Jump to content



[Greek Gatherings 17-01-2016] Lotus 2-11 vs KTM XBow at Silverstone


akis_z80

Recommended Posts

Ένα μικρό mod που έφτιαξα στα γρήγορα για την 2-11, που αλλάζει την εμφάνιση του πίνακα οργάνων της.

 

Preview:

post-44171-0-58826800-1453042017_thumb.p

 

File:

cockpit_HR2.rar

 

Οδηγίες:

Αποσυμπιέζετε το αρχείο και βάζετε το cockpit_HR2.dds στο φάκελο του κάθε skin.

πχ. G:\SteamLibrary\steamapps\common\assettocorsa\content\cars\lotus_2_eleven\skins\red\

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εγω τελικα προλαβα :p

Iσα για τη συμμετοχη....

Μπραβο σε ολους και συγχαρητηρια στον Κωστα που εκοψε το σερι του Θοδωρα.... :T::p

Βαλτε κανα replay να δουμε τι παιχτηκε εκει μπροστα γιατι εμεις πισω κοιμηθηκαμε....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο παιδες. Ειστε αλλου!!!

 

wolves ωραιο αγωνα. Δεν εκανες λαθη.

 

Οταν μου βγηκε η μπλε σημαια παραλιγο να χαλασω τον αγωνα του 1ου!!!!

Με επιασε 4πλο φτερνισμα με συνεπεια να το χασω και εμεινα πανω στην αγωνιστικη γραμη!!Ευτυχως ολα καλα.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Από τα πιο ωραία races της σεζόν!

Είχαμε πολύ δυνατές μάχες στον αγώνα, οδήγηση στο 100% από το 1ο μέχρι το τελευταίο lap.

Πρώτη φορά χαίρομαι τόσο πολύ που με περνάνε (ήταν γαμάτη προσπέραση)! Ιάσωνα περιμένω video :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ένα συγγνώμη στον Κυριάκο @kyr...

 

Είχα το νου μου δεξιά στον Άρη που μου ήρθε κοντά και δεν πήρα χαμπάρι τί γίνεται μπροστά μου.

Φυσικά σταμάτησα και τον περίμενα.

 

Μετά είχα μια δυνατή μάχη με Παναγιώτη και Κυριάκο αλλά ο τελευταίος έκανε πάλι κάτι κουλά λόγω ping (μπρος-πίσω) κ είπα να μην ρισκάρω σε κανά 2 σημεία που είχα την ευκαιρία για προσπέρασμα.

Κυριάκο το ping σου έπαιζε από 120 μέχρι 220. 

 

Γενικά ο αγώνας χωρίστηκε σε 2 group που έκαναν μάχες.  Ένα group των 2:18:500 κ ένα στο 2:20:500 .

 

Συγχαρητήρια στο ποντιουμ και στον Κώστα για την απόδοσή του.

 

Υ.Γ. Ανακάλυψα γιατί δεν είχα σύννεφα. Για κάποιο λόγο ο φάκελος Assetto Corsa στο documents είχε γίνει read only. Τον έσβησα και έστρωσε.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Κωστα.Φοβερος.Γενικα ηταν πολυ δυνατος αγωνας.Φοβερες προσπερασεις , φοβερες μαχες.Φοβερο κυνηγητο.Παντα τετοια !
Ακη , θα ανεβασω λογικα βιντεο.Αλλα δε ξερω ποσα λαπς :p

Link to comment
Share on other sites

Ένα συγγνώμη στον Κυριάκο @kyr...

 

Είχα το νου μου δεξιά στον Άρη που μου ήρθε κοντά και δεν πήρα χαμπάρι τί γίνεται μπροστά μου.

Φυσικά σταμάτησα και τον περίμενα.

 

Μετά είχα μια δυνατή μάχη με Παναγιώτη και Κυριάκο αλλά ο τελευταίος έκανε πάλι κάτι κουλά λόγω ping (μπρος-πίσω) κ είπα να μην ρισκάρω σε κανά 2 σημεία που είχα την ευκαιρία για προσπέρασμα.

Κυριάκο το ping σου έπαιζε από 120 μέχρι 220. 

