Jump to content



Recommended Posts

Καλά ήταν... όσοι θέλουν μπορούν να ανταλλάξουν τηλέφωνα με pm για συχνότερες συναντήσεις! Επίσης με ορισμένους δεν πρόλαβα να κάνω πολύ κουβέντα αλλά τουλάχιστον γλυκάκι πήραν όλοι! :bleh:  Το μέρος ήταν για μένα γνωστό (δίπλα στο σπίτι μου :p ), ΜΠΡΑΒΟ σε αυτόν που το επέλεξε!!! ΠΑΝΤΑ ΤΕΤΟΙΑ! :hehe: 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

γαμω ήταν.χάρηκα που ξανα είδα γνωστούς.τα είπαμε.χάρηκα που γνώρισα καινούργια άτομα Και χάρηκα που έφαγα μια απο τις ωραιότερες πίτες.μπράβο στο thelab για τη προσφορά του Και για τα δώρα!

ευχαριστούμε!

ευχαριστούμε και τον dj alex για τ τα γλυκά λόγω γενεθλίων(Πολύχρονος και πάλι!!)

φωτογραφίες Μόνο μια αξίζει αλλά μου έβαλαν χέρι και δεν την ανεβάζω :hehe:

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους!

 

Να ευχαριστήσω τα παιδιά που ήρθαν στην πίτα μας!

 

Περάσαμε πολύ καλά, η πίτα όντως τα έσπασε, ήπιαμε το καφεδάκι μας, φάγαμε τα γλυκά του @Dj_ALeX και μετά τις μπύρες μας :D

 

Ιστορίες κι εμπειρίες Λαμπητών, ανταλλαγές ιστοριών μεταξύ τεχνικών tech support (όλα τα λεφτά), πηγαδάκια, κλπ! Μόνο μη με ρωτήσετε τι λέγανε οι Corsάδες :p

 

Ο PetrosD κι ο GoMaR δεν την παλεύουν πια φωτογραφικά, γέρασαν :hehe: 

 

Το μαγαζί πολύ καλό και το προσωπικό ήταν άριστο. Θα το επαναλάβουμε σύντομα παιδιά!

 

Οι τυχεροί κέρδισαν τα δωράκια τους κι όλοι έφυγαν χαρούμενοι. Και του χρόνου :)

 

ΥΓ: οι απαγορευμένες φωτό να μου περαστούν πρώτα με ΠΜ παρακαλώ :hehe:

 

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Να πω και εγώ με την σειρά μου, ότι πέρασα καταπληκτικά, χθες, στο τόσο καλοστημένο event που έγινε σε προσεγμένο χώρο και σε πολύ ζεστή ατμόσφαιρα. 

 

Οι παρόντες υπεύθυνοι του φόρουμ έκαναν καταπληκτική δουλειά και μπράβο τους .

 

Ευχάριστη έκπληξη για μένα ήταν και η παρουσία του φίλου Γιάννη (atiman) που χάρηκα ιδιαίτερα που τον γνώρισα!!

 

Και του Χρόνου παιδιά για την Λαμπόπιτα, αλλά πιο σύντομα για άλλα γούστα!!!!!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Χάρηκα και εγώ που είδα κόσμο και του χρόνου να μαστε καλά και μια παρόμοια πίτα !

Από τις ωραιότερες που έχω φάει ever !

Μπράβο στους διοργανωτές που μας είχαν στα όπα όπα  :p ...

Την άλλη φορά παρακαλώ ένα μεγάλο στρογγυλό τραπέζι για 30-50 άτομα και αφού μαζευτούμε όλοι να φορέσουμε και καρτελάκια με τα παρατσούκλια μας και να ξεκινήσουμε την σύσκεψη (κοπή της πίτας) !

 

Πωωω ήταν και ο atiman εκεί και δεν τον πήρα πρέφα :(  :tomato:next time :D !!!!!!!!!

 

Επίσης "22" thx για τα ανεμιστηράκια ! :D

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.