19 crashes near Lovettsville, Virginia. The CAB investigation of the accident is the first investigation to be conducted under the Bureau of Air Commerce act of 1938.
1986 – Aeroméxico Flight 498 collides with a Piper PA-28 Cherokee over Cerritos, California, killing 67 in the air and 15 on the ground.
1986 – The Soviet passenger liner Admiral Nakhimov sinks in the Black Sea after colliding with the bulk carrier Pyotr Vasev, killing 423.
1987 – Thai Airways Flight 365 crashes into the ocean near Ko Phuket, Thailand, killing all 83 aboard.
1999 – A LAPA Boeing 737-200 crashes during takeoff from Jorge Newbury Airport in Buenos Aires, killing 65, including two on the ground.
2005 – The 2005 Al-Aaimmah bridge stampede in Baghdad kills 1,199 people.

 

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Wizard! said:

Ωραία μέρα για ταξίδι σήμερα... Κοίταγα μία εφαρμογή που έχω, κάτι "Σαν σήμερα" και στις 31/8 έχουν γίνει 4 αεροπορικά δυστυχήματα και 1 ναυάγιο με 423 άτομα..., επίσης, σε συγκέντρωη, άνοιξε μια γέφυρα και σκότωσε 1200 άτομα... :o

 

 

 

Απεγκατέστησέ τη αμέσως!:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.