Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Ερώτηξη (δεν ειναι bug μαλλον). 

Οταν πρωτομπηκα στο Site ειχα δει πανω αριστερα κατι που μου αρεσε ιδιαιτερως. Το ποιοι ειναι online now.  Αφαιρέθηκε ή απλα εγω δε το βλέπω;

Link to comment
Share on other sites

Τον μετρητή λες ή το να πατήσεις και να σου δείξει τους online χρήστες;

 

Αν το πρώτο υπομονή. Οπως και μολις σήμερα εμφανίστηκε ο μετρητής προφίλ και χθες ο αριθμός των posts σας κάτω απο τα άβαταρ

Link to comment
Share on other sites

Εννοω αυτο που ελεγε ποιοι ειναι ονλαιν , το πατουσα, και ειχε μια λιστα με τους online χρηστες (και αναφερε και τους Guests) . Υπηρχε την πρωτη μερα λειτουργιας  σιγουρα, τωρα προσεξα οτι δεν υπαρχει πλεον.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε στο tab Περισσότερα :)

edit: Ακυρο το βλέπω εγώ σαν Admin :@

edit2: Δημιουργεί παραπάνω Load από ότι ενημερώθηκα και για να φορτσάρει ο σερβερ με το rebuild το έχουμε κλείσει

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@UltraB ΔΕΝ είναι το ίδιο πράγμα! Το 1 είναι like για το πόστ σου και το άλλο comment στο thread, στο οποίο έχεις επιλέξει να κάνεις follow! 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εχω θέμα.Είμαι από κινητό ανδροιδ με browser default (note 2)

Ενώ εδώ μου δουλεύει κανονικά το Swype (έτσι γράφω) , όποτε παω να το κάνω σε quote message, δε με αφήνει.με το που ξεκινάω το Swype , δε γράφει την λέξη.Επίσης πολλές φορες Αφού γράφω manually , όταν πάω να σβήσω μια λέξη ( συνήθως τελευταία) δε την σβήνει , ενώ τις ενδιάμεσες Ναι

 

Δεν έχω δοκιμάσει με άλλο πρόγραμμα

 

ερώτηση.η κουκίδα Αριστερά δε θα έπρεπε να σε πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο;; 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος DJD έγραψε:

Το mobile theme το είδες; Τα σπάει. :p

 

Κάποια στιγμή θα το φτιάξουμε και το ταπα.

 

Nαι το ειδα!

 

Αλλα παλιος γαιδαρος, καινουργια περπατισια, δεν γινεται.. :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.