Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

πριν 5 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

 

Σε όλο τον κόσμο έγινε meme πριν ένα μήνα αυτό το πράγμα.

 

Ε πόσο νομίζεις ότι χρειάζεται ο γερο@salde για να γράψει ένα από τα σεντόνια του..

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Σε όλο τον κόσμο έγινε meme πριν ένα μήνα αυτό το πράγμα

μέχρι να σφυρίξει λήξη δεν γράφεις αποτέλεσμα.

έλα εδώ Πέτα να δούμε λίγο τις ίνες και τα καλώδια σε κάποιον γνωστό. Υπογείως. όπως προπονήθηκες στους Μόρνους.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

971407_10152092394112028_2098100860_n-1.
THEPRESSPROJECT.GR

Σε ηλικία μόλις 55 ετών πέθανε ξαφνικά ο Ν. Ζαχαριάδης. Σύμφωνα με όσα μετέδωσε η ΕΡΤ, ο...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:
971407_10152092394112028_2098100860_n-1.
THEPRESSPROJECT.GR

Σε ηλικία μόλις 55 ετών πέθανε ξαφνικά ο Ν. Ζαχαριάδης. Σύμφωνα με όσα μετέδωσε η ΕΡΤ, ο...

 

 

WWW.GAZZETTA.GR

Plus: Κοινωνία - Η Ραχήλ Μακρή έκανε μια απαράδεκτη ανάρτηση, μετά τον θάνατο του δημοσιογράφου Νίκου Ζαχαριάδη. 

 

  • Like 2
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

ΗΠΑ: Ανακαλύφθηκε «σούπερ» λευκή μπογιά

 

Παράθεση

Αντανακλά τις ακτίνες του ήλιου σε ποσοστό 98,1% διατηρώντας τις επιφάνειες  δροσερές  - Η εμπορική της αξιοποίηση αναμένεται σε ένα έως δύο χρόνι

α

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, astrolabos said:

 

WWW.GAZZETTA.GR

Plus: Κοινωνία - Η Ραχήλ Μακρή έκανε μια απαράδεκτη ανάρτηση, μετά τον θάνατο του δημοσιογράφου Νίκου Ζαχαριάδη. 

 

 

Ελπίζω να είναι Ράδιο Αρβύλα. Όσο και αν δεν τη συμπαθώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα έγραφε τέτοιο πράγμα

29 minutes ago, ΓιαγκΤ said:

Η μπογιά, που μπορεί να παραχθεί εργοστασιακά όπως οι συμβατικές, αναμένεται να κυκλοφορήσει στην αγορά σε ένα έως δύο χρόνια και, σύμφωνα με τους ερευνητές, δεν θα είναι ακριβότερη.

 

 

Χαχαχα ναι, τσάμπα θα την πουλάνε, για αυτό την πατένταραν...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 ώρες, το μέλος schumifer έγραψε:

Ελπίζω να είναι Ράδιο Αρβύλα. Όσο και αν δεν τη συμπαθώ δεν μπορώ να πιστέψω ότι θα έγραφε τέτοιο πράγμα

πριν 11 ώρες, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

 

Δυστυχώς δεν είναι ράδιο αρβύλα

 

raxil-makri-gyalia-strogyla.jpg?itok=3LX
WWW.IEFIMERIDA.GR

Λίγες ώρες μετά τον αιφνίδιο θάνατο του δημοσιογράφου Νίκου Ζαχαριάδη, σε ηλικία μόλις 55 ετών, η Ραχήλ Μακρή έκανε μια χυδαία ανάρτηση. | ΕΛΛΑΔΑ | iefimerida.gr | Ραχήλ Μακρή, χυδαία...

 

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος salde έγραψε:

Καταλαβαίνω σωστά ότι η Μακρή ισχυρίζεται ότι ήταν ψεύτικο το προφίλ που έγραψε για τον Ζαχαριάδη; Ή κάτι άλλο;

Την εχθρεύονται τη μηλφάρα… σκορπίζει φερομόνες και ζαλίζει τον ανδρικό πληθυσμό . Παίρνανε τζούρες οι άλλοι από το παλτό λες και ήταν από κόκα!

