Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

τσίπηδες άγγλοι.. :rant85:σου πουλάνε την ΨΩΜΑΡΑ ένα μέτρο φθηνά αλλά όοοοοοοχι *τανάκι, το σακουλάκι θα'ναι 90 εκατοστά.. να πάρεις και το βρώμικο κομμάτι.. να τώρα εγώ αναγκάστηκα να φάω όλη τη γωνία γεμισμένη με φέτα για να το κλείσω με το περισσευούμενο ναύλον μη μου μπαγιατέψει :sarcastic:

 

p.s.: πρέπει να παίχτηκε χοντρό breach στο dropbox, αλλάξτε κωδικούς

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος PetrosD έγραψε:

Μα τί δουλειά είναι αυτή;

Εγω σε πρακτορειο (εισιτηρια για το νησι-Σαμοθρακη) και επειδη ειναι το κεντρικο πρακτορειο , δουλευει καθημερινα.

Η γυναικα κραταει διδυμα, οποτε ηταν εκτακτο το δικο της το σημερινο (Κυριακες δε δουλευει). Εκατσε μια χαρα το προγραμμα :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

Η αληθεια ειναι πως οι Κυριακες ειναι αλλοπροσαλλες ημερες και ειμαι μονος εως και τις 16:00 (κλασικα καπου εκει αρχιζουν και πλακωνουν ολοι μαζι γιατι δρομολογιο εχει στις 18:00). Μεχρι το μεσημερι θα δω μετρημενο κοσμο και μετα ολοι μαζι. 

Παντως οκ , δεν ειμαι κλεισμενος στο πρακτορειο , εχω επαφη με κοσμο , κανω το χαβαλε μου,  εχω και το υπερσυγχρονο pentium 4 για να μπαινω στο ιντερνετ :hehe: 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος PetrosD έγραψε:

Εντάξει, τουριστική περίοδος είναι, βλέπεις και κάναν άνθρωπο. Επίσης τα παιδάκια είναι καλά!

Να σου φέρω ένα ξαδερφάκι μου τότε να δεις στο πότε θα αλλάξεις γνώμη :hehe:

 

Spoiler

Προφανώς δεν εννοούσες άκακα, σωστά; Γιατί αν ναι, όλα τα παιδιά είναι άκακα εκτός και αν μπει ο άνθρωπος και τα κάνει μαντάρα (βλέπετε Συρία πχ).

 

Link to comment
Share on other sites

On 26/8/2016 at 3:20 ΜΜ, το μέλος idonthave έγραψε:

Βρέθηκε το NES :whistling: αν και λείπουν κάποιοι τίτλοι κάπου στο πατάρι κι αυτοί χωμένοι!

Θα καθαριστεί για να δω αν δουλεύει μετά από 20+ χρόνια

5.JPG

Kι εγω το εχω στο πατάρι. Δοκιμασα να το βαλω και έχω μπλε οθονη σε ολες τις κασετες ρε γμτ... :(

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Καλημερα σε ολους. 

Τι ωραια να εχεις γενεθλια και να δουλευεις 8ωρο Κυριακατικα και η γυναικα 12ωρο :D Σουπερ! :p 

Χρόνια πολλά. Να τα εκατοστήσεις tommy και.. (το καλύτερο) του χρόνου τέτοια μέρα να έχεις ρεπό/άδεια!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.