Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Μπορω να εχω instant notifications με το mobile theme οπως εχω στο ταπατοκ; Δε νομιζω :p 

Ενας βασικος λογος ειναι. Οπως και η ταξινομιση των θεματων που εχω απαντησει , ειναι πολυ βολικη. Φανταζομαι γι'αυτο θελουμε το ταπα :p 

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος tommybertsen έγραψε:

Μπορω να εχω instant notifications με το mobile theme οπως εχω στο ταπατοκ; Δε νομιζω :p 

Ενας βασικος λογος ειναι. Οπως και η ταξινομιση των θεματων που εχω απαντησει , ειναι πολυ βολικη. Φανταζομαι γι'αυτο θελουμε το ταπα :p 

 

Μπορείς να έχεις μέσω mail instant notifications και για την ταξινόμηση πλέον μπορείς να προσαρμόσεις ένα προφίλ τις "ροές" και να παίρνεις τα αποτελέσματα που θέλεις  :)

Link to comment
Share on other sites

Ξερω οτι γινεται αυτο που λες, οπως εχω τα email ενεργα για τα pm, προϋποθετει και ενεργους συγχρονισμους στο κινητο (τους εχω). Αλλα χανεται η μπαλα , γιατι σε καθε θεμα που απαντω, γραφομαι κιολας (ετσι επιθυμω δηλαδη :)

Σα τα instant notifications, δεν ειναι, ουτε σα την ευκολια του tapatalk! 

Αν δεν ειναι εφικτο να ενεργοποιηθει αργοτερα, i'll deal with it :p 

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στο ΠΟΘ (http://www.thelab.gr/topic/139793-πείτε-ότι-θέλετε-v50/?page=403#comment-2490137

Πάω στο μενού, mouse over στο "Ροή", πατάω "Οι ροές μου" και δεν κάνει τίποτα. Αυτό μόνο όταν είμαι στο Off Topic (σε όσα θέματα δοκίμασα)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Same here. Επισης στο ποθ δε λειτουργει η παραθεση και ειναι εξαφανισμενη και η πολλαπλη παραθεση. Δε ξερω αν ειναι σε ολο το off topic

Έγινε επεξεργασία από tommybertsen
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν εδώ ( Manage Followed Content - TheLab.gr  ) γίνεται να εμφανίζει πρώτα τα αδιάβαστα και μετά τα υπόλοιπα και όχι με "τυχαία" σειρά όπως γίνεται τωρα καθώς και προσθήκη κουμπιού για μετάβαση στο τελευταίο ποστ καλά θα ήταν :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν το έχει επισημάνει κανείς για το mobile theme, αλλα η διαφήμιση κανει αυτο:

 

Screenshot_2016-02-19-20-06-57.thumb.png

 

Οπότε όταν θες να ανοιξεις το menu το ανοίγει τερμα δεξια,  εκτος οθόνης 

 

Screenshot_2016-02-19-20-09-51.thumb.png

 

Έγινε επεξεργασία από woe2011
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εγώ εχω μάθει διαφορετικά...θα ήθελα στα αδιάβαστα να εβλεπα όλα τα θέματα που έχουν νέα μηνύματα κατηγοριοποιημένα (ασχέτως αν έχω ποστάρει ή αν τα παρακολουθώ) καθώς και πόσα νέα μηνύματα αδιάβαστα έχει κάθε thread (όπως παλιά΄) ώστε αν είναι πολλά και έχω λίγο χρόνο να μην το ανοίγω και σημειώνεται ως διαβασμένο...είναι πρόβλημα της πλατφόρμας αλλή η περιήγησή μου στον λαμπη στηριζόταν εκει και εχασα αυτή την λειτουργικότητα...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 ώρες, το μέλος hayabusa έγραψε:

Αν εδώ ( Manage Followed Content - TheLab.gr  ) γίνεται να εμφανίζει πρώτα τα αδιάβαστα και μετά τα υπόλοιπα και όχι με "τυχαία" σειρά όπως γίνεται τωρα καθώς και προσθήκη κουμπιού για μετάβαση στο τελευταίο ποστ καλά θα ήταν :)

 

όντως, αυτό το /?do=getNewComment σε κουμπάκι στην αρχή του κάθε ποστ κ το σορτάρισμα, μου λείπουν.. ♥

 

Υπομονή παιδιάααα :)

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Δεν με αφήνει να δημοσιεύσω στι θέμα με τις ταινίες και σε αυτό με τις Προσφορές παιχνιδιών. Με άφησε να δημοσιεύσω εδώ προφανώς και σε κάποιο θέμα στην ενότητα δοκιμών. Πρέπει να κάνω κάτι άλλο για να ποστάρω ή είναι μαμούνι!! Έκανα εκκαθάρηση coockies και cashe!! Όλα αυτά με chrome 64bit έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.