Jump to content



Αυτοκίνηση


astrolabos

Recommended Posts

Είπα εγώ απόλυτη ταχύτητα?

Είπα για το πόσο πεθαμένο θα είναι για τα λεφτά που θέλει σε σχέση με κάποια σίγουρα μη πεθαμένα πχ 1.5 200ΗΡ φιεστα με lsd.

 

Το γιαρις? 40 φευγα ? λολ.

Με τα ίδια λεφτα παίρνω το φιεστα κουτιου, νιβα για οφφρουντ, και με τα ρέστα γκαρσονιέρα.

 

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος Thresh86 έγραψε:

Ακόμα δεν βγήκε αλλά τιμολόγησες, δοκίμασες στο δρόμο και έβγαλες και νικητή φιλε συνστριφτη Ραστι

 

Καλορίζικο θα πω, τι να πω :flowers:

 

 

 

 

 

 

 

Μιλάς με γρίφους γέροντα. Τι να δοκιμάσω?

το Ν?  πρωτοποσταρα γι αυτό πριν μήνες, το περιμένω αρκετά. Οταν βγεί και υπάρχει θα δούμε. Αρκεί τα 200 ή όσα άλογα έχει να μην είναι τέτοιας ράτσας όπως αυτά στο χιλάρι της χιουντάι. Και να έχει LSD. 

Το GR?  Εγώ ο φτωχός προλετάριος προτιμώ φιεστα και στο χέρι με τα μισά  παρά credit hell 72 δόσεων. Σορυ νοτ σόρυ, οποιοι τα χουν να το πάρουν.

 

 

image.thumb.png.7edbe873fea02e41c50377d452e1c3d5.png 

 

 

Παράθεση

Στρίβει ο Ράστι;

 

Δεν είμαι φαν της καγκουροαργκό.

Αλλά μου αρέσει η οδήγηση στο χώμα.

Έγινε επεξεργασία από Rusty_Cookie
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, and64 said:

 

Διπλοσύμπλεκτο δεν ειναι αυτο; Εχω οδηγήσει tuscon με το αντιστοιχο 7αρι (ισως να ειναι και το ιδιο) και ήταν πολύ κοντά στη λειτουργία με το dsg, απροβλημάτιστη δλδ στις περισσότερες των περιπτώσεων εκτος απο κατι χαζα οντως που βάζει δευτερα και δεν εννοεί να κατεβάσει την πρώτη ποτέ οπως και κανει και το δικό μου 1st gen dsg.

 

Οσο για aygo και corsa κλπ ιστοριες που αναφέρθηκαν πιο πάνω, αυτά ειναι ουσιαστικά ρομποτιζε χειροκίνητα απλά σε κάκιστη υλοποίηση γι αυτό και ειναι τοσο άχρηστα  :p

 

 

Ναι διπλοσύμπλεκτο, που υποθέτω μεταφράζεται σε διπλό εγκεφαλικό όταν θα πρέπει να αλλάξει από τις άπειρες αχρείαστες  αλλαγές

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 ώρες, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Μιλάς με γρίφους γέροντα. Τι να δοκιμάσω?

το Ν?  πρωτοποσταρα γι αυτό πριν μήνες, το περιμένω αρκετά. Οταν βγεί και υπάρχει θα δούμε. Αρκεί τα 200 ή όσα άλογα έχει να μην είναι τέτοιας ράτσας όπως αυτά στο χιλάρι της χιουντάι.

 

Rusty τι εννοείς με αυτό ?

Link to comment
Share on other sites

Τι να πρωτοσχολιάσεις, αλήθεια...

 

Τον άλλο με το Punto που πάει μαλλιοκούβαρα νομίζοντας πως οδηγάει κανένα JCW GP και μάλιστα σε δρόμο με τόσο κίνηση όπου κατά πάσα πιθανότητα γνωρίζει και βλέπει ότι είναι γεμάτος άτομα απέναντι; Ότι τα παιδιά στο μηχανάκι που δόξα το Θεό είναι καλά, το ένα από τα δύο φαίνεται να μην είχε δεμένο το κράνος του ή να το είχε στο χέρι; Τους θεατές που κάθονται πάνω στο δρόμο δίχως ουδεμία προστασία από την επερχόμενη κυκλοφορία; Δηλαδή ας βάλουμε κάποτε μυαλό σε αυτή τη χώρα ρε παιδιά!

 

Απίστευτη τύχη πάνω στην ατυχία τους. Μόνο αυτό θα πω.

Spoiler

 

 

  • Like 1
  • Agree 1
  • Sad 1
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

1)Αφαιρεση διπλωματος χωρις δικαιωμα επανεκδοσης για το κωλοπαιδι

2) 6μηνη φυλακιση και 5 χρονια εργασια στο ΚΑΤ,να δει, να μαθει, να μην ξεχασει

3)Προσωπικο προστιμο διπλασιο των υλικων ζωμιων που προκαλεσε, μοιρασμενο σε δοσεις σε μια 10ετια. Για να θυμαται καθε μηνα τι μαλακια εκανε. 

4)Σαμαρακια παντου πανω σε ολες τις στροφες σ αυτο το κομματι. Wannabe ραλιστες εξω απο δω.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

250 χρονια, ενα στηθαίο δεν μπορουν να βάλουν σε αυτο το ρημάδι το κομμάτι? Απο τη μια χάσκει ο γκρεμός και απο την άλλη ο κάθε άνιωθος καμμένος...

 

Ας  γίνει μια λωρίδα αυστηρά + μια στενη λεα. Ετσι κι αλλιως οπως είναι ελάχιστοι έχουν την άνεση να στρίβουν παράλληλα στις 2 λωρίδες!

 

 

  • Like 2
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.