Jump to content



Recommended Posts

3 hours ago, Snips said:

Κακοήθειες. 

Μαγαζί με εσώρουχα δεν έψαξα ποτέ. Εκτός αν διάφορα μαγαζιά ενδυματων, τα θεωρεί ως τέτοια. 

Επίσης ουδέποτε έχω ψάξει για σπίτι για ταξίδια μετά το format αλλά όλο ferries μου πεταει. Σπιτι δεν θέλω ( θέλω αλλά δεν έχω μια), αλλά real estate μου βγάζει.

 

Τώρα αν εννοείτε τα "άλλα" sites, σας πληροφορω ότι δεν μπαίνω ποτέ...

  Hide contents

...από το desktop.

  Hide contents

spacer.png

 

 

 

To ad profile είναι ένα σε όλες τις συσκευές σου.

Αν η άλλη συσκευή έχει android ή γενικά χρησιμοποιούνται google services ( λογκαρισμένος σε google account ) τότε, ότι βλέπεις εκεί από διαφημίσεις θα το δεις και στις λοιπές συσκευές.

Γενικά αυτά τα πράγματα μόνο με private mode. Σε λίγο και τα παιδιά σου θα μάθουν πως δουλεύουν οι στοχευμένες διαφημίσεις και δεν θα πιστέψουν την αθωότητα σου ?

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος l2phile έγραψε:

 

To ad profile είναι ένα σε όλες τις συσκευές σου.

Αν η άλλη συσκευή έχει android ή γενικά χρησιμοποιούνται google services ( λογκαρισμένος σε google account ) τότε, ότι βλέπεις εκεί από διαφημίσεις θα το δεις και στις λοιπές συσκευές.

Γενικά αυτά τα πράγματα μόνο με private mode. Σε λίγο και τα παιδιά σου θα μάθουν πως δουλεύουν οι στοχευμένες διαφημίσεις και δεν θα πιστέψουν την αθωότητα σου ?

 

 

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, acct said:

Η καλύτερη προστασία είναι self-service...

υπάρχει ακόμα καλύτερη λύση αλλά την ξέρουμε μόνο λίγοι :p Εσείς που έχετε την τρίχα του Νίκου Γκάλη ας προσέχατε.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.