Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Καθε φορα που βγαινω απο τον browser και ξαναμπαινω, μαζι με τις υπολοιπες ειδοποιησεις , μου ερχεται καθε φορα και η ιδια που εγινε πριν ποση ωρα στο "οι αγορες μας". Συνεχεια ομως :p Ενταξει την εμπεδωσα :hehe: 

Ειναι καποιο issue με εμενα ή με το thread?

 

btw εχω κανει καθαρισμο cache προχτες. και ctrl+f5 και f16.

 In fact τωρα που γραφω  μου ηρθε ΞΑΝΑ ειδοποιηση για του @Nameless1 To post. :p 

Over and over and over

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Nameless1 said:

όχι ρε παιδιά ban δεν έκανα τίποτα! :p:D 

 

και μένα μου βγαίνουν διάφορες ειδοποιήσεις που τις έχω checkarei 2-3 φορές αλλά όχι κάποιου συγκεκριμένου χρήστη :p 

Αστα αυτα, εχεις βαλει autobot or something... Look at this

 

Capture.thumb.JPG.e685271152013d589ad36c

 

Μηπως αυτοι οι διακοπτες του keyboard εκαναν trigger τιποτα αλλο; :hehe: 

 

Εδιτ του panoc απλα εξαφανιστηκαν :p 

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
Link to comment
Share on other sites

@jpavly πολυ πολυ καλύτερα με chrome.Έχει τα θέματακια του βέβαια αλλα καμμιά σχέση με ππριν.

βέβαια στη παλιά έκδοση, έμπαινα με τον default, χωρίς κανένα πρόβλημα , οπότε είναι θέμα έκδοσης σίγουρα.

πάντως τώρα είναι λειτουργικό

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες ειδήσεις τις βλέπω κλειδωμένες για σχόλια. Τυχαία, όλες ήταν από τον  @X-kyramas και υπέθεσα ότι το έκανε επίτηδες ή κάποια προεπιλογή ήταν διαλεγμένη. Βλέπω όμως πχ σε αυτή την είδηση:

να έχουν ανέβει 7 σχόλια, αλλά

"  This is now closed for further comments "

Σε άλλες  ειδήσεις μπορώ να σχολιάσω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.