Jump to content



Recommended Posts

πριν 4 ώρες, το μέλος salde έγραψε:
tragodia-stin-ekali-tovatraxi.com_.jpg
TOVATRAXI.COM

Συγκλονισμένοι είναι οι κάτοικοι των βορείων προαστίων από την είδηση ότι νεαρός κάτοικος της Εκάλης ανακοίνωσε στους γονείς του ότι θέλει να ‘σπουδάσει ψυκτικός’


«Τρώγαμε τα πανκεικς μας χωρίς γλουτένη με γκότζι μπέρι όπως κάθε πρωί, όταν ξαφνικά ο γιος μας Ισίδωρος μας είπε ‘μητέρα, πατέρα, έχω κάτι να σας ανακοινώσω’.» «Mon Dieu, είπα, θα μας πει ότι είναι γκέι ή ΣΥΡΙΖΑ, αλλά τελικώς ήταν κάτι πολύ πολύ χειρότερο.»
 

Μία κυρία μάλιστα δεν γνώριζε καν τη λέξη ‘ψυκτικός’, μέχρι που κάποιος της εξήγησε ότι πρόκειται για αυτούς που επισκευάζουν και συντηρούν κλιματιστικά συστήματα.

«Ω Θέε μου, έχουμε έναν τέτοιον που έρχεται στο σπίτι μας από μια περιοχή που λέγεται Περιστέρι. Μια φορά είχαμε στρίψει κατά λάθος με το Range Rover και είχαμε βρεθεί εκεί. Τα παιδιά μου, ο Αύγουστος-Μιχαήλ και η Ελισάβετ-Νεφέλη χρειάστηκαν μήνες ψυχανάλυσης για να το ξεπεράσουν.»

 

Ταχογράφους - Ταξίμετρα - Ταχύμετρα. ο Τάκης με πτυχίο του μετσόβιου

Όπως και ο προπελάς σε έναν πελάτη μου που τσίμπησε 80 χιλ για 2 άξονες.

Τον σύστησα σε ένα φύλο μου καπετάνιο, λέει του ευραιου ιδιοκτήτη η προπέλα δεν κάνει για το σκάφος .

-Μα είναι επιλογή του κατασκευαστή λέει αυτός χαμογελώντας

-Ε και; Του στέλνει με PDF το μεταπτυχιακό του

Όλο το χειμώνα τον παρακαλούσανε να έρθει και δεν πάτησε το πόδι του. Τους έφτυσε κανονικά

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.