Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Προσωπικά, ας κλείσουν όλα. Όσο ήμουν Ελλάδα, το μόνο που βλέπαμε ήταν "Μουρμούρα", το MotoGP στον πOTEtv, που ήταν συνδρομητικό και μετά NatGEO, History, Discovery, AnimalPlanet. Εν έτη 2016 και παίζουν ακόμα επαναλήψεις 50 ετών, χώρια που παίζουν StandardDEF. Κρίμα μόνο για όσα άξια παιδιά μείνουν χωρίς δουλειά.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Wizard! έγραψε:

@GoMaR σιδεροκέφαλος και όλα να πάνε καλά :)

Και του τα λέγα γω, μη κάνεις αυτά τα ζογκλερικά στο Rocket Leugue...!

 

Πέρα από την πλάκα τι έπαθε; Κάτι σοβαρό ή; Όπως και να χει, περαστικά και σιδεροκέφαλος , σιδερένιος!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, UltraB said:

Και του τα λέγα γω, μη κάνεις αυτά τα ζογκλερικά στο Rocket Leugue...!

 

Πέρα από την πλάκα τι έπαθε; Κάτι σοβαρό ή; Όπως και να χει, περαστικά και σιδεροκέφαλος , σιδερένιος!

Συνήθως το "σιδερένιος" πάει σε ατύχημα, ενώ το "σιδεροκέφαλος" σε αλλαγή καριέρας/νέα δουλειά :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Snips said:

Και εκεί που σερφάρω για κάτι άσχετο, πέφτω στο πρώτο μου σοβαρό κάψιμο.

  Hide contents

1033sm.jpg

 

 

Μου ήρθε η αίσθηση του χειριστηρίου στο χέρι! :unsure:

ΩΩΩΩ το είχα κι εγώ αυτό!! Αλλά σε δρόμου, όχι αστυνομικό (αν θυμάμαι καλά). Το μόνο που έχει επιζήσει από αυτό πρέπει να είναι το πλαστικό που είχε για μηχανή.

Και αυτό είχα.

 

http://www.ebay.com/itm/Joy-Toy-No-215-TIR-3-Trucks-2-cars-Made-in-Greece-NEW-/252520912146?hash=item3acb6b5512:g:Et8AAOSwGotWpUW9

 

Βασικά όλα πρέπει να τα είχα από αυτό. Ακόμα θυμάμαι τι ωραία που έσπαγε η βάση από τα σήματα.

http://www.toymuseum.gr/joytoy1.htm

 

Αναζητήστε Joy-Toy στο ebay.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, UltraB said:

Και του τα λέγα γω, μη κάνεις αυτά τα ζογκλερικά στο Rocket Leugue...!

 

Πέρα από την πλάκα τι έπαθε; Κάτι σοβαρό ή; Όπως και να χει, περαστικά και σιδεροκέφαλος , σιδερένιος!

 

έκανα ανάποδο ψαλιδάκι και χτύπησα.χαχαχαχαχα

 

σε ευχαριστώ πολύ Γιώργο.Δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο μισθολογικά αλλά σιγά σιγά ξεκινάμε.experience μαζεύω :)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

@GoMaR "Ιδιαίτερο μισθολογικά" και "Ελλάδα της κρίσης" δεν πάνε μαζί, δυστυχώς.

Η γυναίκα μου που κάνει εδώ κάτι παρόμοιο με ότι έκανες εσύ παλαιότερα, παίρνει περισσότερα από όσα έπαιρνα εγώ προ κρίσης και δουλεύει από το σπίτι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος konstantinakis έγραψε:

Ας πω κι εγώ μια φορά ότι θέλω. :lol:

Πήρα ποπ κορν και πήγα στο θέμα της Gtx 980 ti.

Το περιεργο ειναι οτι αυτο το θεμα θα περιμενες να ειναι για popcorn ταμαμ :hehe: Και αλλο αρχισε να γινεται για αυτα. Και εχω μια μεγαλη γαβαθα για να δουμε ταινια σε λιγο :p 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τέλειωνε το συμβόλαιο του στούντιο 9 σεπτέμβρη και μου'χαν πει πως κατά 99% θα συνεχίσει επ'αόριστον για όσο θέλω.. κ σήμερα μου λένε ξέρεις δεν.. 10 πρέπει να δώσεις κλειδιά... φακ φακ φακ φακ φάκιτι faq 

άντε να βρεις σπίτι στο uk για κάνα 3μηνο και μέσα σε μια βδομάδα... γκρρρρρρρρρρρρ :rant85:

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.