 

Γενικά ο αγώνας χωρίστηκε σε 2 group που έκαναν μάχες.  Ένα group των 2:18:500 κ ένα στο 2:20:500 .

 

Συγχαρητήρια στο ποντιουμ και στον Κώστα για την απόδοσή του.

 

Υ.Γ. Ανακάλυψα γιατί δεν είχα σύννεφα. Για κάποιο λόγο ο φάκελος Assetto Corsa στο documents είχε γίνει read only. Τον έσβησα και έστρωσε.

επιτηδες το εκανες! ξεκαθαρο ειδα και το replay σου σχεδον ολο

1)δεν υπαρχει ιχος λακγ(ανακριβεια)

2)στο  τρακαρισμα ηρθες και επεσες πανω μου χωρις λογο ουτε ο ποιο ασχετος νουμπας να ησουν(αντι να πατησεις φρενο και να στριψεις εσωτερικα οσο μπορουσες,εσυ το αφησες να πεσει πανω μου) ηξερες οτι σε αυτο τον αγωνα δεν ειχες τυχη 2sec σου ριχνα ,πιστευω οτι εξαρχης το ειχες στο μυαλο σου

3)δεν υπηρχε καμια κοντρα μονο οταν εχανε το βηματισμο του ο παναγιωτης εκανε καθυστερηση ερχοσουν και κολλαγες απο πισω μου,δεν μπορουσα να κανω προσπεραση σε σαντουιτς(στην συνεχεια κοιτουσες απο μακρια)

4)ο δε παναγιωτης εκανε μια προσπεραση που αν δεν παταγα φρενο θα ηταν σιγουρη στουκα στο τσακ το προλαβα,καθυστερουσα με τον uhu να βρω καταληλο σημειο να περασω ως οφειλα ηρεθε ο παναγιωτης η κοπανημα η προσπεραση

 

υπηρχε η προθεση  σε αυτον τον αγωνα τουλαχιστον απο μερος σου,κριμα γιατι εγω χαιρομαι οταν πηγενεις καλα σε αγωνα δεν κοιταω να στον χαλασω

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Και ετσι ξεκινησε ο τσακωμος....Cool! Ασχημη επιθεση Κυριακο.
btw,
Αυτο που συνεβει στον Δημητρη , μου εχει συμβει να κοιταζω δεξια αριστερα αν χωραω και να μη δω μπροστα μου. Ενταξει σε μπουγιο ειμαι πιο προσεκτικος..Αλλα μυαλο ειναι.Κουραζεται.Μια φορα σε μια μαχη με τον Θοδωρη , επεσα σε ενα σταματημενο αμαξι (στο grid)με 200 χιλιομετρα πανω του γιατι απλα ΔΕ το ειδα.Ηταν στη μεση του δρομου και εγω κοιτουσα καθρεφτη :hehe:
Περα απο την πλακα ,

Τωρα, να θελεις σκοπιμα να χαλασεις τον αγωνα του αλλουνου , οταν ξερεις οτι θα χαλασει και ο δικος σου , ειναι ΠΟΛΥ ακραιο.Και ποσο μαλλον μεταξυ μας!!
Και εκτος αυτου , ζητησε συγνωμη και στο τημσπηκ και γραπτως!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

γενικα υπαρχει αντιπαθεια...δεν μπορει εγω ο "κακος"του φορουμ να φανομαι γρηγορος η οτι εχω δικιο σε κατι(δεν το λεω για σενα βεβαια),αλλα για καποιους ετσι ειναι

ο ακης εκριβε τις βαθμολογιες μεχρι να ερθει βολικα εκει που ηθελε τουλαχιστον,αυτες που ηθελε τις θυμοταν και αυτες που δεν ηθελε τις ξεχνουσε

σε αυτο το combo επερνε χερακι χερακι τον παναγιωτη να του μαθει την πιστα, μεχρι και το qualifaing χερακι χερακι τον πηγε(δικαιωμα του)..........

 

ο αλλος ηταν σε αποστολη σημερα...

