Jump to content



Recommended Posts

πριν 2 ώρες, το μέλος deninho έγραψε:

@astrolabos έχεις βοηθήσει στο opac.seab.gr;;; γιατί μου πέταξε ένα "ραβδοκώδικας" και ψαχνόμουν πόση ώρα για να καταλάβω ότι εννοούσε το barcode :p

5579143786.png

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Πείτε Ό,τι Θέλετε v5.0

 

Λέμε πόσες τις έχουμε (τις συνδέσεις ιντερνετ πρόστυχε!), πειράζει;

 

Αν ναι, ρίξε στο γατούλη ένα 3ωρο να πάει για καφέ, αυτός άρχισε :hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Wizard! said:

Πάντως, πρέπει να κάνεις ban αυτόν που το ξεκίνησε.

 

3 minutes ago, UltraB said:

Αν ναι, ρίξε στο γατούλη ένα 3ωρο να πάει για καφέ, αυτός άρχισε :hehe:

Ψήνομαι... :D

 

Κάτσε να δω και στο τεφτέρι πόσο χρεώνω και τις συστάσεις σε mod, για να του κάνετε παρέα, μην αισθάνεται μοναξιά! :hehe:

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

On 8/24/2016 at 0:33 ΜΜ, το μέλος Simon έγραψε:

Αφου σε ενδιαφερει τοσο πολυ..

1 Μπορει να γινει και επωνυμα και ανωνυμα. Ακομα και επωνυμα να ειναι, δεν ειναι υποχρεωμενη η πολεοδομια να σου το κοινοποιησει.

2 Το να σε καταγγειλει καποιος δε σημαινει οτι πρεπει να φυλαγεσαι τα βραδυα απο αυτον, ειναι κατι που συμβαινει συχνα.

3 Αν εχει γινει επωνυμα, μπορεις να το μαθεις αν επεμβει βυσμα αν σου το αρνειται αυτος που εκανε τον ελεγχο.

4 Με το να ηχογραφησεις καποιον να σου ζηταει λεφτα δεν θα γινει κατι, επισης ειναι και λιγο παρανομο. Πρεπει να του τα παραδωσεις προσημειωμενα για να παει καπου η ιστορια.

 

Πως μετακινησες το δωματιο "απλα"? sounds legit :p 

(καλα αυτο που λεει ο wiz ισχυει, η μιση ελλαδα ειναι ετσι)

Πριν συνεχισω,να πω την ατακα του πολεοδομου.

Μου λεει,αυτη τη στιγμη λεει στερεις λεφτα απτο κρατος,μη εχοντας αδεια. :p

 

Σχετικα με το 2.Το λεω γιατι,πριν αρχισω να κανω τις δουλειες,το σπιτι ηταν ετοιμοροπο και επικινδυνο.Να φταστεις ειχε χτιστει πανω σε μπετο που ειχε πεσει πανω σε χωμα και με τα χρονια επαθε καθηζηση και το μπανιο και ενα δωματιο αρχισε να ξεκολλαει.16 χρονια που ηταν επικυνδυνο(παρατημενο) γιατι δεν εγινε κατι?Εγω το μονο που εκανα ηταν,να ριξω το μπανιο που ειχε πλαγιασει και εφευγε στο οικοπεδο του διπλανο,και να το χτισω σε αλλο σημειο.Τεσπα,περιμενω τον μηχανικο να δω τι θα μου πει.

3.Αν δεν εχω βυσμα αλλα καπως το παω δικαστικος,8α το μαθω εκει?

 

Και οχι,δε θελω να ειμαι παρανομος.Aρκει να μην πληρωσω :p

 

πριν 7 ώρες, το μέλος deninho έγραψε:

Γύρισα Αθήνα! Γιούπι!!! (μπας και το πιστέψω)

 

ΥΓ Άντε να μπορέσεις να ηρεμήσεις και να προσαρμοστείς στην κwλοπόλη, όταν έχεις και αποσυνδέσεις κάθε 10 λεπτά. Μπράβο 4νετ. Ούτε ένα μήνα δεν έλειψα (:bleh:), και τα ξανάκανες κακά...

