Jump to content



TheLab.gr V4 bugs


jpavly

Recommended Posts

Ο υπολογιστης εμπαινε κανονικα με τον παλιο μου κωδικο τον οποιο ειχε κρατησει το chrome . Οταν εβαλα τον ιδιο και στο κινητο , ειπε πως ηταν λαθος .... κοιταξα τους αποθηκευμενους κωδικους και επιβεβαιωσα πως εβαζα τον σωστο  . Κανοντας log out απο τον υπλογιστη και βαζοντας τον ιδιο , μου εβγαλε παλι σφαλμα . 

Εφτιαξα νεο κωδικο και πλεον μπαινω και απο κινητο ....... μου κανει εντυπωση ομως πως μπορουσε πριν να παραμενει συνδεμενος ο λογαριασμος μου με υποθετηκα λαθος κωδικο 

 

 

Τελος , αμα παω να απαντησω σε ΑΥΤΟ το θεμα δεν μου επιτρεπει να πληκτρολογισω - πρεπει να παω μια σελιδα πισω για να δουλεψει . Ενω σε αλλα θεματα μπορω να γραψω κανονικα 

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!

 

Για ρο θεμα του κωδικου δε παει το μυαλο μου. Αν καποιος αλλος εχει αντιμετωπισει ιδιο προβλημα παρακαλω να το πει να δουμε τι και πως.

 

Γοα το θεμα οτι δε μπορείς να απαντησεις στο θεμα το ξερω. Το ιδιο συμβαινει σε μερικα θεματα ακομα. Λιγο υπομονη και θα το βρουμε τι κολλαει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο editor είναι από μόνος του preview. Με το που εισάγεις εικόνα στην εμφανίζει και δε χρειάζεσαι κάποιο preview για να δεις.

Επίσης μόλις γράψεις αρκετά και φτάσεις κάτω, μεγαλώνει από μόνος του για να συνεχίσεις χωρίς να χρειάζεται εσύ να κάνεις resize όπως παλιά.

ΥΓ επίσης οι φωτογραφίες εισάγονται με drag and drop και γενικά θα δουμε και άλλα στη πορεία :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι bug, αλλά παράκληση.

Μπορούμε να φιλτράρουμε κάποια forums στο Activity? (ανά χρήστη, όχι για όλους φυσικά)

Καλώς ή κακώς, κάποια μονοπωλούν το περιεχόμενο (πχ Asseto Corsa) και δεν τους ενδιαφέρουν όλους.

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Στο search βγάζει αποτελέσματα με βάση την σχετικότητα. Αν θέλεις να δεις νεώτερα και πας να αλλάξεις την επιλογή το λαμβάνει ως νέο search οπότε σου πετάει στην μούρη ειδοποίηση ότι θα πρέπει να περιμένεις πρώτα 10-15 δευτερόλεπτα πριν πραγματοποιήσεις νέα αναζήτηση. Σπαστικότατο.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, X-kyramas said:

Να υποθέσω ότι αυτά τα παντρέματα στα ονόματα τα έχετε δει έτσι ? :)

 

 

Screenshot.png

Τα εχω αναφερει πιο πανω αυτα και εγω! They're working on it :)  (επισης τα emoticons , αλλα φανταζομαι θα στρωσουν μετα το rebuild)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος dellman έγραψε:

@Wizard! κάνε custom activity και πέτα έξω το gaming

Δε θέλω να πετάξω έξω το gaming, αλλά πως το κάνεις αυτό; Πήγα στο custom και δεν κατάλαβα, εκτός αν το κάνεις με keywords.

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα. Στο παρακατω θεμα δε μπορω να γραψω, ουτε μεσω υπολογιστη με windows 10 ουτε μεσω απο κινητου με android kit kat. Και στις δυο περιπτωσεις, κλικαροντας την περιοχη "Απαντηστε στο θεμα" και Παραθεση σε καποιο ποστ δεν υπαρχει αποκριση. Ευχαριστω.

 

 

Έγινε επεξεργασία από XMorsX
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, XMorsX said:

Kαλησπερα. Στο παρακατω θεμα δε μπορω να γραψω, ουτε μεσω υπολογιστη με windows 10 ουτε μεσω απο κινητου με android kit kat. Και στις δυο περιπτωσεις, κλικαροντας την περιοχη "Απαντηστε στο θεμα" και Παραθεση σε καποιο ποστ δεν υπαρχει αποκριση. Ευχαριστω.

 

Δοκίμασες για την ώρα να πας σε προηγούμενη σελίδα πριν απαντήσεις; Το έχουμε αναφέρει 1-2 φορές παραπάνω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος acct έγραψε:

 

Δοκίμασες για την ώρα να πας σε προηγούμενη σελίδα πριν απαντήσεις; Το έχουμε αναφέρει 1-2 φορές παραπάνω.

 

Ναι ε? Το φανταστικα οτι δε θα ειμαι ο πρωτος... Το θεμα εχει μια μονο σελιδα προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

Στο ΠΟΘ δεν μπορώ να γράψω απάντηση ούτε τερμα κάτω στη σελίδα, ούτε πατώντας απάντηση.

Πήγα σε προηγούμενη σελίδα και πάλι δεν γίνεται.

 

Επίσης δεν γίνεται κατευθείαν στον editor στο παρόν thread σε προηγούμενη σελίδα (4), παρα μόνο στην παρούσα που είναι και η τελευταία.

 

Sorry αν δεν εχω δει κατι.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.