Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Το ελαχιστο μεγεθος καθε ποστ οριζεται απο το μεγεθος (υψος) του border του χρηστη.

 

Σαν προταση στο τελος...

Ισως εαν μικρυνει η γραμματοσειρα μονο σε αυτο το border θα μειωθει και το υψος.

Κατα την αποψη μου, τωρα που η εικονα του avatar εγινε στρογγυλη (προσωπικα δεν μου αρεσει) το border δειχνει δυσαναλογο.

 

 

Έγινε επεξεργασία από atiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλό κουράγιο, παίδες!!!

Κάτι που έχει να κάνει με την εμφάνιση:αυτό το άσπρο χτυπάει πολύ. Αν το σκουραίνατε λίγο, προς το γκρι, ή κάτι άλλο. Δεν ξέρω. Πάντως χτυπάει!

Έγινε επεξεργασία από serpico75
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος karmen1983 έγραψε:

επίσης λίγο υπομονή με τις παρατηρήσεις περι χρωμάτων και διαστάσεων να τελειώσει το νέο theme :)

 

Δεν ειχε αναφερθει οτι το παρον theme δεν ειναι το τελικο, ετσι αγνοηστε τις παρατηρησεις μου. - μεχρι το τελικο.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Ναι έχεις δίκιο. Βασικά λόγω τρεχάματος θεωρούμε απο τη μεριά μας κάποια πράγματα αυτονόητα που δεν ειναι... Οπότε υπομονή και με το Site αλλά και με εμας :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, deninho said:

 

Στο μενού πάνω: Activity - > My Activity Streams -> Content I follow

 

 

Nαι, το έχω δει αυτό. Απλά μου βγάζει όλα τα ποστ από κάθε θέμα σε timeline. Δεν γίνεται να δείχνει μονο τα threads με κάποιο τρόπο είτε είναι διαβασμενα είτε όχι ;

Link to comment
Share on other sites

@hayabusa

 

Αυτό το λινκ μου βγάζει εμένα, όσα ακολουθώ εγώ. Το κακό είναι ότι ενώ πριν μου δούλευε, στη νέα έκδοση, ενώ δείχνει ότι υπάρχουν νέα μηνύματα, δεν έχει κάποιο λινκ στο πλάι ώστε να σε πηγαίνει στο πρώτο μη διαβασμένο... 

 

π.χ. 

jmAVa5y.png

 

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πάντως, δεν ξέρω εάν είναι επειδή το φτιάχνετε ακόμη, αλλά, εάν δεν είναι αυτό, και μείνει έτσι, μου φαίνεται αρκετά βαρύ. LinusTech Tips μού θυμίζει, και Notebook Review. Ειδικά το τελευταίο, για να σε αλλάξει post ή σελίδα, πίνεις και κάναν καφέ. lol

Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος serpico75 έγραψε:

Πάντως, δεν ξέρω εάν είναι επειδή το φτιάχνετε ακόμη, αλλά, εάν δεν είναι αυτό, και μείνει έτσι, μου φαίνεται αρκετά βαρύ. LinusTech Tips μού θυμίζει, και Notebook Review. Ειδικά το τελευταίο, για να σε αλλάξει post ή σελίδα, πίνεις και κάναν καφέ. lol

Τρέχουν πάρα πολλά tasks από πίσω που κάνουν rebuild, recalculate κτλ. Μέχρι να τελειώσουν θα υπάρχει η καθυστέρηση. Ευελπιστώ μετά το σ/κ να έχουν τελειώσει όλα.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πετρο τι εννοεις? Τον κωδικο προσβασης δε σε αφηνει να βαλεις? Απο κινητο ειμαι και εγω και εκανα log out και log in και ολα ειναι κομπλέ 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.