Aθηνα πηγα διακοπες απο θεσσαλονικη.Περασα παρα πολυ ωραια.Πολυ πιθανον γιατι ηταν αρκετα αδεια και ειχα και οχημα με πετρελαιο οποτε γενικα ξοδεψα λιγο.Βεβαια καθημερηνα πηγαινα σαλαμινα και πηγα σε παρα πολυ ομορφα μερη,σαν θαλασσα far better απο χαλκιδικη.Βασικα μονο η διαδρομη περαμα-παλουκια με το καραβι ειναι παρα πολυ χαλαρωτικη και απολαυστικη.

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος artyom έγραψε:

Πριν συνεχισω,να πω την ατακα του πολεοδομου.

Μου λεει,αυτη τη στιγμη λεει στερεις λεφτα απτο κρατος,μη εχοντας αδεια. :p

Απλα λολ :D

 

πριν 1 ώρα, το μέλος artyom έγραψε:

Σχετικα με το 2.Το λεω γιατι,πριν αρχισω να κανω τις δουλειες,το σπιτι ηταν ετοιμοροπο και επικινδυνο.Να φταστεις ειχε χτιστει πανω σε μπετο που ειχε πεσει πανω σε χωμα και με τα χρονια επαθε καθηζηση και το μπανιο και ενα δωματιο αρχισε να ξεκολλαει.16 χρονια που ηταν επικυνδυνο(παρατημενο) γιατι δεν εγινε κατι?Εγω το μονο που εκανα ηταν,να ριξω το μπανιο που ειχε πλαγιασει και εφευγε στο οικοπεδο του διπλανο,και να το χτισω σε αλλο σημειο.Τεσπα,περιμενω τον μηχανικο να δω τι θα μου πει.

Ο λογος των εργασιων δεν εχει σχεση με την υπαρξη αδειας. Χωρις αυτη ειναι "αυθαιρετο".

πριν 1 ώρα, το μέλος artyom έγραψε:

3.Αν δεν εχω βυσμα αλλα καπως το παω δικαστικος,8α το μαθω εκει?

Σοβαρα τωρα? Δεν καταλαβαινω γιατι σε απασχολει τοσο. Τεσπα, κατα πασα πιθανοτητα οχι δε θα κερδισεις τιποτα. Θα χασεις ομως σοβαρα χρηματα και πολυ χρονο.

 

Ελπιζω να βοηθησα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δόξα το θεό που δεν μας έχουν ανακαλύψει παιδάκια ...

με έβαλε ένας φίλος μου σε ένα group για πισια και το τι γίνετε εκει μέσα άστα να πάνε

βλέπεις gtx 1060-1070-1080 να αγοράζονται σαν τις καραμέλες , intel intel και πάλι intel , τους λες για amd γενικά σε κράζουν με το καλημέρα

γνώσεις ίσα ίσα έχουν , λέει ο άλλος δύο gtx 980 + i7 4790k @4,8Ghz δεν καίει το μηχάνημα πάνω από 450 watt (το είδε με μετρητή του εμπορίου) άρα πάρε τροφοδοτικό εσύ που θες για τον 6600k + 1070 όπου θα ξεκινήσεις και τα κλόκια ένα 550watt με 70 ευρώ και θα είσαι καλημένος , για να καταλάβετε τι γίνετε !

 

τάπα και ξαλάφρωσα

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Η κρίση μάλλον δεν έχει χτυπήσει ακόμη τις μικρές ηλικίες, ε; :D

 

Είμαι περίεργος με τι υπολογιστή θα είναι αυτά τα πιτσιρίκια (ότ)αν χρειάζεται να τον αγοράσουν με δικά τους λεφτά... Βέβαια παίζει και απλά να μπουρδολογούν και όλη η κουβέντα τους να είναι άσκηση επί χάρτου.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.