Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

πριν 1 λεπτό, το μέλος PANOSMAMBAX έγραψε:

φιλε τα Legacy μπορει να ειναι παλια αλλα τα amdakia τα κανει στροφες απο εδω και απο εκει με τα κεσαδακια @azazil1190 που ειναι>?

O azazil1190 δουλεύει τετοια ωρα και εσεις εχετε τον χαβα σας :p

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, PANOSMAMBAX said:

τι δουλεια?φουρναρης?ρε συ κατσε εδω να πουμε τπτ τελικα τα φτιαξατε με τον αλεξ?

Τι θα γίνει θα πάμε  σεϋχέλλες?? Να κλείσω πτήση charter άμα είναι! :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος jax7480 έγραψε:

Και τι ζητήσαμε δηλαδής; αναβάθμιση της γραμμής στα 500Mbit και λέει δεν μπορούμε να δώσουμε γιατί δεν μπορούμε να εγγυηθούμε την ταχύτητα...

άκου κάτι πράγματα ρε φίλε... Ουγκάντα...

 

Άντε καλημέρες.

 

 

z2CvR6.gif

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, l2phile said:

Ελ. Βενιζέλ. - "Θέλετε καλυτερα γκάζια στο wifi? 3.5euro/hour"

Vienna Airport - Πάρε κόσμε

 

5601861264.png

 

Το αυτό και η Telenor (εταιρεία κινητής που έχω). Μέχρι τέλος του έτους, ανοιχτή η ταχύτητα σε όλους (εδώ ανάλογα με το πρόγραμμα σου κόβουν την ταχύτητα).

Αυτό που δεν ξέρω είναι αν με κόβει το κινητό γιατί θεωρητικά έπρεπε να βλέπω 300αρια.

 

 

 

 

 

speedtest.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, l2phile said:

Ελ. Βενιζέλ. - "Θέλετε καλυτερα γκάζια στο wifi? 3.5euro/hour"

Άσε, μη μου το θυμίζεις, γιατί όταν ήρθαμε διακοπές, καιγόμουν να ανοίξω ένα email και το γ@νο το Free δε δούλευε (ζήταγε login/accept terms, τα έκανα και τα ζήταγε πάλι) και μετά προσπαθούσα με 4G και δεν είχε σήμα! Σημειωτέον, επειδή ήμουν με ξένη κάρτα, μπορούσα να συνδεθώ και Cosmote και Wind και καμία δεν έπαιζε. Σταδιάλα....

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος jax7480 έγραψε:

Και τι ζητήσαμε δηλαδής; αναβάθμιση της γραμμής στα 500Mbit και λέει δεν μπορούμε να δώσουμε γιατί δεν μπορούμε να εγγυηθούμε την ταχύτητα...

άκου κάτι πράγματα ρε φίλε... Ουγκάντα...

 

Άντε καλημέρες.

 

μωρέ βρήκα σπίτι με gbit και θέλουν 4η κοπέλα.. καλέ κορίτσια λέω, δικιά σας είμαι κι εγώ... για το gbit; Σας φτιάχνω και μουζάκα.. τίιιιποτα... <_<

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.