Jump to content



Ειδήσεις απο την Ελλάδα και όλο τον κόσμο v2.0


astrolabos

Recommended Posts

 

Υπαγωγή του επενδυτικού σχεδίου με τον τίτλο «ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σ06» (Κύκλος Επεισοδίων Τηλεοπτικής Σειράς), του Φορέα Επενδυτικού Σχεδίου με την επωνυμία «GREEN PIXEL PRODUCTIONS ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΠΤΙΚΟ-ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ, ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΥ, ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ», στο καθεστώς ενίσχυσης του Δ΄ Κεφαλαίου του ν. 4487/2017 (Α΄116), όπως ισχύει

  • Like 3
  • Agree 1
  • Haha 4
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

Αν λόγω COVID σας έλειψε φέτος η Επίδαυρος ή το Ηρώδειο, σάς έχω είδηση για να αναθαρρήσετε:

 

Το Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης επιχορηγεί τις "Οικογενειακές Ιστορίες" με 1.1 εκ €, για να χορτάσουμε πολιτισμό! ?

https://www.aftodioikisi.gr/oikonomia/i-kyvernisi-epichorigei-me-1-ek-eyro-tis-oikogeneiakes-istories-toy-alpha/

 

Αν υπάρχει μεγαλύτερο trash σε non-reality show, δεν το έχω ανακαλύψει, αλλά δεν πολυβλέπω τηλεόραση.

 

Edit: μουαχαχα! Αφού με πρόλαβε άλλος, ένα άλλο εξωφρενικό, για να μην ξεχνιόμαστε:

Συμβούλιο Επιλογής που συνήλθε νωρίτερα φέτος για μια θέση Επιμελητή Β' σε νοσοκομείο της Αθήνας που είχε προκηρυχθεί το 2016 έκρινε ως εξής:

FAM6dAAXEAArarr?format=jpg&name=medium

 

Ξεχνώ πού είδα την είδηση, αλλά οι εικόνες μαζί με τη διαμαρτυρία είναι από γνωστό συνδικαλιστή ιατρό:

 

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, acct said:

Αν λόγω COVID σας έλειψε φέτος η Επίδαυρος ή το Ηρώδειο, σάς έχω είδηση για να αναθαρρήσετε:

 

Το Υπουργείο Ψηφιακής Διακυβέρνησης επιχορηγεί τις "Οικογενειακές Ιστορίες" με 1.1 εκ €, για να χορτάσουμε πολιτισμό! ?

https://www.aftodioikisi.gr/oikonomia/i-kyvernisi-epichorigei-me-1-ek-eyro-tis-oikogeneiakes-istories-toy-alpha/

 

Αν υπάρχει μεγαλύτερο trash σε non-reality show, δεν το έχω ανακαλύψει, αλλά δεν πολυβλέπω τηλεόραση.

 

Edit: μουαχαχα!

 

λογικά θα βάλουν ιστορίες που θα υμνούν την κυβέρνηση , και ιστορίες που θα καταλήγουν ο Κίτσος πέθανε από κορονοϊο γιατί δεν είχε κάνει το εμβόλιο  κλπ

 

επίσης για το τελευταίο !

κακός που δεν βλέπεις τηλεόραση από εδώ και πέρα

κάθε πρωί θα ανοίγεις και θα βλέπεις ΣΚΑΙ "περιλιπτικά Θα πεθάνουμε όλοι αν δεν κάνουμε ότι λέει το κράτος, ζήτω η ΝΔ , ζήτω τα εμβόλια , θάνατο στους ανεμβολίαστους κλπ"

αν δεν βλέπετε τηλεόραση δεν έχετε κρίση για να γράφετε στο δίπλα θέμα covid 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

λογικά θα βάλουν ιστορίες που θα υμνούν την κυβέρνηση , και ιστορίες που θα καταλήγουν ο Κίτσος πέθανε από κορονοϊο γιατί δεν είχε κάνει το εμβόλιο  κλπ

 

επίσης για το τελευταίο !

κακός που δεν βλέπεις τηλεόραση από εδώ και πέρα

κάθε πρωί θα ανοίγεις και θα βλέπεις ΣΚΑΙ "περιλιπτικά Θα πεθάνουμε όλοι αν δεν κάνουμε ότι λέει το κράτος, ζήτω η ΝΔ , ζήτω τα εμβόλια , θάνατο στους ανεμβολίαστους κλπ"

αν δεν βλέπετε τηλεόραση δεν έχετε κρίση για να γράφετε στο δίπλα θέμα covid 

 

 

  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos

αγοράσαμε καραβαααάάάάάάάάάκια

https://www.newsit.gr/ellada/fregates-Belharra-oi-asylliptes-ikanotites-ton-yperoplon-mesa-apo-tis-aktines-stratiotikon-analyton/3373809/

untitled_3.jpg
WWW.NEWS247.GR

Τρεις γαλλικές φρεγάτες τύπου Belharra περιλαμβάνει η αμυντική συμφωνία της Ελλάδας με τη Γαλλία. Όσα πρέπει να γνωρίζετε. Πώς ενισχύουν τη χώρα μας στο Αιγαίο.