 

 

σχεδον σε καθε combo  καποιος με κοπαναει,νομιζω οτι μπορω να καταλαβω ποτε ειναι εσκεμενο και ποτε οχι

 

ξερω οτι πολλοι μην πω ολοι θα παρετε το μερος του/ους.Ετσι κι αλλιως γι αλλη μια φορα "κακος"θα ειμαι δεν τρεχει και τιποτα

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

επιτηδες το εκανες! ξεκαθαρο ειδα και το replay σου σχεδον ολο

1)δεν υπαρχει ιχος λακγ(ανακριβεια)

2)στο  τρακαρισμα ηρθες και επεσες πανω μου χωρις λογο ουτε ο ποιο ασχετος νουμπας να ησουν(αντι να πατησεις φρενο και να στριψεις εσωτερικα οσο μπορουσες,εσυ το αφησες να πεσει πανω μου) ηξερες οτι σε αυτο τον αγωνα δεν ειχες τυχη 2sec σου ριχνα ,πιστευω οτι εξαρχης το ειχες στο μυαλο σου

3)δεν υπηρχε καμια κοντρα μονο οταν εχανε το βηματισμο του ο παναγιωτης εκανε καθυστερηση ερχοσουν και κολλαγες απο πισω μου,δεν μπορουσα να κανω προσπεραση σε σαντουιτς(στην συνεχεια κοιτουσες απο μακρια)

4)ο δε παναγιωτης εκανε μια προσπεραση που αν δεν παταγα φρενο θα ηταν σιγουρη στουκα στο τσακ το προλαβα,καθυστερουσα με τον uhu να βρω καταληλο σημειο να περασω ως οφειλα ηρεθε ο παναγιωτης η κοπανημα η προσπεραση

 

υπηρχε η προθεση  σε αυτον τον αγωνα τουλαχιστον απο μερος σου,κριμα γιατι εγω χαιρομαι οταν πηγενεις καλα σε αγωνα δεν κοιταω να στον χαλασω

 

1. Lag στο τρακάρισμα δεν υπήρχε. Διακύμανση παρατήρησα κάπου στον 10ο γύρο? Αν θυμάμαι καλά.

2. Ναι έπεσα πάνω σου σαν noobas. Το παραδέχομαι. Την πάτησα. Αφοσιώθηκα στον Άρη στα δεξιά μου και δεν συνειδητοποίησα ότι είχαμε φτάσει κιόλας για τα φρένα. Προσπάθησα να σε αποφύγω αλλά μάταια. Αν δεις το replay θα δεις ότι μπλοκάρω τους τροχούς να σε αποφύγω.

Μετά σου έγραψα στο chat συγγνώμη και σε περίμενα αναγνωρίζοντας το λάθος μου.

Συγγνώμη σου έγραψα και μετά τον αγώνα. Τί άλλο να έκανα?

3. Δεν καταλαβαίνω τί μου προσάπτεις. Στην μάχη σου με τον Παναγιώτη, σας έφτασα, είδα ότι μπορούσα να περάσω αλλά εκείνη την περίοδο το ping σου κοκκίνησε ( πήγε 220) κ έκανες κάτι μπρος πίσω. Είπα καλύτερα να μη ξανα γίνει κάτι και το άφησα.

 

Να ξέρεις ότι με προσβάλλει να με κατηγορείς για δόλο. :huh:

Αν ήσουν στο teamspeak θα με άκουγες που σε επαινούσα στους άλλους για τους χρόνους σου. 

Για αυτό λέμε να είμαστε στο teamspeak. Οι παρεξηγήσεις λύνονται άμεσα.

 

Λοιπόν επειδή δεν θέλω να δηλητηριάσω το κλίμα (πάλι) το σταματώ εδώ , ελπίζω να σκεφτείς ψύχραιμα , να ζητήσεις συγγνώμη και θα χαρώ να ξανα έχουμε μάχη μιας κ βλέπω ότι είμαστε πάντα κοντά σε χρόνους.

 

Υ.Γ.1 το video δεν φαίνεται.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τα κρούσματα εναντίον του Κυριάκου είναι πολλά. Πρώτα από δόλο δεν του έβαλα τους βαθμούς που κέρδισε με τον ιδρώτα του και τώρα έρχεσαι εσύ Δημήτρη να τον αποτελειώσεις.

Ήσουν σε αποστολή χθες (το μυρίστηκε η γάτα). Πόσο να αντέξει ο άνθρωπος; Και η υπομονή έχει τα όριά της :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.