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ΓιαγκΤ said:

Την εχθρεύονται τη μηλφάρα…

λυπήσου με! Μου τα ΄λεγε ένας φίλος μου αυτά. :p Ε΄χε παράδοση όμως: με τραβολόγαγε μια φορά, αντί να πάμε σε κάνα μπαρ ανθρώπινο να πάμε σε «σκυλάδικο». Το «σκυλάδικο» ήταν οι αδερφοί Κατσάμπα! Τον έβριζα 2 ώρες non stop.

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

λυπήσου με! Μου τα ΄λεγε ένας φίλος μου αυτά. :p Ε΄χε παράδοση όμως: με τραβολόγαγε μια φορά, αντί να πάμε σε κάνα μπαρ ανθρώπινο να πάμε σε «σκυλάδικο». Το «σκυλάδικο» ήταν οι αδερφοί Κατσάμπα! Τον έβριζα 2 ώρες non stop.

Ναι καλα, πες μας οτι δεν κέφαρες με τα Κατσαμπάκια.... Ακουσες και το κλασσικό παραπαπαμ....

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

sloan.jpg
WWW.PROTOTHEMA.GR

Κάτοικοι του Λονδίνου έσπευσαν να επωφεληθούν από τον καλό καιρό και να απολαύσουν το γεύμα τους και το ποτό τους στις πλατείες της πόλης

 

....γιαυτο εκανα 3 ωρες να γυρισω σπιτι χθες.

90 λεπτα delay σε μια γεφυρα (dartford), 60 λεπτα στο τουνελ (blackwall). Απλα διαλεγω που θελω να στηθω στην ουρα.

  • Like 2
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

ρίγκιπας Φίλιππος: Τελετή προς τιμήν του στην Κέρκυρα – Την ίδια ώρα με την κηδεία στην Αγγλία.

Παράθεση


Η τελετή έγινε παράλληλα με την κηδεία του στην Αγγλία. Στον ναό του Αγ. Σπυρίδωνα χοροστάτησε ο Μητροπολίτης Κερκύρας, Παξών & Διαποντίων νήσων, Νεκτάριος.

Τις κερκυραϊκές Αρχές εκπροσώπησαν η Δήμαρχος Κεντρικής Κέρκυρας Μ. Υδραίου, ο Πρόεδρος του Δημοτικού Συμβουλίου του Κεντρικού Δήμου Δ. Μεταλληνός και ο Βουλευτής της ΝΔ Στ. Γκίκας.

 

 

968B57F6-A39F-4693-87D4-9E7C50F551A6.jpe

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

astynomia_100926.jpg
WWW.PROTOTHEMA.GR

Τα τραυματισμένα παιδιά μεταφέρθηκαν στο Γενικό Νοσοκομείο Κεφαλληνίας - Δεν διατρέχει κίνδυνο η ζωή τους - Το τροχαίο συνέβη μπροστά στα μάτια δεκάδων αυτοπτών μαρτύρων


Έχει παραγίνει αυτό με την εγκατάλειψη μετά από ατύχημα. Είναι φάμπρικα των τελευταίων 15 ετών περίπου, παλιότερα δεν ήταν τόσο συχνό.

  • Like 1
  • Sad 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 ώρα, το μέλος ΓιαγκΤ έγραψε:

Είμαι περίεργος που μου φαίνονται όλα αυτά καραγκιοζιλίκια;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 ώρες, το μέλος Lakisss έγραψε:

Είμαι περίεργος που μου φαίνονται όλα αυτά καραγκιοζιλίκια;

 

Καθόλου, είναι σπάνιο φαινόμενο τόσο βαθειά δουλικότητα. Μόνο η Ελληνική φυλή διαθέτει τέτοιες μονάδες σμιλευμένες στο DNA από την εποχή των Ρωμαίων

Έγινε επεξεργασία από ΓιαγκΤ
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.