 

για τα τανκς τίποτα για το πότε θα πάρουμε καινούργια ;

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Rusty_Cookie said:

 

Σκέψου τώρα, απ τις ισχυρότερες οικονομίες του κόσμου με βαριά βιομηχανία κλπ, τον πίνει στυγνά.

Και έχεις εδώ τους απροσκύνητους, στην μπανανία των βαλκανίων, να σου λένε πως θα σηκώσουνε κεφάλι εκτός ευρωζώνης.

 

Αφεντικό σηκώνουμε κεφάλι εντός ευρωζώνης?

Επίσης εμείς νομίζω να βγούμε από το γιουροζόουν θέλαμε, όχι από την Ε.Ε. (λανθασμένα, γιατί εγώ θα ήθελα να σκίσουμε το ... μνημόνιο για το φόρο CO2 και υποθέτω θα έπρεπε να βγούμε πρώτα!).

 

Απροσκύνητος εκ Μέρυλαντ!

ps είχαμε κι εδώ ελλείψεις δεν κάναμε έτσι, εκεί σκούζουν γιατί δεν είχαν ΠΑΣΟΚ και κλαδικές απεργίες οδηγών βυτιοφόρων δημοσίας χρήσης :p 

ps2 θέλω αυτές τις μεγάλες απεργίες της ΔΕΗ τέλος 80/αρχές 90 που διάβαζα 1 μήνα με κερί να δω πώς θα την παλέψουν τα τέζλα :hehe: 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

901e9f9e48d54996b9d79f47dee9aa4d.jpg
WWW.CAPITAL.GR

Αυτό τόνισε ο πρόεδρος της Επιτροπής Εξωτερικών Σχέσεων της Γερουσίας κατά τη διάρκεια της ακροαματικής...

Παντού κερδάμε....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, astrolabos said:

 

Υπαγωγή του επενδυτικού σχεδίου με τον τίτλο «ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σ06» (Κύκλος Επεισοδίων Τηλεοπτικής Σειράς), του Φορέα Επενδυτικού Σχεδίου με την επωνυμία «GREEN PIXEL PRODUCTIONS ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΜΠΟΡΙΑΣ ΟΠΤΙΚΟ-ΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΥΛΙΚΟΥ, ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟΥ, ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΥΝΑΦΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ», στο καθεστώς ενίσχυσης του Δ΄ Κεφαλαίου του ν. 4487/2017 (Α΄116), όπως ισχύει

 

μεεεεεεεεεχ δεν ξέρω. απο το ίδιο κονδύλι δεν είναι που επιδοτούμε hollywood/netflix ; είναι κακό που κατέθεσαν χαρτιά για επιδότηση; ή μήπως είναι καλύτερα να δίνουμε λεφτά στις ξένες εταιρείες αντί των εσωτερικών; Ίσως κάνω λάθος αλλά μου φαίνεται η ιστορία με την επιδότητη των "οικογενειακές ιστορίες" είναι λίγο clickbait-y

Link to comment
Share on other sites

viasmos_2_0.jpg?itok=vTLzKDza
WWW.KOUTIPANDORAS.GR

Τον απόλυτο εφιάλτη από την ίδια τους την μητέρα έζησαν δύο αδερφές στη Θεσσαλονίκη

 

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

https://www.newsit.gr/topikes-eidhseis/thessaloniki-fasistiki-epithesi-se-afisokollites-tis-kne-me-alysides-kai-styliaria-aytopsia-sto-simeio/3376942/

 

Εφαρμόστε την νομοθεσία της παράνομης αφισοκόλλησης από ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ και ΠΑΝΤΟΥ.

problem solved.  

 

Κανένα δεξιό τραγί δεν θα ξαναεπιτεθεί ποτέ σε κανέναν αριστερό ουρακοτάγκο και το αντίστροφο. Τουλάχιστον όχι για την πρόθεση του να εκφράσει παράνομα τις "πεποιθήσεις" του.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

tsoxatzopoulos_it_2605378.jpg?itok=6w4QP
WWW.PENTAPOSTAGMA.GR

Το μνημόσυνο του Άκη Τσοχατζόπουλου έγινε στις 11:30 το πρωί της Κυριακής, στο Α’ Νεκροταφείο, σε στενό οικογενειακό κύκλο

 

0-02-05-3e559e6425d93671a172de37da079af228df892c0e53e461654d5b8fb200c1e7_2e544c821516f1d8.thumb.jpg.dad8e4f7d1afed82a0d431acfedef177.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.